IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

    Дебелото псе е порода Зло, изкуфяло, проскубано палашче, подяждащо лакомата си стопанка и заемащо мястото й във фотьойла. Допълнително я мъчи понякога като я тегли после себе си докато гони кучките. Е, как стопанката му да е на кеф и да черпи. Все към карабината гледа и се чуди кога да го гръмне. Ама кльощавата третинка ще реве и ще се тръшка, та засега бега след него и проклина Господ, че дублирал най-добрия приятел на човека. Ако единият не върши работа, другият да го лае и проветрява.
    МислА да го правя куче студент, но кльощавият бие отбой. От октомври отговорността за дзвера ще е изцяло моя.
    Наздраве!

    П.П. Пък то горкото, и на лов вече не ходи. Откак прерови раниците на дружинката и изпапа храната на ловците, по-едрата 1/3-та отказва да го взема, кога гърми по пернатите.
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

      Добре ми е познато. (понякога си прави неговото ) Точно такова преди малко се вихреше около мен, след като ме изблиза по ръката. Едва успях да му затворя вратата, за да не изхвърчи, щото и обича като хукне, чак ушите му да се веят от вятъра. )) напоследък обаче го усещам, че обича и да мързелува ))
      Наздраве!
      Най.мързеливото псе, което съм имала. А аз съм имала доста добитъци -помияри, овчарки, териери, сетери ...
      Когато отидох да го взема, моят дзвер беше отделен на една страна и спеше кротко в празната паничка за храна. Понеже кученцата бяха резултат от близко родствено кръстосване, имаха недостатъци, дебелото направо имаше пороци.

      При селекцията и развъдната дейност, за да се поддържа чиста линия, до разплод се допускат животни без недостатъци или само в краен случай. Когато кученцето има порици - обратна захапка, светъл нос, светли нокти и разни други, то не става за даване на поколение. За това дунди беше отделено и щяха да го дават на някакви събирачи на трюфели.

      Но на мен точно то ми хареса, въпреки всичките му трески за дялане, защото беше лакомо /още от тогава прилича на табуретка/, мързеливо и много глезено. Тъкмо куче за моята цел - подарък на по-кльощавата 1/3-та пълноправен член на домочадието /кльощавият се разхождаше насън и взехме песа, та да спре/. И така се превърна в 4-тия непълноправен член на домочадието, но така като го гледам, май е по-равноправно от 3/3 равноправни членове.
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Добро да е! Рано започваш деня.


        Да ти е сладко, Lelq!

        П.П. Днес съм дежурна по дебело псе. По-кльощавият си намери някаква неотложна работа в Голямо село и повери добитъка на грижите ми. До преди 10 минути създавахме неудобства на кварталните котки, но вече загубихме интерес.
        Благодаря и наздраве, tnm!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

          Дебелото псе е порода Зло, ..
          Предполагам се шегуваш, Траки )) Като цяло са добронамерени и привързани, а и с малки човеци се разбират. Дори понякога ми се струва, че имат някакъв инстинктивен страх да не си загубят стопанина. Ако го загубят е щото обичат да тичат като са млади
          Не е препоръка... !!!
          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

          Коментар


          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

            п.п. Може и късно да е свършил денят при леля. (дано за добро след онези слънчогледи)
            А дебелото псе каква порода е, май си е харесало "трудовия" "похват" на стопанката си)) (или щом се е отказало от котките след 10 мин, по-добре да не питам) )))
            Дебелото псе е порода Зло, изкуфяло, проскубано палашче, подяждащо лакомата си стопанка и заемащо мястото й във фотьойла. Допълнително я мъчи понякога като я тегли после себе си докато гони кучките. Е, как стопанката му да е на кеф и да черпи. Все към карабината гледа и се чуди кога да го гръмне. Ама кльощавата третинка ще реве и ще се тръшка, та засега бега след него и проклина Господ, че дублирал най-добрия приятел на човека. Ако единият не върши работа, другият да го лае и проветрява.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Расов бретан епаньол или шпаньол - среща се и в двата варианта.
              Наздраве!
              Добре ми е познато. (понякога си прави неговото ) Точно такова преди малко се вихреше около мен, след като ме изблиза по ръката. Едва успях да му затворя вратата, за да не изхвърчи, щото и обича като хукне, чак ушите му да се веят от вятъра. )) напоследък обаче го усещам, че обича и да мързелува ))
              Наздраве!
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                п.п. Може и късно да е свършил денят при леля. (дано за добро след онези слънчогледи)
                А дебелото псе каква порода е, май си е харесало "трудовия" "похват" на стопанката си)) (или щом се е отказало от котките след 10 мин, по-добре да не питам) )))
                Расов бретан епаньол или шпаньол - среща се и в двата варианта.
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Добро да е! Рано започваш деня.


