IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

    Протестирам! Хич ме съм задълбочен, ами повърхностен. Така се живее по-лесно. Не набеждавай! Глей си примрялите мушката и им пей приспивни песни. Може и траурни химни. Да пием за лекия живот и плъзгането по гладката му излъскана повърхност!
    Аз съм за. Като онези елегантни водни паяци дето се плъъъъзгат по водната повърхност с многото си крака. Винаги съм ги харесвала тези твари. Все едно езерото е писта за фигурно пързаляне.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

      Сервирай джоланчето, де. Чесънчето да е шпиковано и да се е размазало. Биричката и тя, с пот, пяна и мехурчета. Мммммм... И пърленка топла да има, без чесън, че да не дублира.
      Добавка към джоланчето - кармелизирани зеленчуци.
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

        Това калвадос, бе. Преди 30 години го пиехме да се отвратим от ракията, че да минем на виски и пак не успяхме извършим тоз позорен преход. Щото макар калвадос, все пак си е ракийка.
        Калвадос, ами! Ябълкова ракия. Тоже хорошо!
        Сега една "патриотична" (шопска) салатка ще си спретна. Ама с крушовица ще я употребя, че по ми е блага.
        Наздравенце!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

          Без чесън. А ти трябва да хапнеш
          Сервирай джоланчето, де. Чесънчето да е шпиковано и да се е размазало. Биричката и тя, с пот, пяна и мехурчета. Мммммм... И пърленка топла да има, без чесън, че да не дублира.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

            Тцъ, тцъ, тцъ, безмилостна лелка! Джоланчето с чесън ли беше? Ми с чесън, ми. И сама го хрупна. Сега нема можеш се целуваш, що на чесън. Освен ако имаш зъб на некой. Стой по-далеч от мен!
            Без чесън. А ти трябва да хапнеш

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Гледала съм го. И в училище ни караха да я четем тоя пиеса на Молиер. Мъкаааа.
              Наздраве!

              П.П. Молиер, за разлика от Шекспир и в по-късна възраст не ми харесва.
              Ма ти гледай звонковото. Не ми гледай пиеси. На ентелегентка ше ми се прави! Наздраве за простите, бляскави неща от живота!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                Хм, скръндза!? Че пилеят ли се така лесно пари? Особено по жени. Като намалеят и не звънкат така жизнерадостно. Не си ли гледала "Съперникът"? С Лук дьо Финес.
                Гледала съм го. И в училище ни караха да я четем тоя пиеса на Молиер. Мъкаааа.
                Наздраве!

                П.П. Молиер, за разлика от Шекспир и в по-късна възраст не ми харесва.
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Не ти, а смок ти се е свил в кесията. Скръндза.
                  Наздраве!
                  Хм, скръндза!? Че пилеят ли се така лесно пари? Особено по жени. Като намалеят и не звънкат така жизнерадостно. Не си ли гледала "Съперникът"? С Лук дьо Финес.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                    Огладнях и се сетих се за Начев и неговият минимализъм, та сгънах едно джоланче Ама късно прочетох, че бедстваш, та остана само кокалче . Наздраве!
                    Тцъ, тцъ, тцъ, безмилостна лелка! Джоланчето с чесън ли беше? Ми с чесън, ми. И сама го хрупна. Сега нема можеш се целуваш, що на чесън. Освен ако имаш зъб на некой. Стой по-далеч от мен!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                      Хайде и аз почерпя едни ябълки.

                      [ATTACH=CONFIG]n3360136[/ATTACH]
                      Това калвадос, бе. Преди 30 години го пиехме да се отвратим от ракията, че да минем на виски и пак не успяхме извършим тоз позорен преход. Щото макар калвадос, все пак си е ракийка.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        За по-сигурно, вземи, та си внеси протеста в писмен вид на адрес: ул. Лайош Кошут №6, Арменска апостолическа църква.
                        Наздраве!
                        Благодаря за справката. Ти на арменоиден тип не му ги разправей тея за арменския владика. Дръж се на положение и вземи почерпи, че. току-виж Прецито те преварило и ще му дишаш прахта и водната (алкохолната) мъгла.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                          Dnes май ще се размине! А и Арахна вече е тествал новия покрив. ))
                          НаречИ за съответното време, каквото ви е нужно из хабитата Наздраве!
                          При мен не валя. Тамън косих и прекапа само да ме накара да прибера косачката. Трябва много як и продължителен дъжд, че да набележа пробойните. Така че нека вали. Лошото, че доматето се маносало вече. Нема управия. Супи сега една водчица, видим ти интимен ли си с другарката Аванта и от коя страна - от даващите или от приемащите. Май по ти отива да даваш. Водка с вълче мезенце и количка с лед.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                            Протестирам! Хич ме съм задълбочен, ами повърхностен. Така се живее по-лесно. Не набеждавай! Глей си примрялите мушката и им пей приспивни песни. Може и траурни химни. Да пием за лекия живот и плъзгането по гладката му излъскана повърхност!
                            За по-сигурно, вземи, та си внеси протеста в писмен вид на адрес: ул. Лайош Кошут №6, Арменска апостолическа църква.
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                              Като споменахме дъжд, вчера безценното ми камъче ходи да се развява до Голямо село. Стига у столицата - там порой. Звъни ми по телефона и мрънка, по-задълбочено дори от Арахната. Валяло, пък той бил без чадър, пък видял бил в Синоптика, че щяло да вали продължително ...
                              - Е - отговарям му - що сега гледаш Синоптика!? Не можа ли, тази натоварваща психиката ти дейност да я свършиш у хабитата и да се явиш подготвен на местопредназначението.
                              Тцъ, не можел. Тежки ангажименти го били налегнали и нямал възможност да фърли едно око на дисплея на телефона. И продължава да мрънка.
                              - Е - отговарям му отново - аз чадър не мога да ти изпратя. Да си тръгнал с колата.
                              Въобще, много им е тежък живота на част от тийнейджърите. Трудно правят връзка между причина и следствие.
                              Наздраве!
                              Протестирам! Хич ме съм задълбочен, ами повърхностен. Така се живее по-лесно. Не набеждавай! Глей си примрялите мушката и им пей приспивни песни. Може и траурни химни. Да пием за лекия живот и плъзгането по гладката му излъскана повърхност!

                              Коментар


                              • Като споменахме дъжд, вчера безценното ми камъче ходи да се развява до Голямо село. Стига у столицата - там порой. Звъни ми по телефона и мрънка, по-задълбочено дори от Арахната. Валяло, пък той бил без чадър, пък видял бил в Синоптика, че щяло да вали продължително ...
                                - Е - отговарям му - що сега гледаш Синоптика!? Не можа ли, тази натоварваща психиката ти дейност да я свършиш у хабитата и да се явиш подготвен на местопредназначението.
                                Тцъ, не можел. Тежки ангажименти го били налегнали и нямал възможност да фърли едно око на дисплея на телефона. И продължава да мрънка.
                                - Е - отговарям му отново - аз чадър не мога да ти изпратя. Да си тръгнал с колата.
                                Въобще, много им е тежък живота на част от тийнейджърите. Трудно правят връзка между причина и следствие.
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X