IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

    Дай някой дамски бюст. И ти си бъркаш ролята. А мен ме заваля на хамака. МАМАТА си трака с тие нескончаеми дъждове.
    Съжалявам, предпочитам мъжки .
    ПП А твойта роля?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

      За теб ролята на юнака с пукната от прашка глава. Не си бъркай ролята. Наздраве за всеки да си знае пистата!
      Брей!
      По принцип съм съгласен повече с тази роля, ама кой ше ме цели с прашката по главата? И дали няма да я сбърка?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

        Добро утро! Щом се налага така да си пия кафето, довлякох един
        [ATTACH=CONFIG]n3358964[/ATTACH]
        Дай някой дамски бюст. И ти си бъркаш ролята. А мен ме заваля на хамака. МАМАТА си трака с тие нескончаеми дъждове.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение

          А, мога да се снимам по прашки, но се съмнявам да ви хареса.
          ​​​​​​Който, все пак, иска да види такава снимка, нека каже къде се продават мъжки прашки, та да си взема.
          За теб ролята на юнака с пукната от прашка глава. Не си бъркай ролята. Наздраве за всеки да си знае пистата!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
            Очаквам в Кръчмата на дъската за обяви се появят снимки по прашки ...
            А, мога да се снимам по прашки, но се съмнявам да ви хареса.
            ​​​​​​Който, все пак, иска да види такава снимка, нека каже къде в София се продават мъжки прашки, та да си взема.
            Last edited by П.Ф.Изеров; 15.07.2018, 16:42.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
              Айде, световното свършва! Ще се отдадем на летни забавления и лентяйстване. Очаквам в Кръчмата на дъската за обяви се появят снимки по прашки и на глави пукнати от прашки. Това за прашките не е задължително. Може направо дибидюс, не само по бюст. И слагайте червени точки, че Чиче ще получи сърцебой, а на неговата възраст омекват кунките от сърдечни размътвания. Наздраве за благоприятните климатични условия!
              Добро утро! Щом се налага така да си пия кафето, довлякох един
              Click image for larger version

Name:	images (9).jpeg
Views:	1
Size:	5.0 КБ
ID:	3358964

              Коментар


              • Злите думи, кайш, заедно с рабитата?

                То и ИсусТМ не си е поплювал...
                И пророците, предтечите Муу...

                Ти, Селенко, не гледай мазните лъжи и тълкувания на фарисеите (= равинистския юдаизъм) , ами по-добре чети първоизточниците...
                Last edited by П.Ф.Изеров; 15.07.2018, 11:24.

                Коментар


                • А, Селенко, тези речения равинизмът използва, за да държи и дои правоверните си юдеи в гетото си.
                  Те не са за нас, гоите. За гоите си има други правила.

                  П. П. Що не ги пускаш на български?
                  Last edited by П.Ф.Изеров; 15.07.2018, 11:00.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение
                    Я разкажи, обаче, за хереса и мадерата - ти там, в Испания, би требвало да си ги пило?
                    Изеров, Изеров, ето ти нещо от мен малко да се позамислиш. Аз се оттеглям с едно розе и те оставям на собствената ти съдба...

                    “...Злой язык — источник многих социальных болезней и духовных недугов, разъедающих душу человека и общества. Огромное число разводов совершается по причине злословия и сплетен. И, как правило, та же напасть, лашон-ара, лежит в основе ненависти, ревности и зависти. Подобно злокачественному вирусу, невоздержанность в словах разрушает человеческие отношения, приводит к распрям и конфликтам. Многие теряют заработок, работу, добрую дружбу только из-за того, что злословили по поводу других людей (или из-за того, что другие злословили на их счет). Не будет преувеличением сказать, что иногда лашон-ара становится причиной ранней смерти человека. Короче говоря, все прекрасно понимают, что лашон-ара — зло, что сплетни и злословие — грех. Так про это качество и говорят на всех языках мира: нехорошо, некрасиво, неприлично! Однако гибкое человеческое сознание изобретает множество уловок, чтобы этот грех постоянно совершать и оправдывать...”

                    Весело лято.

                    Коментар


                    • Айде, световното свършва! Ще се отдадем на летни забавления и лентяйстване. Очаквам в Кръчмата на дъската за обяви се появят снимки по прашки и на глави пукнати от прашки. Това за прашките не е задължително. Може направо дибидюс, не само по бюст. И слагайте червени точки, че Чиче ще получи сърцебой, а на неговата възраст омекват кунките от сърдечни размътвания. Наздраве за благоприятните климатични условия!

                      Коментар


                      • Добра нощ, Кръчма

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение

                          Не съм, аз съм гадняр.

                          Кво правиш с толковата мадейра в мазето, ще имаш ли време да я изпиеш някога?
                          А ти какво правиш с толкова акции на БФБ? Ще имаш ли време да ги изпиеш?

                          П.С. И защо си Гадняр?
                          Last edited by Ender; 14.07.2018, 22:43.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                            Или и ти си рицар на бял кон? Пий си пиенето и не се възбуждай!
                            Не съм, аз съм гадняр.

                            Кво правиш с толковата мадейра в мазето, ще имаш ли време да я изпиеш някога?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение

                              Общо взето - нищо, освен още едно (поредно) доказателство за мижитурките, завзели света.
                              Доказателство за какво? Че са превзели света? Трябва ли ти...
                              Или и ти си рицар на бял кон? Пий си пиенето и не се възбуждай!
                              Наздраве!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                                Виждам, виждам... Интересно ми е само, какво друго получаваш от това, освен "награди".
                                Наздраве!
                                Общо взето - нищо, освен още едно (поредно) доказателство за мижитурките, завзели света.

                                Коментар

                                Working...
                                X