IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

    Добро утро !

    Тракатрак, ти снощи да не си пил синьо апче и поради факта, че не си се възползвал от физическото му действие, те е треснало в тиквата...

    Демек, много ум и мисъл са се събрали в празното пространство....

    Наздраве !
    Проблем с нервите ли му се е получил.? Чакай, то за нервите хапчето беше розово ... Синьото поради какви необходимости се употребяваше?
    Момент, ша са сетя
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

      Така е като знаеш как да привлечеш женското внимание. Малко антифеминизъм, малко пренебрежение към вещерските им способности, щипка бъзик и шепа съмнение в тонуса им и ще те залаят не, ами ще те изядат с джапанките доде мааш бански на три-четири хиляди километра далеч от тях нейде из Индийския океан. Но понеже не съм нито на Малдивите, нито на Сейшелите, та скимтят покрай задните ми части с надежда да разберат дали са бронирани и могат ли ги заапат. Мили палашчета!

      Добро утро !

      Тракатрак, ти снощи да не си пил синьо апче и поради факта, че не си се възползвал от физическото му действие, те е треснало в тиквата...

      Демек, много ум и мисъл са се събрали в празното пространство....

      Наздраве !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

        Така е като знаеш как да привлечеш женското внимание. Малко антифеминизъм, малко пренебрежение към вещерските им способности, щипка бъзик и шепа съмнение в тонуса им и ще те залаят не, ами ще те изядат с джапанките доде мааш бански на три-четири хиляди километра далеч от тях нейде из Индийския океан. Но понеже не съм нито на Малдивите, нито на Сейшелите, та скимтят покрай задните ми части с надежда да разберат дали са бронирани и могат ли ги заапат. Мили палашчета!
        Рекох ти кафе да сипиш, а не да почваш да пишеш научна фантастика, тип "Приказки от иляда и еднъ нощ".
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

          Как ше ме лаят като подвиват опашки кога ме видят. Ако им нося кокалче. А ти се загрижи за възрастта на оня спаружен дядка, де заблудително се самоназовава Чичо. Да се прекръсти на Дедо. Подготви кръщенето.
          Сипи едно кафе, че съм снощна. С един колега ходихме да пием вино, щот времето твърде меланхолично, а той нещо не си пада по мачове и скука го беше налегнала. Като се прибрах, само дебелото псе прояви интерес към особата ми, всичко дръзнител се правеше, че спи..

          Сутринта и кафе няма кой да ми направи на кафеафтоматя ... До теб опрях. Мъкааа!
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

            Забелязвам, женските го лаят. Поне във форума.
            Наздраве!
            Така е като знаеш как да привлечеш женското внимание. Малко антифеминизъм, малко пренебрежение към вещерските им способности, щипка бъзик и шепа съмнение в тонуса им и ще те залаят не, ами ще те изядат с джапанките доде мааш бански на три-четири хиляди километра далеч от тях нейде из Индийския океан. Но понеже не съм нито на Малдивите, нито на Сейшелите, та скимтят покрай задните ми части с надежда да разберат дали са бронирани и могат ли ги заапат. Мили палашчета!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Вероятно намекваш за копане на домати или каквото друго си посял там на ранчото. Инак красотата и ума са доста разтегливи понятия и варират в широки граници.
              Наздраве!
              Не, не, за друго говора, макар с подобна изява. Например, прекопаване с мотиката с къса поличка в стойката на виден журналист, поемащ ръката на другара Тодор Живков. Също така бране на черешата по високите клони отново с работна къса поличка. И не на последно място, поливане на посевите с мокра фланелка, а може и без.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Мрънкалото е достигнал такваз възраст и общо физическо състояние, че дори и кучетата не го лаят кога върви по улицата.
                Наздраве!
                Как ше ме лаят като подвиват опашки кога ме видят. Ако им нося кокалче. А ти се загрижи за възрастта на оня спаружен дядка, де заблудително се самоназовава Чичо. Да се прекръсти на Дедо. Подготви кръщенето.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                  Забелязвам, женските го лаят. Поне във форума.
                  Наздраве!
                  Ааа, то това е по навик. Да се губи тренинг и от двете страни, които участват в схватката. У форума е така.
                  Наздраве!

                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                    Иначе самогонът за кънтри трябва да е от семейството на вискито.
                    Ясно бе, ясно... такова, дето го пият от буркан.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Мрънкалото е достигнал такваз възраст и общо физическо състояние, че дори и кучетата не го лаят кога върви по улицата.
                      Наздраве!
                      Забелязвам, женските го лаят. Поне във форума.
                      Наздраве!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                        Той и Чарлито Чаплина го можел по пет пъти наред, но все си търсел не умни, а младички. И доживял деветдесет. А Бонапарта го пратиха в изолация и го натровиха що си общувал с умни жени. Не предугадил до кво и до къде води това. Така е, заради некоя Хубава Елена абдалите стигат до о. Св. Елена. Наздраве за умереността при диренето на жена - не много умна, не съвсем красива, ама да ги може некои работи! По ваш избор.
                        Вероятно намекваш за копане на домати или каквото друго си посял там на ранчото. Инак красотата и ума са доста разтегливи понятия и варират в широки граници.
                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                          А не бе, ще го оставим на кучетата...
                          Наздраве!
                          Мрънкалото е достигнал такваз възраст и общо физическо състояние, че дори и кучетата не го лаят кога върви по улицата.
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                            Знаех си, че не се пие правилно в тая кръчма. Самогон се лочка само с руски пънк!
                            В краен случай, с Любе или болотные.
                            Нямах подходящ илюстративен материал. Иначе самогонът за кънтри трябва да е от семейството на вискито.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                              Със самогон.
                              Знаех си, че не се пие правилно в тая кръчма. Самогон се лочка само с руски пънк!
                              В краен случай, с Любе или болотные.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                                С какво го пиете това кънтри?
                                с квото дадат, аз съм на ол инклузив. Иначе отлична храна, обаче супер соц сгради

                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X