IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

    Съдба, кво да правишш...
    Аз рупам ябълки, а Лелчето обезкостява джуланчето барабар с бутчето (на теленцето....)
    Така съм гладен, че да му мисли Лелчето, барабар с джуланчето и бутчето....

    Да сте здрави !
    лошо няма, ябълките са по-полезни

    наздраве!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

      Огладнях и се сетих се за Начев и неговият минимализъм, та сгънах едно джоланче Ама късно прочетох, че бедстваш, та остана само кокалче . Наздраве!
      Съдба, кво да правишш...
      Аз рупам ябълки, а Лелчето обезкостява джуланчето барабар с бутчето (на теленцето....)
      Така съм гладен, че да му мисли Лелчето, барабар с джуланчето и бутчето....

      Да сте здрави !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

        Неам авоари. Свил съм се в дъното на бара и чекам некоя си Аванта, а тя все не идва. Ако я познавате, подсетете я за мен. Щото глеам, си подхождаме. Допадаме си, особено аз на нея. Иначе съм скромен и не напъвам много, ала тя прилепчива понякога и ме бъхти, бъхти.
        Чиче, къде дюлевката?
        Огладнях и се сетих се за Начев и неговият минимализъм, та сгънах едно джоланче Ама късно прочетох, че бедстваш, та остана само кокалче . Наздраве!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

          Неам авоари. Свил съм се в дъното на бара и чекам некоя си Аванта, а тя все не идва. Ако я познавате, подсетете я за мен. Щото глеам, си подхождаме. Допадаме си, особено аз на нея. Иначе съм скромен и не напъвам много, ала тя прилепчива понякога и ме бъхти, бъхти.
          Чиче, къде дюлевката?
          Не ти, а смок ти се е свил в кесията. Скръндза.
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
            Добро утро! Вън е страхотно ! Инсект , сипи нещо
            Неам авоари. Свил съм се в дъното на бара и чекам некоя си Аванта, а тя все не идва. Ако я познавате, подсетете я за мен. Щото глеам, си подхождаме. Допадаме си, особено аз на нея. Иначе съм скромен и не напъвам много, ала тя прилепчива понякога и ме бъхти, бъхти.
            Чиче, къде дюлевката?

            Коментар


            • Добро утро! Вън е страхотно ! Инсект , сипи нещо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                тВа "общество" - много трЕбва да е извратено... Не съм чувАл за него... /чуденка/
                Да не му попадаш под надзора. Ще вземе да станеш правилен човек по неправилния начин.

                Коментар


                • https://www.youtube.com/watch?v=A-GNIpsEZpI
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                    Ще те дам на правозащитниците на животните. И на Хелзинския комитет ще те дам. И на Общество "Мечо Пух".

                    тВа "общество" - много трЕбва да е извратено... Не съм чувАл за него... /чуденка/

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Дай ме, дай ме. Бъди сигурен, че ще побързат да ме върнат ... в Кръчмата.
                      Наздраве!

                      П.П. Колку пъти да ти цитирам Вожда на червенокожите?
                      Така де, всички сме чели О Хенри.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                        Ще те дам на правозащитниците на животните. И на Хелзинския комитет ще те дам. И на Общество "Мечо Пух".
                        Дай ме, дай ме. Бъди сигурен, че ще побързат да ме върнат ... в Кръчмата.
                        Наздраве!

                        П.П. Колку пъти да ти цитирам Вожда на червенокожите?
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Това беше миналата година, как да ги съживя!? Това да не е родопски силивряк?
                          Наздраве!

                          П.П. Горкото животно, горкото псе. Плъзнала съм го по наклонената плоскост
                          Ще те дам на правозащитниците на животните. И на Хелзинския комитет ще те дам. И на Общество "Мечо Пух".

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                            А мен като ме валя на покрива на яхъра, оплаквам ли се. Но аз съм мърда с достойнство, не от некъф дъжд да се разсейвам. И го завърших покрива. За назидание на Тянка. Да я видим може ли съживи мушкатата, де опропасти. Няма да може. И на малкия ми пръст не ще да стъпи. Не се настъпвай! Досада ткава! Да пием за професионалното спестяване на усилия чрез спестовни варианти на изпълнение!
                            Това беше миналата година, как да ги съживя!? Това да не е родопски силивряк?
                            Наздраве!

                            П.П. Горкото животно, горкото псе. Плъзнала съм го по наклонената плоскост
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                              Леля., ако имаш опция да идеш по късно, пак е вариант да се отчете събитието. Обаче ако ти е уморено покрай ранното ставане днес - и това е разбираемо. При мен например днес е някакво интересно време вали-спре, вали спре, хубаво ме намокри в един момент и вече ми се мързелува
                              Та може и от времето да е, ако не ти се ходи.
                              наздраве за добро решение на пъзела
                              А мен като ме валя на покрива на яхъра, оплаквам ли се. Но аз съм мърда с достойнство, не от некъф дъжд да се разсейвам. И го завърших покрива. За назидание на Тянка. Да я видим може ли съживи мушкатата, де опропасти. Няма да може. И на малкия ми пръст не ще да стъпи. Не се настъпвай! Досада ткава! Да пием за професионалното спестяване на усилия чрез спестовни варианти на изпълнение!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                                Все се чудех откъде идва високият стандарт в твоето семейство, а то кученцето се занимавало с високодоходна дейност... Като се каже "трюфел" - това е синоним на лукс и благосъстояние... Бравос! Добра ориентация!

                                Както се казва - днес 10-на бели трюфела да намери - те ти ги 2000-3000 USD, че и повече - чисти... Па аз се чудя защо толкО го разхождате по пътищата, че и с карабина го пазиш... Правилно! ))
                                Ами, трюфел?! Не разбра ли, че го обучили да рови из чуждите чанти. Обаче докато го обучат да носи банкноти наместо сандвичи, голям зор видяли и финансови загуби. Но после се почнала една... мани, мами. Сега Кака препира на борсата каквото е отмъкнало клетото създание, по неволя станало джебчия и чантаджия. Наздраве за доходите занаяти!
                                Last edited by Trakatrak; 17.07.2018, 21:30.

                                Коментар

                                Working...
                                X