IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
    НАЗДРАВИ ПИЧУЕ НАЗДРАВИ ЗА МОЯТА ДУЛСИНЕЯ . ОБИЧАМ ТА МАААААААААААААААААААААААА

    Каке, признаха ти се в либоф най-сетне. Наздраве и нека се обичат младите!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Lelq, преди години кльощавия ходи на екскурзия в Турция. Там малко се позагубили и решили да попитат един полицай за адреса на хотела. Мъжът се оказал с нашенски корени, зарадвал им се, поприказвали си и след това той ги закарал с патрулката до хотела. Вследствие, отворили малко работа на лекарката, която придружавала екскурзията. Щото класната като ги видяла да излизат от колата и лекинко вдигнала кръвното. Вероятно, от положителните емоции.
      Наздраве!
      То белята, беше безобидна и не е да незнаехме, че е беля, ама леко прекалихме, щото няколко пъти ни се получи и си повярвахме

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
        Добра нощ и наздраве, Кръчма ! Днес направихме беля със сестра ми и разминахме среща със карабинери, но един свещеник ни анатемоса!

        https://m.youtube.com/watch?feature=...&v=LgvaIVOvY6s
        Lelq, преди години кльощавия ходи на екскурзия в Турция. Там малко се позагубили и решили да попитат един полицай за адреса на хотела. Мъжът се оказал с нашенски корени, зарадвал им се, поприказвали си и след това той ги закарал с патрулката до хотела. Вследствие, отворили малко работа на лекарката, която придружавала екскурзията. Щото класната като ги видяла да излизат от колата и лекинко вдигнала кръвното. Вероятно, от положителните емоции.
        Наздраве!
        Last edited by tnm; 16.05.2018, 00:10.
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

          Ц, Колето ме я е запазил само за мен
          Ми нямаше го да каже Да кажа едно наздраве поне, ако може да се отмени грешката и да пратим на отчето един поздрав, щото май e объркал на кой господ служи, поне да е лорд of summer https://www.youtube.com/watch?v=zaZs...cqUuk&index=12
          Не е препоръка... !!!
          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

          Коментар


          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

            Имах някакво притеснение, но добре е, щом е свършило добре. Извинявам се за масата Беше празна и затова помислих, че може )
            Ц, Колето ми я е запазил само за мен
            Last edited by Lelq; 15.05.2018, 23:24.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

              Масата си е моя! Това, че ме няма не значи, че може да се ползва!
              Ич не си говореше така и даже действието влезе в сила почти веднага
              Дори град ни валя
              Имах някакво притеснение, но добре е, щом е свършило добре. Извинявам се за масата Беше празна и затова помислих, че може )
              Last edited by precakanoto; 15.05.2018, 23:10.
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                Dobra вечер,
                точно влизах за в кръчмата и се насочих към масичката в ъгъла, щото ми се видя празна, и да запълня липсата, за да кажа нещо като наздраве. И гледам, вече известие, за някаква малка беля - ама не се вързвайте на свещеника, те някои така си говорят по инерция. (матрял) Не им се чува анатемата
                Масата си е моя! Това, че ме няма не значи, че може да се ползва!
                Ич не си говореше така и даже действието влезе в сила почти веднага
                Дори град ни валя

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                  Добра нощ и наздраве, Кръчма ! Днес направихме беля със сестра ми и разминахме среща със карабинери, но един свещеник ни анатемоса!

                  https://m.youtube.com/watch?feature=...&v=LgvaIVOvY6s
                  Dobra вечер,
                  точно влизах за в кръчмата и се насочих към масичката в ъгъла, щото ми се видя празна, и да запълня липсата, за да кажа нещо като наздраве. И гледам, вече известие, за някаква малка беля - ама не се вързвайте на свещеника, те някои така си говорят по инерция. (матрял) Не им се чува анатемата
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • Добра нощ и наздраве, Кръчма ! Днес направихме беля със сестра ми и разминахме среща със карабинери, но един свещеник ни анатемоса!

                    https://m.youtube.com/watch?feature=...&v=LgvaIVOvY6s

                    Коментар


                    • НАЗДРАВИ ПИЧУЕ НАЗДРАВИ ЗА МОЯТА ДУЛСИНЕЯ . ОБИЧАМ ТА МАААААААААААААААААААААААА

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Ти фнимавай с тези клонаци някое стадо кози да не те опоска. че те твърде не придирят.
                        Наздраве!
                        Тамън ще ги издоя.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                          Ааааа, не ме предизвиквай! Искаш ме вкараш в капана. Да не съм такъв малоум серсем. Кога идвам в габитата носи маслинови клонки, плета ти лаврови венци и събирам гъби. Мухоморки. За всеки случай. Да не би да си твърде прегладняла.
                          Ти фнимавай с тези клонаци някое стадо кози да не те опоска. че те твърде не придирят.
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Ама, много си смел когат си се застопорил пред монитора на лафтопа. Що не ги дрънкаш такива, като дойдеш на гости на приятелчето си у моя хабитат!?
                            Наздраве!
                            Ааааа, не ме предизвиквай! Искаш ме вкараш в капана. Да не съм такъв малоум серсем. Кога идвам в габитата носи маслинови клонки, плета ти лаврови венци и събирам гъби. Мухоморки. За всеки случай. Да не би да си твърде прегладняла.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                              Ти си дърта за таквиз работи. Къде се буташ в А група?
                              Гробищата бяха задръстени от моторна полиция и камионетки. Толко полицаи на едно място не бях виждал. Някой от техните препращаха към по-добрия свят. Лека му пръст! И наздраве за живите!
                              Ама, много си смел когат си се застопорил пред монитора на лафтопа. Що не ги дрънкаш такива, като дойдеш на гости на приятелчето си у моя хабитат!?
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                                ТНМ , лекция не съм ти изнасял, защото знам че си в час. По скоро постът беше насочен към колегите. Но те ще усетят тези състояния, когато пазарите обърнат дългосрочно и по - специално тези които не са участвали по време на пазара от 2008 година. Как виждаш тези състояния когато хората са в група. Имам предвид подплашеното стадо или агресивната тълпа. Предполагам че при обратния вариант на тези състояния еуфория на тълпата , нивата на хормони на щастието са високи. То може би и Траката ще се изкаже. Наздраве и на теб.
                                Шта приканя по -начесто да вдигаш наздравици в Кръчмата, че да ми свикнеш на изказа. Естествено, че не си ми изнасял. Би ли посмял/чакай да ти сложа едно емотикочне, за да разбереш, че се майтапя/!?
                                Наздраве!

                                П.П. Поведенческите модели не са свързани само с физиологията и биохимията /производството на хормони/, но също така и с наследствеността, средата и психиката на отделния индивид. Когато са в група, дали ще бъде стадо /подплашено/ или глутница/агресивно/, определяща е културната идентичност / възпитание, образование, религиозна принадлежност ..../ на групата, социалният опит и най-вече интелектуалния капацитет и харизмата на водачите. Та, на този етап повече на стадо го докарваме. Далеч сме от глутницата.




                                Last edited by tnm; 15.05.2018, 17:52.
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X