IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

    Понеже не бях у кръчната , кви ги е надробил. Любопитен съм, не че не му знам епитетите.
    Да бе, аз да изям бананите...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
      Ей ги хората, сложиха една метла. На някого и паяжините може да са обрали.
      Хай наздраве и не се косете.

      П.С. М.Изеров, не се впрягай бе човек. Да взема те черпя едно да мирясаш?
      Понеже не бях у кръчната , кви ги е надробил. Любопитен съм, не че не му знам епитетите.


      Коментар


      • Ей ги хората, сложиха една метла. На някого и паяжините може да са обрали.
        Хай наздраве и не се косете.

        П.С. М.Изеров, не се впрягай бе човек. Да взема те черпя едно да мирясаш?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

          Мдааа, не успе ли некой воден сток те затвори в Ягодинската да те спасяват като тайландските момчиня? Дано ги измъкнат по-набързо. А твойте приключения слаба ракия. Дано родопчани ти сервирали некоя по-силничка.
          Едно свлачище по пътя за Смолян се пробва да ми се пречи,ама не можа да убие устрема ми.

          Наздраве кръчма.

          Арни ора са в Родопа планина(макар Мюизина да ме поизнерви сабахлем),и ного ефтинко там,бравус,по морето зарад тея туристи набузили едни цени......

          ко пиите бе?
          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

            Пак успешно беше подведена да бъхташ по баирите и да разиграват марш на скок в търсене на противника. А противникът в това време се баламосваше за времето, лошотията на женския характер и подходящи методи за неутрализирането му до отминаване на бурята. Най-добрият приьом е да й налеиш и ней.
            Чи налей, де!

            Абсурд! От покрива на 12 етажна сграда направих огледа и като те не засякох да се приплъзваш кат мишок из храсталаците, се прибрах у Кръчмата и си сипах чаша бяло вино.
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

              Както си бехме заседнали на по ракийка 5-6 скромни опитвачи пред гаража на съседа и мина бурята. Едвам се скатахме в гаража и настана представлението. Гаражът почти отвсякъде с джамове опасан и се виждаше що е то кога Тянка се разфучи. Тоа път много фуча. Наздраве за женските клемактерични изяви!
              П.п. В София дори градушка яка ударила.
              Как можа да го напишеш бре ..?
              Направо ти съчувствУВам....Харно си пиеш около казанЯ, що ти е да предизвикваш халите...?

              Наздраве !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                Бе тия смешки с ТТ-данните и антропологическите белези не ви ги разбирам много.
                То не за друго, ма ще каже човек, че всички тука са с форма на римски статуи...
                Наздраве!
                При мен сал прасците ми са кат на римски легионер пехотенец.
                Наздраве!

                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  И ти ли си снайперист, бре!? Досега само Грую беше намеквал как ще кара проекто- зетьовете си да бягат на зиг заг по двора, докато той ги гледа през оптиката на "Драгунов". Да се не начуди човек откъде се пръкнахте у Кръчмата таквиз специалисти по горските бекаси.
                  Наздраве!

                  П.П. Мушкатата тая година добре се чувстват, щото почти не ги приближавам. По-едрата 1/3-та свали от мен доверието и сам си ги гледа. Мъкаааа.

                  П.П.П. Начи си на около 1000 - 1500 метра от пещерата. Отивам да извадя карабината и да огледам периметъра. Лов с издебване ще има.
                  Пак успешно беше подведена да бъхташ по баирите и да разиграват марш на скок в търсене на противника. А противникът в това време се баламосваше за времето, лошотията на женския характер и подходящи методи за неутрализирането му до отминаване на бурята. Най-добрият приьом е да й налеиш и ней.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                    Одих до Девин за седмица,удави ме ама се навирах по пещерите-ягодинска и дяволското гърло на сушинка,ладничко-перфе.

                    Прибрах се, ама тука не се диша бре...

                    Ко пиите в тая жега????
                    Мдааа, не успе ли некой воден сток те затвори в Ягодинската да те спасяват като тайландските момчиня? Дано ги измъкнат по-набързо. А твойте приключения слаба ракия. Дано родопчани ти сервирали некоя по-силничка.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                      Както си бехме заседнали на по ракийка 5-6 скромни опитвачи пред гаража на съседа и мина бурята. Едвам се скатахме в гаража и настана представлението. Гаражът почти отвсякъде с джамове опасан и се виждаше що е то кога Тянка се разфучи. Тоа път много фуча. Наздраве за женските климатични изяви!
                      П.п. В София дори градушка яка ударила.
                      Счупих си маникюра, та затова се бях малко изнервила.
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        С около двайсет годишна давност. При теб специално не съм забрайла ни дето ме нарече противопехотна мина, ни обещанието за португалския плаж, ни за мароканската кобила. Без да си записвам.
                        Наздраве!
                        Хм, бих го коригирал. Противотанкова е.!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                          А тва, че ми приличаш винаги на 74 кг младо тюленче, забрави ли го...???
                          Наздраве !!!
                          Бе тия смешки с ТТ-данните и антропологическите белези не ви ги разбирам много.
                          То не за друго, ма ще каже човек, че всички тука са с форма на римски статуи...
                          Наздраве!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение



                            Само толкуз ли помниш, маа ( идва от любима...)

                            А тва, че ми приличаш винаги на 74 кг младо тюленче, забрави ли го...???
                            Днес беше мнооого тежък ден и се запих с 50 - 75гр дюлева...От час в главата ми се върти дъждовното и гръмотевично небе и кунките ми не помръдват....
                            Пиша бавно, щот и мозъкът ми не ще да сработва ( сега разбирам как се чувства Тарантул...)

                            пп Дръто, дрътооо ( тва към себе си) вярно, че за Португалия беше мечтал.....оффффффффффффф...

                            Наздраве !!!
                            Както си бехме заседнали на по ракийка 5-6 скромни опитвачи пред гаража на съседа и мина бурята. Едвам се скатахме в гаража и настана представлението. Гаражът почти отвсякъде с джамове опасан и се виждаше що е то кога Тянка се разфучи. Тоа път много фуча. Наздраве за женските климатични изяви!
                            П.п. В София дори градушка яка ударила.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение



                              Само толкуз ли помниш, маа ( идва от любима...)

                              А тва, че ми приличаш винаги на 74 кг младо тюленче, забрави ли го...???
                              Днес беше мнооого тежък ден и се запих с 50 - 75гр дюлева...От час в главата ми се върти дъждовното и гръмотевично небе и кунките ми не помръдват....
                              Пиша бавно, щот и мозъкът ми не ще да сработва ( сега разбирам как се чувства Тарантул...)

                              пп Дръто, дрътооо ( тва към себе си) вярно, че за Португалия беше мечтал.....оффффффффффффф...

                              Наздраве !!!
                              За по-голяма прецизност - 73 кг. Помня първият път когато го каза - беше най-студения ден в годината, февруари месец и аз бях изкарала почти цял ден навън.
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение
                                Началството ме награди за заслуги с два дена гарнизонен отпуск, та ги празнувах.
                                С гордост споделям за награждението.
                                Ромите, евреите, афроамериканците ... или всички на куп?
                                Наздраве!

                                П.П. Дан би пък да си се изказал рязко за някоя дама или представител на модературата!? Тцъ, ти не си такъв човек.
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X