IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    ............ За това дунди беше отделено и щяха да го дават на някакви събирачи на трюфели.

    ...................
    Наздраве!

    Все се чудех откъде идва високият стандарт в твоето семейство, а то кученцето се занимавало с високодоходна дейност... Като се каже "трюфел" - това е синоним на лукс и благосъстояние... Бравос! Добра ориентация!

    Както се казва - днес 10-на бели трюфела да намери - те ти ги 2000-3000 USD, че и повече - чисти... Па аз се чудя защо толкО го разхождате по пътищата, че и с карабина го пазиш... Правилно! ))

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Нищо, ще ни го пробуташ у Кръчмата, кога сме направили главите


      Все пак ще ходя, но си запазвам правото за друг път. Готина и напоителна вечер! Наздраве!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

        Молдовски . И накрая няма и да отида, май
        Леля., ако имаш опция да идеш по късно, пак е вариант да се отчете събитието. Обаче ако ти е уморено покрай ранното ставане днес - и това е разбираемо. При мен например днес е някакво интересно време вали-спре, вали спре, хубаво ме намокри в един момент и вече ми се мързелува
        Та може и от времето да е, ако не ти се ходи.
        наздраве за добро решение на пъзела
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

          Молдовски . И накрая няма и да отида, май
          Нищо, ще ни го пробуташ у Кръчмата, кога сме направили главите
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Арменски ли купи?
            Молдовски . И накрая няма и да отида, май

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

              За този случай , чак толко не съм готова. А е добре и да си личи
              Наздраве, tnm !
              Арменски ли купи?
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Lelq, всичко зависи от това, колко си готова да развържеш кесията си.
                Преди години давах на едно място бакшиш за добре свършена работа /да не се бърка с рушвет/ и спомням, че купих Хенеси X.O., но похарчените пари си заслужаваха и последната стотинка.
                Наздраве, Lelq!
                За този случай , чак толко не съм готова. А е добре и да си личи
                Наздраве, tnm !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                  Три или седемгодишен? Арменски или молдовски ?
                  Lelq, всичко зависи от това, колко си готова да развържеш кесията си.
                  Преди години давах на едно място бакшиш за добре свършена работа /да не се бърка с рушвет/ и спомням, че купих Хенеси X.O., но похарчените пари си заслужаваха и последната стотинка.
                  Наздраве, Lelq!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                    Може би индивидуалност на характера Като се замисля всъщност и този при мен обича да поспива Но преди това с бившия му стопанин е тичал много като малък и от време на време май му харесва да си спомни Мисля, че се водят "птичари", т.е. ловни, (някакъв френски крал ги беше ползвал за тази цел ако не греша) та може би "по-нормалните" обичат да тичат. Твоят просто е бил умен от малък ))
                    Наздраве! (с чай)
                    Да, като специализация са ловни кучета, а като още по-тясна специлизация са птичари. Но моето псе, както се изразява по-кльощавата 1/3-та пълноправен член на домочадието не е птичар, а е баничар. Когато правя баница, дебелото псе е първо по ред до масата.
                    Наздраве!

                    П.П На колко години е твоят дзвер?
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                      Незнам за какво говориш
                      Аз питах какво да избера за подарък , ама вече свърши
                      Предполагам, че си избрала добър вариант.
                      (Мненията бяха подредени едно под друго, не усетих че за избор на подарък, а помислих, че се шегуваш с чая)
                      Не е препоръка... !!!
                      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                        Чаят ли ? Нашенски си е. Горски билки от родопите "натурел". ( риган, кантарЬон и малко бабина душица)
                        Незнам за какво говориш
                        Аз питах какво да избера за подарък , ама вече свърши

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                          Три или седемгодишен? Арменски или молдовски ?
                          Чаят ли ? Нашенски си е. Горски билки от родопите "натурел". ( риган, кантарЬон и малко бабина душица)
                          Не е препоръка... !!!
                          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                            Предполагам се шегуваш, Траки )) Като цяло са добронамерени и привързани, а и с малки човеци се разбират. Дори понякога ми се струва, че имат някакъв инстинктивен страх да не си загубят стопанина. Ако го загубят е щото обичат да тичат като са млади
                            Каква ти шега? Нали требва се плашат гаргите и затова е произведено в Зъл, прост и гладен пес кой ръфа де какво мине. Иначе си е кротко и премигащо покорно кученце, кое недоволно напуска фотьойла след като си го е заплюл, по-точно препикал.

                            Коментар


                            • Три или седемгодишен? Арменски или молдовски ?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Най.мързеливото псе, което съм имала. А аз съм имала доста добитъци -помияри, овчарки, териери, сетери ...
                                Когато отидох да го взема, моят дзвер беше отделен на една страна и спеше кротко в празната паничка за храна. Понеже кученцата бяха резултат от близко родствено кръстосване, имаха недостатъци, дебелото направо имаше пороци.

                                При селекцията и развъдната дейност, за да се поддържа чиста линия, до разплод се допускат животни без недостатъци или само в краен случай. Когато кученцето има порици - обратна захапка, светъл нос, светли нокти и разни други, то не става за даване на поколение. За това дунди беше отделено и щяха да го дават на някакви събирачи на трюфели.

                                Но на мен точно то ми хареса, въпреки всичките му трески за дялане, защото беше лакомо /още от тогава прилича на табуретка/, мързеливо и много глезено. Тъкмо куче за моята цел - подарък на по-кльощавата 1/3-та пълноправен член на домочадието /кльощавият се разхождаше насън и взехме песа, та да спре/. И така се превърна в 4-тия непълноправен член на домочадието, но така като го гледам, май е по-равноправно от 3/3 равноправни членове.
                                Наздраве!
                                Може би индивидуалност на характера Като се замисля всъщност и този при мен обича да поспива Но преди това с бившия му стопанин е тичал много като малък и от време на време май му харесва да си спомни Мисля, че се водят "птичари", т.е. ловни, (някакъв френски крал ги беше ползвал за тази цел ако не греша) та може би "по-нормалните" обичат да тичат. Твоят просто е бил умен от малък ))
                                Наздраве! (с чай)
                                Не е препоръка... !!!
                                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                                Коментар

                                Working...
                                X