IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

    Чиче, диамант, при това на Шопар, съм ѝ купувал за сватбата - бая пара се оръсих Втори диамант съм ѝ взел, след като роди чаветата, ама за 8-ми марта да купувам трети - няма да стане, скръндза съм и това си е
    Бъзиках те бре Грую....
    Бях сигурен, че си правил таквиз подаръци....Казах си "Аз никогаш не бих купил такъв излишък, значи Грую го е правил..."

    Евала !

    Наздраве !

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

      Имам двойна дискова херния - 4-5 и 5-1...Два пъти в болница лежах и отказвах операции, пареза на левия крак, ужасни болки и т.н.

      Сега си бачкам кът улав...Само като спра да работя се обажда парещата болка по крака....

      На Канарите всичко се оправя.....
      Аз също имам двустранна ,за операция само при пръснат диск ,иначе дисковата херния иска много движение ,по този начин натоварваш мускулатурата и аз имам пареза ,ако не ида 2-3 дена в залата и почват болките затова най добре е да се спортува особено заранта една фи зарядка да стегнеш мускулатурата .Някои са доволни от Павел Баня там поне купона е добър
      Алкохола също отпуска наздраве с домашна ракия

      Коментар


      • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
        Кръчматаа, набързо наредих две големи трапези - със свински и друга със зелении и безхолестеролни мезета ))
        Пиене за всеки от любимото му!!! По няколко )
        Няма да слагам снимки, всеки да яде и пие на воля ))) Като се изморите подкрепете се със сладката шоколадова маса

        Черпя за здравето на детенце и поредното му порастване )
        Вратите са отворени само за слънчеви мисли )

        Наздраве!


        Да ви радва - детето - вас, всички познати и приятели! Да е здраво! И пак да ви радва - с възможности, с успехи, с реализация - във всичко, с което се захване в живота! Да вярва в Щастливата си звезда!

        Поздрав с една много любима моя изпълнителка - Mariza! Да, де - малко е височка на фона на партньора си в това изпълнение, но за сметка на това приятелството им може да се почувства от всички.

        Пожелавам на детето да е винаги в обкръжението на добри хора и приятели! Наздраве!


        https://www.youtube.com/watch?v=rU-0RP4UGoM

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение

          Ахахаха ...
          Аз, да ти кажа, керамичните ножки не ги уважаам... Много са чупливи. Инак режат, нема коментар... Ако си се запънал - НОЖ та НОЖ, мисла, магазин в Технонещо си има цел щант... Има за секи случай. И изгъзици по 3-400 лева за брой, до читави за домашно дялкане на салам конплети... Само овреме осигури точило и поне еднаж на две седмИци, им отделяй по 10-на минути ...
          ДомА, дялкам с ножки от некаква примоция от една бендзиностанция... Точа си ги и немам НИКАКОВ дерт...
          Ся, глей само жена ти праелно да изтълкува падаръка...
          Ми ще погледна, пък да видим, но все повече май се навивам за нещо по-ефирно - и без това изрових една карта за отстъпки в Триумф, дето не знам откъде точно се появи, та да я видя дали още бачка Уф, колко лесно беше едно време - един караНфил и си готов, а сега - много мат'риален стана светът, та и аз покрай него
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

            To у нас има едни керамични ножове, но аз от доста време се чудя за едни Жапонски, ма ми се видяха скъпички, та се спрях. Абе накрая ше ѝ взема бельо - хем и аз ще намажа нещо, пък ако не ѝ хареса, ще стане като в онзи стар виц:

