IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Браво, с коняк черпиш! Още веднъж да ти е жива и здрава!
    Наздраве!

    П.П. Какво стана с татула?
    Ти да си мълчиш. че още не си се отчела със златната пръчица. Явно си се пазила от бодлите на къпината. По-самоотвержено трябва събираш тревите и листята, щото Леля шти заеме мястото във вещерския еснаф.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
      Дубрутру и от мен - не успях вчера, че много птъ, направо съм болен от него, та затова черпавката е за днес. Наздраве и хубава седмица!
      Браво, с коняк черпиш! Още веднъж да ти е жива и здрава!
      Наздраве!

      П.П. Какво стана с татула?
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

        Чи аз какво искам ?
        Добро нещо за хората ( кът се затрие тоя гаден ген, светът ще стане по- убав...)

        Наздраве за добрите хора ! ( Тянка пак пропуска почерпката )
        На един кантар сте ми с Арахната. Той от време на време дръпва малко напред, ама ти непрекъснато полагаш усилия да го догонваш ...
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Аааа, Тянка не кълне! Тя само хубави неща нарича.
          Наздраве!

          П.П. Последните четирима, де ги прокълнах си смениха местоработата. Но като че ли, това не ми е достатъчно. Трябва и здравето им да се поразклати, че да ми е харно на душата.
          Чи аз какво искам ?
          Добро нещо за хората ( кът се затрие тоя гаден ген, светът ще стане по- убав...)

          Наздраве за добрите хора ! ( Тянка пак пропуска почерпката )

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
            Добро утро !

            Много съм изнервен....Тянка да си отвори личните, че имам големи потребностти....
            Аааа, Тянка не кълне! Тя само хубави неща нарича.
            Наздраве!

            П.П. Последните четирима, де ги прокълнах си смениха местоработата. Но като че ли, това не ми е достатъчно. Трябва и здравето им да се поразклати, че да ми е харно на душата.
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Добро утро !

              Много съм изнервен....Тянка да си отвори личните, че имам големи потребностти....

              Коментар


              • Дубрутру и от мен - не успях вчера, че много птъ, направо съм болен от него, та затова черпавката е за днес. Наздраве и хубава седмица!
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Добро утро на уважаемата клиентела на Кръчмата!

                  Снощи реших по-навреме да положа морно тяло, щото нали през нощта срещу Еньовден много работа ми се наложи да свърша. Това мълчана вода, па после разните му там наричания /то сал за Арахната къде 15 минути изреждах за ишиаси, артрити, радидикулити, подагра, язва, полова немощ/, след туй по изгрев слънце фанах баирите ... С една дума, умора ме беше налегнала - физическа и психическа. Именно поради това рано пуснах кепенците.
                  Дебелото псе и то се присламчи, щото в последно време с по-кльощава 1/3-та нещо развалиха дослука и отказва да спи на неговото легло. Понеже мързеливо и похвално кротко, не му бих шута, а го оставих да хърка покрай мен. Да, но това до 05:00 часа по разсъмване.

                  Да вземе през отворената врата на терасата да влети една голяма муха и да събуди ловния инстинкт на добитъка, че като започна едно ръмжене, лаене, гонки из стаята ... От най-сладкият ми сън ме измъкна /тъкмо сънувах как трепя паяци с една голяма мухобойка/. Второ кафе пия и още не мога да се освеста.

                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Ясно. Все пак търсиш помощ от приятел. Няма лошо, де!
                    Наздраве!
                    В това няма съмбение. Феите правят чудеса.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                      Тц, не се надявай, засега е в изрядност, бодрост и реактивност. Наздраве за вълшебните пръчици в ръцете на феите!
                      Ясно. Все пак търсиш помощ от приятел. Няма лошо, де!
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                        За какви билки хортуваш ... ?
                        Жълт кантарион /любимата ми билка/, магарешки трън, бабини зъби и донякъде - мента.
                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Пу, пу, дан ти е уруки! Ако пръчицата нещо даде накъсо и за нея билки съм брала. Пиши тук на сред Кръчмата и веднага ще ти пратя.
                          Наздраве!
                          Тц, не се надявай, засега е в изрядност, бодрост и реактивност. Наздраве за вълшебните пръчици в ръцете на феите!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Пу, пу, дан ти е уруки! Ако пръчицата нещо даде накъсо и за нея билки съм брала. Пиши тук на сред Кръчмата и веднага ще ти пратя.
                            Наздраве!
                            За какви билки хортуваш ... ?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                              Че са ми рохки е ясно, но са две. И златна пръчица си имам, но ме съмнява, че онова чиче пак ще ме разбере в некой вулгарен смисъл и ще се гъбарка. Пък аз съм си просто реалист циник.
                              Пу, пу, дан ти е уруки! Ако пръчицата нещо даде накъсо и за нея билки съм брала. Пиши тук на сред Кръчмата и веднага ще ти пратя.
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                                Добро утро, Кръчма!
                                Незнам какво толко ви занимават лс.
                                Ми щото, например, съм ти писал ЛС, а ти не отговаряш, докато от други имам отговор.

                                Коментар

                                Working...
                                X