IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
    Да, точно това имах предвид с последното споделено съображение. Ногу си "напълнял" в интернета и си готов за дебел трол
    Представете си, че Начев замени текста "ОПИТАЙ!" с текст на линк, който изглежда нормално, но под него не е Ютюбски линк, а препратка към зловреден сайт.

    Прочее, не "опитах", а само позиционирах мишката върху него и най-долу вляво браузърът ми показа накъде води наистина. Това е полезна техника за предпазване, но, вероятно, и за нея хваткерите имат хватка.
    Last edited by П.Ф.Изеров; 07.06.2018, 12:50.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

      Първо, това нашто не са рози, а бодили. Второ, задължително е аз да съм отгоре като победител. Стъпил с крак на гръдта ти. Трето, игричките по-забавни от танците.
      Първо - добре, човек на възраст си. Кат си рекъл, че имаш нужда от стимуланти /екстракт от бодил/, няма да ти търся кусур.
      Второ - не съм твърде съгласна. Ще трябва да се сменяме, щот харесвам разнообразието. Пък за стъпването едва ли ще да можеш, щото краката ти бая ще са омекнали и ще се подкосяват.
      Трето - съгласна съм, дето игричките по-интересни от танците. Хеле, па ролевите.
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение
        Казал го е по народному, както едно време казваха бабите и дядовци в Западна България.
        "Они ѝграт валс". По-ерудираните казваха даже "валц".
        Мисля, че идва от там, че по тяхно време единствените танци на место са били народните ни, а те се играят.

        Познава Трак западния народен изговор, познава.
        То, и аз го поназнайвам тоя говор, но друго си е да сритам Арахната по кокалчетата.
        Наздраве! Време е за бира.
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение
          От друга страна, ако се следва нетикета, етикета на мрежата, или поне неговия начален вариант, човек трябва да се грижи постовете му да са минимално изискващи мрежов трафик
          Ного полезно съображение!
          Правя корекция, могат да се пускат и зелени текстчета, нЕма ад докладвам ... където се полага!

          Или, както викаше моята вдъхновяваща "скандинавска" кака: дори и да се провалиш, изправи се и отново

          ОПИТАЙ

          Коментар


          • От друга страна, ако се следва нетикета, етикета на мрежата, или поне неговия начален вариант, човек трябва да се грижи постовете му да са минимално изискващи мрежов трафик, защото при нас може да е добра скоростта, но некъде в тъмна Индия или пък на лозето на Трак може да е отчайващ и да чакаш да ти се зареди страницата, докато ти ум зайде, заради картинките, а теб, най-често, те интересува много повече текста, който е стотици пъти по-малък като трафик.
            Случвало ми се е във форуми, и то не от това, че моят интернет е лош, а че някъде между мен и извора има тясно место. Ногу е досадно.

            От трета страна, ако имаш текста на линка пред очите ти, а не скрит зад картинка, можеш веднага да разбереш, дали не е некъф скрит спам, скам, пфишинг-мишинг и тям подобни. И това едно време също се смяташе за добър тон в интернета.

            Нетикета както го разбират сега: https://en.wikipedia.org/wiki/Etiquette_in_technology
            Last edited by П.Ф.Изеров; 07.06.2018, 12:26.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение

              Чаша вода е най-доброто противозачатъчно средство.

              "Преди или след това", ще попитат девойките.

              Вместо това, вместо...
              И да има много, много лед!

              Наздраве за опитомените страсти!
              Passion



              и още малко класика за страстта, която не се поддава на никакво опитомяване


              Коментар


              • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
                Така се случи, че отдавна се бях отказал да търся и намирам някакви нови функционалности в този сайт. Последните неволи на колегата Изеров само потвърдиха правотата ми. Стигна се до вчерашната случка, при която моят приятел Груев с огромно търпение и желание ме обучаваше в качването на видеа, за което му благодаря.

                Е, това стана причината днес да си направя труда и да разгледам лайсната с иконките за различните функционалности. Когато въведоха новия форум много неща не работеха, скъсаха ми нервите и се бях зарекъл, че повече няма да погледна и пипна нищо, ще пиша само дебилски буквички и нищо друго.

                Какво се оказа!? Ами то си имало работеща икона за качване на видео.
                Как работи? (Тук умниците да не четат, аз това го пиша за моята си дебилна порода!)
                1. Кликаш върху "отговор" Появява се формата са изготвяне на нов постинг.
                2. При ползване на кирилица (this is a must) изготвяш желания текст.
                3. После в дясната страна горе намираш трите символа: Качи от комп / Инструменти за редакция / Емотикони. Натискаш "Инструменти за редакция" изобразен с главна буква А, подчертана. Появява се лайсната с функционалностите.
                4. Намираш групата от четири иконки, които представляват както следва: Дай линк / Премахни линк / Качи снимка / Качи видео. Кликаш върху видео и се появява един диалогов прозорец, който те приканва да сложиш в рамката URL на избраното видео.
                5. Копираш URL на избраното видео и го поместваш в рамката.
                6. Потвърждаваш и готово!

                Сега само някой да е посмял да пуска някакви зелени линкови текстчета


                Ще ви докладвам на Грую, предупредени сте!