            Жена се прибра по-рано и заварва мъжа си в спалнята да прави любов с много привлекателна млада жена. Съпругата много се ядосва.
            - Ти си прасе, което нищо не уважава! – разкрещяла се тя - Как смееш да ми причиняваш това на мен, твоята вярна съпруга, майката на децата ти?! Напускам те! Искам развод на секундата!
            Мъжът отвърнал:
            - Почакай секунда, любов моя, да мога поне да ти кажа какво стана.
            - Добре, давай – проплакала тя - Но това ще са последните ти думи към мен!
            И той започнал:
            - Докато се качвах в колата на път за вкъщи, една млада госпожица ме помоли да я закарам. Изглеждаше ми отчаяна и беззащитна, та я съжалих и ѝ казах да се качи. Забелязах, че беше много слаба, не добре облечена и много мръсна. Каза ми, че не е яла от 3 дни!
            Така че, от състрадание, аз я доведох вкъщи, затоплих пицата, която снощи направих за теб, но ти не я докосна, защото се притесняваш да не надебелееш. Горкото същество я изяде за секунди.
            После, понеже беше много мръсна аз ѝ предложих да си вземе душ и докато тя се къпеше забелязах мръсните ѝ дрехи, целите в дупки, така че ги изхвърлих.
            Но тъй като се нуждае от дрехи, аз ѝ дадох дизайнерските дънки, които ти имаш от няколко години, но не ги носиш, защото са ти много тесни. Също ѝ дадох онова бельо, което ти подарих за годишнината от сватбата ни, но ти не носиш, защото не съм имал добър вкус. Намерих и онази секси блуза, която сестра ми ти подари за Коледа, но ти не носиш, само и само да я дразниш и освен това ѝ подарих онези ботуши, които си купи от онзи скъпарски бутик, но отказа да ги носиш, защото някой друг в офиса ти бил имал същите.
            Той си поел дъх и продължил:
            - После тя беше толкова благодарна за разбирането ми и помощта, че докато я изпращах до вратата тя се обърна към мен през сълзи и каза:
            - Моля ви, дали имате още нещо, което жена ви да не използва?
            Ахахаха ...
            Аз, да ти кажа, керамичните ножки не ги уважаам... Много са чупливи. Инак режат, нема коментар... Ако си се запънал - НОЖ та НОЖ, мисла, магазин в Технонещо си има цел щант... Има за секи случай. И изгъзици по 3-400 лева за брой, до читави за домашно дялкане на салам конплети... Само овреме осигури точило и поне еднаж на две седмИци, им отделяй по 10-на минути ...
            ДомА, дялкам с ножки от некаква примоция от една бендзиностанция... Точа си ги и немам НИКАКОВ дерт...
            Ся, глей само жена ти праелно да изтълкува падаръка...
            Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение

              Слушай, това с деамантите са глупости...
              Земи си й нож (ели конплет ножки) и нИ са замивай с камънье...
              To у нас има едни керамични ножове, но аз от доста време се чудя за едни Жапонски, ма ми се видяха скъпички, та се спрях. Абе накрая ше ѝ взема бельо - хем и аз ще намажа нещо, пък ако не ѝ хареса, ще стане като в онзи стар виц:

              Жена се прибра по-рано и заварва мъжа си в спалнята да прави любов с много привлекателна млада жена. Съпругата много се ядосва.
              - Ти си прасе, което нищо не уважава! – разкрещяла се тя - Как смееш да ми причиняваш това на мен, твоята вярна съпруга, майката на децата ти?! Напускам те! Искам развод на секундата!
              Мъжът отвърнал:
              - Почакай секунда, любов моя, да мога поне да ти кажа какво стана.
              - Добре, давай – проплакала тя - Но това ще са последните ти думи към мен!
              И той започнал:
              - Докато се качвах в колата на път за вкъщи, една млада госпожица ме помоли да я закарам. Изглеждаше ми отчаяна и беззащитна, та я съжалих и ѝ казах да се качи. Забелязах, че беше много слаба, не добре облечена и много мръсна. Каза ми, че не е яла от 3 дни!
              Така че, от състрадание, аз я доведох вкъщи, затоплих пицата, която снощи направих за теб, но ти не я докосна, защото се притесняваш да не надебелееш. Горкото същество я изяде за секунди.
              После, понеже беше много мръсна аз ѝ предложих да си вземе душ и докато тя се къпеше забелязах мръсните ѝ дрехи, целите в дупки, така че ги изхвърлих.
              Но тъй като се нуждае от дрехи, аз ѝ дадох дизайнерските дънки, които ти имаш от няколко години, но не ги носиш, защото са ти много тесни. Също ѝ дадох онова бельо, което ти подарих за годишнината от сватбата ни, но ти не носиш, защото не съм имал добър вкус. Намерих и онази секси блуза, която сестра ми ти подари за Коледа, но ти не носиш, само и само да я дразниш и освен това ѝ подарих онези ботуши, които си купи от онзи скъпарски бутик, но отказа да ги носиш, защото някой друг в офиса ти бил имал същите.
              Той си поел дъх и продължил:
              - После тя беше толкова благодарна за разбирането ми и помощта, че докато я изпращах до вратата тя се обърна към мен през сълзи и каза:
              - Моля ви, дали имате още нещо, което жена ви да не използва?

