IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
    Щото се разлютява понякога, бе Грую, та почва да фучи и съска. Наздраве за милия женски нрав!!
    Ами ..., ще се разлютява, как няма да се разлютява, като двамата й любими братя - Голям Сечко и Малък Сечко, са й изпили бурето с вино.
    Честита Баба Марта и наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Щото се разлютява понякога, бе Грую, та почва да фучи и съска. Наздраве за милия женски нрав!!

      Коментар


      • А за мъжката част от форума - пак наздраве и честит дядо Март - все такива "баби" да ви се падат, пък и в комплектче
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

          Бре, напориста, бре! И си мисли, че емпатията е като глист. Не е като глист, а като краста. Сърби те и си я чешеш заедно със самолюбието.
          П.п. Тамън съм се загледал в китайски филм за войната с главен герой кореспондент учил в Оксфорд, ама емпатизира на китайски сирачета.
          Супер мезелък, ама защо толкова дебело нарязано, бряяяяя. Е, за такива мезета си говорим - това, ако го резнеш тънко, направо си е страхотия.
          Айде честит ви дядо Март (изключително съм удивен шо му викат баба, ама нейсе). Наздраве!
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

            Тракащия ми я предаде по мрежата......
            Щот му е недостатъчен "подаръкът", ми лепна и къси мустачки....( поне и една Ева да беше поръчал, да ме помачка малко..)

            Наздраве !
            Мустачките са си хубави. Я, как му отиват на Чарли Чаплин. Айде, да оздравяваш.

            Коментар


            • Честита Баба Марта, живи, здрави, румени, весели, палави и да не вържете кънките баш днес. Навремето за празника се черпавехме с червено и бело винце, та който може да го може.... от обед нататък.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                А бе, то днес бяха бая високи дневните температури. Къде стоя на течение, та те лепна настинката?
                Наздраве!
                Тракащия ми я предаде по мрежата......
                Щот му е недостатъчен "подаръкът", ми лепна и къси мустачки....( поне и една Ева да беше поръчал, да ме помачка малко..)

                Наздраве !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  И аз точно него гледам. 800 км минаха на влачка, добре се смили магистрата да им даде камиони.
                  Наздраве!

                  П.П. Мезето идеално за червеното вино.
                  Важното е, че сварката стана на края. Иначе се губи женската публика. Наздраве за съобразителните сценаристи!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                    Бре, напориста, бре! И си мисли, че емпатията е като глист. Не е като глист, а като краста. Сърби те и си я чешеш заедно със самолюбието.
                    П.п. Тамън съм се загледал в китайски филм за войната с главен герой кореспондент учил в Оксфорд, ама емпатизира на китайски сирачета.
                    И аз точно него гледам. 800 км минаха на влачка, добре се смили магистрата да им даде камиони.
                    Наздраве!

                    П.П. Мезето идеално за червеното вино.
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                      Ти дрът кон виждал ли си как зоби....Цял ден дъвче....

                      Е така съм и аз със зеленото....Нямам спирачка...

                      Наздраве !

                      пп Аз съм на 30 гр греяна ракия, че ме донатръшка настинката...Израстъка от раменете нагоре никакъв го няма ....
                      И ти ли вегетарианец кат Фюрера. Ако речеш, че си и въздържател, ще реша, че се е преродил в чиче. Ама кат те знам с 2х30 май нема ти се отвори късмета да пускаш къси мустачки и да държиш речи пред огледалото.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        В грешка голяма си.Мен емпатия ма не лови.

                        П.П Ще слагаш ли на масата мръвите иле още ще ми се усукваш като мокра връв!?
                        Бре, напориста, бре! И си мисли, че емпатията е като глист. Не е като глист, а като краста. Сърби те и си я чешеш заедно със самолюбието.
                        П.п. Тамън съм се загледал в китайски филм за войната с главен герой кореспондент учил в Оксфорд, ама емпатизира на китайски сирачета.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                          Ти дрът кон виждал ли си как зоби....Цял ден дъвче....

                          Е така съм и аз със зеленото....Нямам спирачка...

                          Наздраве !

                          пп Аз съм на 30 гр греяна ракия, че ме донатръшка настинката...Израстъка от раменете нагоре никакъв го няма ....
                          А бе, то днес бяха бая високи дневните температури. Къде стоя на течение, та те лепна настинката?
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                            Каке, спазвай малце приличие, хората постят, терзаят се, а ти на филето опашката тражиш и на луканката ушичките. Емпатия трябва те проницава. Аз от емпатия към един гладен приятел завихме към Фантастико, (нататък постещите да не четат), та хапнахме пилешки пържолки, плескавица, пресна франзелка и глътнахме по една студена Шоферхофер. Виждаш ли къф съм състрадателен. А ти - дай филетата направо от мелетата.
                            В грешка голяма си.Мен емпатия ма не лови.

                            П.П Ще слагаш ли на масата мръвите иле още ще ми се усукваш като мокра връв!?
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                              Детска кофичка ли, с лопатка и гребло?
                              Ти дрът кон виждал ли си как зоби....Цял ден дъвче....

                              Е така съм и аз със зеленото....Нямам спирачка...

                              Наздраве !

                              пп Аз съм на 30 гр греяна ракия, че ме донатръшка настинката...Израстъка от раменете нагоре никакъв го няма ....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                                Добро утрио ...!

                                Дайте една кофа от таз салата и 30 гр дюлева ......

                                Друго не ми требва...

                                Наздраве !
                                Детска кофичка ли, с лопатка и гребло?

                                Коментар

                                Working...
                                X