IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Добро утро

    Чаша кафе и слънчев ден.
    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Наздраве, Lelq!

      П.П. Май ще трябва да ви пратим по една гондола у Голямо село?
      Наздраве !
      Мойта вече е на сух док . А времето беше страхотно

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

        18 годишно и го пия с череши и в конячена чаша.
        Не ти се отразява добре времето
        Наздраве!
        Наздраве, Lelq!

        П.П. Май ще трябва да ви пратим по една гондола у Голямо село?
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение



          Само да поясним....
          От пълнолетно нагоре( без ограничение, демек до безкрайност ) или просто да има и брада....

          пп Егати времето..... До колене съм измръзнал и прогизнал ....
          18 годишно и го пия с череши и в конячена чаша.
          Не ти се отразява добре времето
          Наздраве!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

            УжасТ...Светата инквизиция е като комсомолско мъмрене пред твоите методи....
            Нещо като във вица - "не можеш..айде сега ги разклати, за да видим дали ще оцеля..."

            пп Кви са тез асоциации хич не знам...
            При последният ми досег с кафе машината успях да й потроша ръкохватката. После голям зор доде намерим същата. Самата мисъл да ме допусне отново в близост до нея го фъпля в дисбаланс
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

              25 за кеф и 25 за лек... и си лягам под завивките...

              пп Щот младите кът теб, заспиват в колата...
              Било е чичо
              Ама знае ли се, може пак да се повтори, ..Като има хубава музичка и някоя приспивна мисъл..
              Няма да ти е зле - да се метнеш при сънчо и да сънуваш нещо 50 годишно. както го споменаваш сегиз-тогиз ))
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                Чичо, май навреме идваш за лекарството ))) 1х25 или 2х25 заради премръзването !?))
                25 за кеф и 25 за лек... и си лягам под завивките...

                пп Щот младите кът теб, заспиват в колата...

                Коментар


                • Чичо, май навреме идваш за лекарството ))) 1х25 или 2х25 заради премръзването !?))
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                    Страхотно време! Само за пълнолетно Наздраве!


                    Само да поясним....
                    От пълнолетно нагоре( без ограничение, демек до безкрайност ) или просто да има и брада....

                    пп Егати времето..... До колене съм измръзнал и прогизнал ....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Не в ребрата. Други методи си имам аз.
                      Наздраве!
                      УжасТ...Светата инквизиция е като комсомолско мъмрене пред твоите методи....
                      Нещо като във вица - "не можеш..айде сега ги разклати, за да видим дали ще оцеля..."

                      пп Кви са тез асоциации хич не знам...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                        Че аз винаги ги чистя отдолу. Но маната не прощава. Наздраве за домашния домат от градината! Дано му се размине и се озове към 5 август в купата до ракийката под голямата ябълка пред се моа.
                        Дай боже..Се тоа и се моа, виртуално, пресушим една бутилка от 100 гр с кило - две домате ....

                        Наздраве !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                          Добро утро! Гледам сте на супи, торти и водка. Аз съм на череши, ама да сложа и нещо за душата

                          https://m.youtube.com/watch?v=OaZdj1ZgiP4

                          Наздраве!
                          Snoщи си домъкнах 2 кила череши готини от някакво село, а докато се доприбера точно даяната бяха пуснали по никое време по радиото
                          Добе, че каза череши, че ги забравих днес и като се прибера ще наваксам
                          Наздраве!
                          Не е препоръка... !!!
                          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                            А някои пият, за да забравят. Най-голямата грешка в живота да забравят, коя в шест часа сутринта ги сръчква в ребрата с напомняне "Кафето!". Не става дума за наш Хеми.
                            Не в ребрата. Други методи си имам аз.
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                              Тъй,тъй...
                              Някои пият от радост, други от мъка, а истинските пиячи, по навик...

                              Наздраве !
                              Навикът, казват, бил втора природа /каквото и да означава това/
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • нещо ми се блокирва инвестора, от около 2 часа, при вас има ли го този момент !? Да не би да е претоварен от градусите )
                                Не е препоръка... !!!
                                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                                Коментар

                                Working...
                                X