              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                Чиче, диамант, при това на Шопар, съм ѝ купувал за сватбата - бая пара се оръсих Втори диамант съм ѝ взел, след като роди чаветата, ама за 8-ми марта да купувам трети - няма да стане, скръндза съм и това си е
                Слушай, това с деамантите са глупости...
                Земи си й нож (ели конплет ножки) и нИ са замивай с камънье...
                Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                Коментар


                • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                  Кръчматаа, набързо наредих две големи трапези - със свински и друга със зелении и безхолестеролни мезета ))
                  Пиене за всеки от любимото му!!! По няколко )
                  Няма да слагам снимки, всеки да яде и пие на воля ))) Като се изморите подкрепете се със сладката шоколадова маса

                  Черпя за здравето на детенце и поредното му порастване )
                  Вратите са отворени само за слънчеви мисли )

                  Наздраве!
                  Наздраве, Съни, днес на мен ми е спорен ден, в смисъл че не знам точно какъв ми е, но в твоя чест и чавето - ще пия едно довечера, то май сестра ми на суши ще ме води, ама не знам дали ще сколосам до него, пък и съм ѝ сърдит, че вчера не ми иска прошки, то не че аз шях да ѝ дам
                  Наздраве за децата - да растат и да ни надминават, че ние сме си сериозна летва, по която да се равняват (поне в кръчмарските изцепки)
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                    Кръчматаа, набързо наредих две големи трапези - със свински и друга със зелении и безхолестеролни мезета ))
                    Пиене за всеки от любимото му!!! По няколко )
                    Няма да слагам снимки, всеки да яде и пие на воля ))) Като се изморите подкрепете се със сладката шоколадова маса

                    Черпя за здравето на детенце и поредното му порастване )
                    Вратите са отворени само за слънчеви мисли )

                    Наздраве!
                    Поводът е уважителен !!!
                    Здраве, благоденствие, късмет и льобоф...
                    Другото се продава...
                    дА !!!
                    Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                      Купи ѝ диамант.....
                      Чиче, диамант, при това на Шопар, съм ѝ купувал за сватбата - бая пара се оръсих Втори диамант съм ѝ взел, след като роди чаветата, ама за 8-ми марта да купувам трети - няма да стане, скръндза съм и това си е
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                        Купи ѝ диамант.....
                        Я, Чиче дава вредни съвети. Не на него тия, на нея подскажи, тя ще намери подход как да го изработи. После може и той да намери. Наздраве за изкуствените брилянти.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                          Кръчматаа, набързо наредих две големи трапези - със свински и друга със зелении и безхолестеролни мезета ))
                          Пиене за всеки от любимото му!!! По няколко )
                          Няма да слагам снимки, всеки да яде и пие на воля ))) Като се изморите подкрепете се със сладката шоколадова маса

                          Черпя за здравето на детенце и поредното му порастване )
                          Вратите са отворени само за слънчеви мисли )

                          Наздраве!
                          Да тий живо и здраво и да те ядосва кога израства и себедоказва!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                            Кръчматаа, набързо наредих две големи трапези - със свински и друга със зелении и безхолестеролни мезета ))
                            Пиене за всеки от любимото му!!! По няколко )
                            Няма да слагам снимки, всеки да яде и пие на воля ))) Като се изморите подкрепете се със сладката шоколадова маса

                            Черпя за здравето на детенце и поредното му порастване )
                            Вратите са отворени само за слънчеви мисли )

                            Наздраве!
                            Да е живо и здраво и много да те радва !
                            На слънчева майка, слънчево дете !!!

                            Наздраве !
                            Last edited by 4i40; 27.02.2017, 15:34.

                            Коментар


                            • Кръчматаа, набързо наредих две големи трапези - със свински и друга със зелении и безхолестеролни мезета ))
                              Пиене за всеки от любимото му!!! По няколко )
                              Няма да слагам снимки, всеки да яде и пие на воля ))) Като се изморите подкрепете се със сладката шоколадова маса

                              Черпя за здравето на детенце и поредното му порастване )
                              Вратите са отворени само за слънчеви мисли )

                              Наздраве!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                                Абе мен пости не ме ловят, та да запитам за хубава машинка за рязане на филета, суджици, луканки и т,н, - това ни е най-големият проблем у нас - мааме сухите мезета на някакви басамаци и вкусът им се губи, а трябва да са макс на тънко, като Талианците и Шпаньолците както го правят. Та ако има някой предложение - нека да го сподели, че идва 8-ми март и трябва да подарявам нещо практично на жената
                                Наздраве за тънките мезета
                                Купи ѝ диамант.....

                                Коментар

                                Working...
                                X