IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Рано е още за сън. Ще изтървеш барем още два, три индийски и поне четири турски сериала да полунощ... Или беше обратното!?
    Наздраве, Lelq!
    Не гледам сапунки Лека ви нощ и наздраве на пиещите!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
      Сапунката във форума свърши. Сега чакам следващия сезон.
      Ахъ.Остави другото, но главния герой взе, че даде фира. Сега ще трябва изцяло нова концепция да се гласи за втория сезон.
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
        Ще изтървеш барем още два, три индийски и поне четири турски сериала да полунощ... Или беше обратното!?
        Сапунката във форума свърши. Сега чакам следващия сезон.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

          Аз съм невинна и вдетинена !
          Събудих се по обед, а вече ми се спи зверски
          Рано е още за сън. Ще изтървеш барем още два, три индийски и поне четири турски сериала да полунощ... Или беше обратното!?
          Наздраве, Lelq!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
            Откакто почнаха да продават хапчета в кръчмата, нещо се умълчахте там в клюшето...
            Арахната си е закачил един жартиер и тренира кръвнишкя поглед. Не смея да го притеснявам, да не се получи някой сакатлък. Мислех да му вметна, че нещата търпят развитие и чорапите вече се лепят със силиконови лепенки, но той малко традиционалист си пада. По-добре да не му обърквам представите.
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

              За второто мога и да се съглася, ма си мисля че тука "невинни" няма.
              Хай' наздраве по тоя повод!
              Не говорех по принцип! А за днешният ден, ъгъла и тишината

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                Аз съм невинна и вдетинена !
                За второто мога и да се съглася, ма си мисля че тука "невинни" няма.
                Хай' наздраве по тоя повод!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                  Откакто почнаха да продават хапчета в кръчмата, нещо се умълчахте там в клюшето...
                  Аз съм невинна и вдетинена !
                  Събудих се по обед, а вече ми се спи зверски

                  Коментар


                  • Откакто почнаха да продават хапчета в кръчмата, нещо се умълчахте там в клюшето...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Палавник. Само внимателно кат махаш жартиера - дан те фрасне по носа, че съм чувала дето много боли
                      Наздраве!

                      П.П. Когато му дойде времето, всеки ще обере прахоляка от камбаната. Да пием, докато все още сме от правилната страна на зеления чим.
                      Аз ги режа с кръвнишки поглед и гол в ръката нож. Наздраве за радикалното решение при затруднение!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                        Там са чичетата. Аз съм бодър момък с неколко болежки, поради които гледам да не бодърствам прекалено. За мен другия дом - с фенери, жартиери и бонбониери.

                        Колокольный звон. Очищающая вибрация звука.
                        https://www.youtube.com/watch?v=K8qd0cmMZXY
                        Палавник. Само внимателно кат махаш жартиера - дан те фрасне по носа, че съм чувала дето много боли
                        Наздраве!

                        П.П. Когато му дойде времето, всеки ще обере прахоляка от камбаната. Да пием, докато все още сме от правилната страна на зеления чим.
                        Last edited by tnm; 29.06.2018, 13:18.
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Че ти кога отиде там, бре!? Не ти ли е рано още?
                          Наздраве!
                          Там са чичетата. Аз съм бодър момък с неколко болежки, поради които гледам да не бодърствам прекалено. За мен другия дом - с фенери, жартиери и бонбониери.

                          Колокольный звон. Очищающая вибрация звука.
                          https://www.youtube.com/watch?v=K8qd0cmMZXY

                          Коментар


                          • Събудихме тялото, сега нещо и за душата и изчезвам в денят
                            https://m.youtube.com/watch?v=gS4Aw01QISk

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                              Добро утро! tnm снощна, а аз се вдетенявам ако е вярна приказката , че с възрастта се спи по - малко. В последно време с часове се успивам. Трябва ми кафе, ама като гледам кви си ги сервирате и като се има предвид , че не са подходящи за децата, ще си го сипя сама
                              и на tnm, ще сипя, че веща [ATTACH=CONFIG]n3353076[/ATTACH] жена от добавки не се нуждае. (Може да има непредвидими последици)

                              Готин , свеж ден, Кръчма!
                              Благодаря, Lelq! Да ни е сладко и на двете!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                                Нали та пратих в старческия дом. За там, за там.
                                Че ти кога отиде там, бре!? Не ти ли е рано още?
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X