IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Оффф, Lelq! За ценз не съм споменавала. Опит винаги можеш да добиеш - стига да имаш желание. Догодина може да те взема с мен по баирите.
    Но за възрастта - там наистина си има изисквания. Тъй като си изтървала първия влак ще се наложи да почакаш.
    Наздраве!
    Ще чакам

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение



      Аз като еди вещер ще кажа че, първоначално празника е съвпадал с с лятното слънцестоене и от там. Вероятно човешкия организма е близо до своя пик , но според мен има и някакъв лаг напред във времето.
      Ти като вещер, нощеска мълчана вода взе ли?
      Наздраве!

      П.П. На Еньовден освен билките се почита и лечебната сила на водата.
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

        Да ти е жива и здрава! Кой тоя тарантул? Некое ппиятелче от децката градинка ли? Или в школото сте чели на един чин Караславов. Забавна книжка, учи младите на български традиции. От Борджиите завещани.
        На Караславов беше "Татул" май. Беладона.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
          Честит празник на всички вещици!


          Аз като еди вещер ще кажа че, първоначално празника е съвпадал с с лятното слънцестоене и от там. Вероятно човешкия организма е близо до своя пик , но според мен има и някакъв лаг напред във времето.
          Last edited by Todor Sabev; 24.06.2018, 13:55.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

            Дали и аз съм в това число? tnm, все вика , че или нямам необходимият ценз или възраст или опит ... Дори казан , нямам. Та се чудя празнувам ли ?
            Оффф, Lelq! За ценз не съм споменавала. Опит винаги можеш да добиеш - стига да имаш желание. Догодина може да те взема с мен по баирите.
            Но за възрастта - там наистина си има изисквания. Тъй като си изтървала първия влак ще се наложи да почакаш.
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
              Честит празник на всички вещици!
              Дали и аз съм в това число? tnm, все вика , че или нямам необходимият ценз или възраст или опит ... Дори казан , нямам. Та се чудя празнувам ли ?

              Коментар


              • Добро утро, Кръчма!
                Незнам какво толко ви занимават лс. Явно не работят добре. За това пишеш и казваш да се провери от другият или ако очакваш си проверяваш периодично с надежда

                Един голям Капитан, ще ми се отрази добре, като за начало на денят! Наздраве на пиещите!

                Коментар


                • Честит празник на всички вещици!

                  Коментар


                  • Това една от поляните. Снимката малко мъглява, ама сутрината бая мрачно си беше.



                    На следващата снимка е билката котешка стъпка. Ко някой имам проблеми с нивата на кръвната захар - това е растението, де помага.



                    Наздраве!

                    П.П. Както винаги ме домързя да набера 77 билки и половина. Половината всъщност я откъснах, но не я знам каква е. Ще трябва да ровя в определителя.
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Добро утро и честит празник!

                      Ходих днес по поляните и горите, за да заредя килера с разни треволяци.
                      Специално за Арахната се наврях у една къпина, че да му набера билка за подаграта, кога закъса след юнашко преяждане. Малко не беше съвсем цъфнала, ама нали днес по росно време като най-лечебна щяла да бъде ...
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първи резултати от билконадоя:
                        https://www.youtube.com/watch?v=W6ipKMcBSds

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                          Наздраве за празника! Днес мама има РД, но за него ще почерпя по-късно, че сега бера билки от татул за тарантул
                          Да ти е жива и здрава! Кой тоя тарантул? Некое ппиятелче от децката градинка ли? Или в школото сте чели на един чин Караславов. Забавна книжка, учи младите на български традиции. От Борджиите завещани.

                          Коментар


                          • Наздраве за празника! Днес мама има РД, но за него ще почерпя по-късно, че сега бера билки от татул за тарантул
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                              Изпратих ти, без да те питам, едно пробно ЛС, за да проверя работата на форумния софтуер. Извинявяй за притеснението, но би ли проверил, дали имаш ЛС от чичо Изеров?


                              Добро утро и поздрав за деня на вещиците в България!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Зарзалата ней кайсия, бре, илитерат агростопански.
                                https://www.youtube.com/watch?v=GeisCvjwBMo
                                Абе, знам аз, ама така им викат някъде из България. Даже на обратно на големите викат. Объркана работа.

                                Коментар

                                Working...
                                X