                Наздраве за търсещите откриватели!
                Бравооо!
                Бях го пробвал и преди, но в режим "Преглед" показваше само зелен текстов линк и мислех, че така си работи. Като се постне, обаче, си е баш тамън.

                Last edited by П.Ф.Изеров; 07.06.2018, 12:05.

                Коментар


                • Така се случи, че отдавна се бях отказал да търся и намирам някакви нови функционалности в този сайт. Последните неволи на колегата Изеров само потвърдиха правотата ми. Стигна се до вчерашната случка, при която моят приятел Груев с огромно търпение и желание ме обучаваше в качването на видеа, за което му благодаря.

                  Е, това стана причината днес да си направя труда и да разгледам лайсната с иконките за различните функционалности. Когато въведоха новия форум много неща не работеха, скъсаха ми нервите и се бях зарекъл, че повече няма да погледна и пипна нищо, ще пиша само дебилски буквички и нищо друго.

                  Какво се оказа!? Ами то си имало работеща икона за качване на видео.
                  Как работи? (Тук умниците да не четат, аз това го пиша за моята си дебилна порода!)
                  1. Кликаш върху "отговор" Появява се формата са изготвяне на нов постинг.
                  2. При ползване на кирилица (this is a must) изготвяш желания текст.
                  3. После в дясната страна горе намираш трите символа: Качи от комп / Инструменти за редакция / Емотикони. Натискаш "Инструменти за редакция" изобразен с главна буква А, подчертана. Появява се лайсната с функционалностите.
                  4. Намираш групата от четири иконки, които представляват както следва: Дай линк / Премахни линк / Качи снимка / Качи видео. Кликаш върху видео и се появява един диалогов прозорец, който те приканва да сложиш в рамката URL на избраното видео.
                  5. Копираш URL на избраното видео и го поместваш в рамката.
                  6. Потвърждаваш и готово!

                  Сега само някой да е посмял да пуска някакви зелени линкови текстчета


                  Ще ви докладвам на Грую, предупредени сте!

                  Наздраве за търсещите откриватели!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                    ...и след девет месеца пред вратата на Чиче ще цъфне Кака с вързопче произвеждащо отпадъчни продукти. На Чиче ше му се подгънат краката, а изотзад лелята ще го довърши с точилката. Наздраве за новия живот, де идва на наше място!
                    Чаша вода е най-доброто противозачатъчно средство.



                    "Преди или след това", ще попитат девойките.

                    Вместо това, вместо...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                      А-аа, Тракчов, така няма да се стигне доникъде!
                      Одъртехме веки и трябва да се съобразяваме с Божията подредба!

                      Мъжът обича игрите и намира играчките за вдъхновяващи, особено новите играчки.
                      Жената обача историите. Ама не просто какви да е там истории, а изпълнени с обрати, емоции, съспенс и най-вече предадени с увлекателни и вдъхновяващи слова.

                      Ако искаш да излезеш победител в това двоеборство, прибирай мунициите и се подготви да разказваш истории.

                      Наздраве за хубавите истории!

                      One Direction - Story of My Life


                      Чи аз няма да угаждам на вашия войнсвен пакт не, ами коалиция. Никакви забавления от наративен тип, щото там ще ме пребориш. В танците съм силен аз и в игричките. Като я завъртя Тянка ше загуби равновесие. Като падаме падам отгоре. После една игричка на Чичко .... доктор и след девет месеца пред вратата на Чиче ще цъфне Кака с вързопче произвеждащо отпадъчни продукти. На Чиче ше му се подгънат краката, а изотзад лелята ще го довърши с точилката. Наздраве за новия живот, де идва на наше място!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                        Първо, това нашто не са рози, а бодили. Второ, задължително е аз да съм отгоре като победител. Стъпил с крак на гръдта ти. Трето, игричките по-забавни от танците.
                        А-аа, Тракчов, така няма да се стигне доникъде!
                        Одъртехме веки и трябва да се съобразяваме с Божията подредба!

                        Мъжът обича игрите и намира играчките за вдъхновяващи, особено новите играчки.
                        Жената обача историите. Ама не просто какви да е там истории, а изпълнени с обрати, емоции, съспенс и най-вече предадени с увлекателни и вдъхновяващи слова.

                        Ако искаш да излезеш победител в това двоеборство, прибирай мунициите и се подготви да разказваш истории.

                        Наздраве за хубавите истории!

                        One Direction - Story of My Life

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение
                          Не е баш тъй. Инструментът различен:
                          https://www.youtube.com/watch?v=JGSL3QgsIAk

                          https://www.youtube.com/watch?v=P3iwJ7pFezE

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                            Ти може го изтракаш. С кастанетите.
                            https://youtu.be/x2UHfBYi1tk?t=13

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение
                              Много вълнуваща основа!
                              Ти се не бутай на намазаното и гарнирано. Да не попаднеш между воденични камъни. Или гол у бодлите. Наздраве за бронираните доспехи!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                                Първо, това нашто не са рози, а бодили. Второ, задължително е аз да съм отгоре като победител. Стъпил с крак на гръдта ти. Трето, игричките по-забавни от танците.
                                Много вълнуваща основа!

                                Коментар

                                Working...
                                X