IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
    Виждам, виждам... Интересно ми е само, какво друго получаваш от това, освен "награди".
    Наздраве!
    Общо взето - нищо, освен още едно (поредно) доказателство за мижитурките, завзели света.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

      По миналата година в Опорто правих сериозна дегустация на опорто . Доколкото разбрах смесват вино с ракия при някои видове. Станна ферментацияи т.н. И т.н. Ако не бяха толкова сладникави тези вина, са ок. От гидовете по избите злиза, че през XIXти век са били истински хит. и стожер на местната икономика.
      Порто за ме е вид извращение. И много боли глава от него.
      Влачи се в някъде в опашката на класацията ми за напитки.

      П.С. Първите 3 места са заети от ром и коняк /не точно в този ред/
      Last edited by Ender; 14.07.2018, 22:21.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение
        Я, рицар на бял кон се появил?
        Такъв съм си от малък. Не мога да избягам от природата си.

        Говоря, както искам. Както виждаш, получавам и награди за това, за разлика от офцете.
        Но по-добре е въобще да не говоря всред това грухтене.
        Виждам, виждам... Интересно ми е само, какво друго получаваш от това, освен "награди".
        Наздраве!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
          Мадейрата е португалска. А в среден род, май само за Преци можете да говорите, но не без да си навлечене неодобрението ми.
          Наздраве!
          По миналата година в Опорто правих сериозна дегустация на опорто . Доколкото разбрах смесват вино с ракия при някои видове. Станна ферментацияи т.н. И т.н. Ако не бяха толкова сладникави тези вина, са ок. От гидовете по избите злиза, че през XIXти век са били истински хит. и стожер на местната икономика.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
            А в среден род, май само за Преци можете да говорите, но не без да си навлечене неодобрението ми.
            Я, рицар на бял кон се появил?

            Говоря, както искам. Както виждаш, получавам и награди за това, за разлика от офцете.
            Но по-добре е въобще да не говоря всред това грухтене.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение
              Я разкажи, обаче, за хереса и мадерата - ти там, в Испания, би требвало да си ги пило?
              Мадейрата е португалска. А в среден род, май само за Преци можете да говорите, но не без да си навлечене неодобрението ми.
              Наздраве!

              Коментар


              • Я разкажи, обаче, за хереса и мадерата - ти там, в Испания, би требвало да си ги пило?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Selena

                  Толкова е горещо, че ще си спомня първата и последна среща с тогавашните максимус през далечната 2001 година. Януари. Сняг, виелици, а аз пътувам в рейс от София до Бургас по работа. По едно време около Стара Загора, рейсът почти спря. А в него гледам едни странно накъдрени мускулести момчета, които гледаха дали ги гледат . Оказа се целият екип на максимус на турне към Бургас. Накрая стигнахме до Бургас, където времето бе доста по-меко, а и аз обичам този град и хората му. Размина ни се засядане из преспите и разбрах, че Максимус съществували. През цялото пъруване си разказваха подвизите. Било е забавно ...
                  Е чак на Стара Гъзора ли си ги забелязало? Или си се качило на рейса там?
                  Last edited by П.Ф.Изеров; 14.07.2018, 21:08.

                  Коментар


                  • Поразмислих се за вината...
                    Кво стана с карловския и сунгурларския мискет, къде изчезнаха? Добри вина беха.

                    Коментар


                    • Май един път пих мадера... не, херес беше.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение
                        Това шотландска ракия ли е или карибска?
                        Не е ракия. Вино е - „Мадейра".

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                          ... ще почерпя с нещо екзотично:

                          [ATTACH=CONFIG]n3358601[/ATTACH]

                          Или ако си харесате нещо друго от мазето...
                          Наздраве!
                          Това шотландска ракия ли е или карибска?
                          (не излиза снимката в цитиране; там на рафтовете в мазето ти много еднакви бутилки с названия, които не съм чувал)
                          Last edited by П.Ф.Изеров; 14.07.2018, 19:57.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Събев, стопанисващите обекта лица / Бенджи и Колето/ навремето разрешиха свободното ни пребиваване в него сал при едно условие - няква чалга. И ние се съобразихме.

                            После добавиха още едно условие - никъв балет Максимус / дамите, де пием в Кръчмата бяхме решили да ги поканим/. И ние, дамите се съобразихме.

                            Тъй като забраните не са чак толку много, къв е проблема да ги спазваме!?
                            Наздраве!

                            П.П. Уплах ли някакъв имаш от умните и не особено прелестни създания, че не щеш да вдигаш наздравици за тях☺?
                            Са остава да забраните и на Грую да си поства женски дупета и съвсем ще заприличате на секта. И тез неща не ги решавате вие а върховната влас - модерацията. Пък кво лошо има у Максимус, пак казвам темата е кръчма не библютекарски клуб по интереси.

                            Послепис. От умните и не толкова прелестни създания уплах немам . В тях ми е надеждата за спасение на човечеството в дългосрочен план. Щот от много тестостерон примесен адреналин и други подобни. Резултата винаги накрая е трагичен. Поне ти ги знаеш тези работи. И преди сме говорили по темата.

                            Айде тоз път да не е чалга. Да се успокоиш малко , щот май и на теб хормоните ти бушуват повече от колкото требва. Наздраве.

                            https://www.youtube.com/watch?v=YFD2PPAqNbw



                            https://www.youtube.com/watch?v=cY3zyFSoD5E
                            Last edited by Todor Sabev; 14.07.2018, 19:46.

                            Коментар


                            • Поздрав за "малкото правила" в изпълнение на учиндолския подстрекател на лондонските протести в комплект с човека до първата дама, сред Бг-емиграцията. И заради които борисоф написа молба за членство в еврозоната:

                              https://www.youtube.com/watch?v=_uERj299zZU
                              Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Събев, стопанисващите обекта лица / Бенджи и Колето/ навремето разрешиха свободното ни пребиваване в него сал при едно условие - няква чалга. И ние се съобразихме.

                                После добавиха още едно условие - никъв балет Максимус / дамите, де пием в Кръчмата бяхме решили да ги поканим/. И ние, дамите се съобразихме.

                                Тъй като забраните не са чак толку много, къв е проблема да ги спазваме!?
                                Наздраве!

                                П.П. Уплах ли някакъв имаш от умните и не особено прелестни създания, че не щеш да вдигаш наздравици за тях☺?
                                Баш. Ние с Колчо сме демократи хора......малко правила ама требва се спазват....има безплатно уи-фи, който иска да си гледа чалга и маскимаус на телефона....е за такива няма да сипваме пиене ама секи си носи риска....
                                Life won't wait for you.

                                Коментар

                                Working...
                                X