                  Да ти е сладко, Lelq!

                  П.П. Днес съм дежурна по дебело псе. По-кльощавият си намери някаква неотложна работа в Голямо село и повери добитъка на грижите ми. До преди 10 минути създавахме неудобства на кварталните котки, но вече загубихме интерес.
                  п.п. Може и късно да е свършил денят при леля. (дано за добро след онези слънчогледи)
                  А дебелото псе каква порода е, май си е харесало "трудовия" "похват" на стопанката си)) (или щом се е отказало от котките след 10 мин, по-добре да не питам) )))
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                    Работя с продънена шапка, че да ми се прави ветър на главата. А и дърво има, де сянка прави. Но трябва му отрежа някои клони, че от тях боклук задръства оттичането от покрива. А ти прати на Чиче не тикви, ми дини, та да подложи динена кора кога го прицелваш. Що с лоша леля се живее, ама с опърлен с бертолетова сол задник не се седи.
                    И каква ви породата грозде у Чуждецко? Сигурно за ракия по-добре ще става. Що чакаме отдавна вече. А и Чиче има дюли таз година, та може да менкате. Той ще прати сръбска дюлевица, ти - силистренска кайсиева и ще се фалите кой какво произвел.
                    Румънски сорт някъв - умие уно.
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                      Ми то релефните кондоми са по - скъпи от стандартните. Тез 4у6лета по- ароматни и по - лиути ли от другити са. Може би не изпълниават евро стандартите и за това те изтриха.
                      То тук за кондоми не става дума. Ами за лютиви криви пипери. Не ми се мисли, ако се използват не по предназначение. Например, вземеш бръкнеш в очото на некой с такава.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
                        Ама Ноооого сте се разпищолили в тая тема, дееее... Търсите на модераторите по вечерно време работа, ли? Че те едно кафе не смеят заради вас да изпият, дееее....

                        Сега, нещо по-сериозно! Някой би казал, че това може да се оприличи на групова оргия, но не и аз! Обяснявам: това са най-обикновени круши.
                        Вече казах, че природата ги разполага както си иска в публичното пространство... и задължително - по своите планове...

                        ;
                        Че кво му на крушите. Обикновени круши за изядане. Тея круши откъде ги вземате? Я подай една, да видим, така как съм се поизтегнал мога ли я изям.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Не ти ли е малечко жега за тая точно манипулация - цигли долу, цигли - горе!?
                          Наздраве!

                          П.П. Пък ако знаеш тиквите, де ги е посял и ще изпраща на 4i40 да прави медал на леля какви са станали ...
                          Работя с продънена шапка, че да ми се прави ветър на главата. А и дърво има, де сянка прави. Но трябва му отрежа някои клони, че от тях боклук задръства оттичането от покрива. А ти прати на Чиче не тикви, ми дини, та да подложи динена кора кога го прицелваш. Що с лоша леля се живее, ама с опърлен с бертолетова сол задник не се седи.
                          И каква ви породата грозде у Чуждецко? Сигурно за ракия по-добре ще става. Що чакаме отдавна вече. А и Чиче има дюли таз година, та може да менкате. Той ще прати сръбска дюлевица, ти - силистренска кайсиева и ще се фалите кой какво произвел.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                            Dобро утро!
                            [ATTACH=CONFIG]n3359579[/ATTACH]
                            Добро да е! Рано започваш деня.


                            Да ти е сладко, Lelq!

                            П.П. Днес съм дежурна по дебело псе. По-кльощавият си намери някаква неотложна работа в Голямо село и повери добитъка на грижите ми. До преди 10 минути създавахме неудобства на кварталните котки, но вече загубихме интерес.
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                              Dобро утро!
                              [ATTACH=CONFIG]n3359579[/ATTACH]
                              Dobro. Рано е започнало при теб
                              Не е препоръка... !!!
                              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                              Коментар


                              • Dобро утро!
                                Click image for larger version

Name:	Cocktail_mimosa-400x300.jpg
Views:	2
Size:	28.3 КБ
ID:	3359579

                                Коментар

                                Working...
                                X