IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Аха, ясно. Чорапките ти розови или червени са!?
    Наздраве!

    П.П. Дан стане и при теб някоя злополука. Те захапе коня както пострада свата.
    Казах, по душа съм такъв. Но не практикувам. Предпазлив! А чорапките ми оранжеви. Защото....... ооооранжево морето, ооооранжево небето.... тра-лала-лала....

    https://www.youtube.com/watch?v=KA7kWSUn7Rs

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

      Не може да бъде! Ами, когато отсрещния не ти говори в тиквата ли му бъркаш? Или в здравето. С трапанация. Или с лоботомия.
      Тцъ, бре!!! Мълчим си и двамата. Понякога душата на човек се вади и с тишина, стига да усетиш, че това му е нужно. Щом уважиш правото му на мълчание, неминуемо идва момента когато той решава да говори.
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Тцъ, бре! Сядам до теб и говоря, но повече слушам какво ти ми говориш ... Защото всеки обича да говори, обаче още повече обича да бъде изслушван. А аз умея да пазя мълчание.
        Наздраве!
        Не може да бъде! Ами, когато отсрещния не ти говори в тиквата ли му бъркаш? Или в здравето. С трапанация. Или с лоботомия.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

          С памук? Вероятно стъклен. Верно, той душички вади. Наздраве за фините изтезания!
          Тцъ, бре! Сядам до теб и говоря, но повече слушам какво ти ми говориш ... Защото всеки обича да говори, обаче още повече обича да бъде изслушван. А аз умея да пазя мълчание.
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

            Това е защото съм матадор по душа и призвание.
            Аха, ясно. Чорапките ти розови или червени са!?
            Наздраве!

            П.П. Дан стане и при теб някоя злополука. Те захапе коня както пострада свата.
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Първо - псето много обича домати.
              Фторо - току - що аз ги набрах. По-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието се занимава с братчедките ти у Чужденеция.
              Трето - груба сила не употребявам. Умея да вадя душата на човек с памук
              Наздраве!
              С памук? Вероятно стъклен. Верно, той душички вади. Наздраве за фините изтезания!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                Горкото момче! Много бой е изяло и зор видяло преди да почне да вади такива едри домати. А може ги взима от пазара и да залъгва жена си, че да не го налага с каишката на кучето и него също така да насъсква. Макар то домати да не яде.
                Първо - псето много обича домати.
                Фторо - току - що аз ги набрах. По-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието се занимава с братчедките ти у Чужденеция.
                Трето - груба сила не употребявам. Умея да вадя душата на човек с памук
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Нещо много си привързан към тоя род игрички. Това да не е щот си зодия Теле?
                  Наздраве!
                  Това е защото съм матадор по душа и призвание.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Обаче я мързи.
                    Наздраве!

                    П.П. Гледам, че с Арахната си мерите ... доматите. Ето малко от градинката на по-едрата 13-та пълноправен член на домочадието. От хабитата, а не от Чужденеция.
                    Горкото момче! Много бой е изяло и зор видяло преди да почне да вади такива едри домати. А може ги взима от пазара и да залъгва жена си, че да не го налага с каишката на кучето и него също така да насъсква. Макар то домати да не яде.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                      Добре, де, ето ти нова ролева игра:
                      https://www.vbox7.com/play:876fdc6d1a
                      Нещо много си привързан към тоя род игрички. Това да не е щот си зодия Теле?
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                        Не се измъквай от въпроса ми с доматите...Такива били, онакива, никакви..Писах ти преди време как се гледат домати...Отказа връзката между нАуката и масата...Рупай сега, рупай...
                        Кажи за пъпчето или ще се допитам до Кака..Тя всичко знае и може....

                        Наздраве !
                        Обаче я мързи.
                        Наздраве!

                        П.П. Гледам, че с Арахната си мерите ... доматите. Ето малко от градинката на по-едрата 13-та пълноправен член на домочадието. От хабитата, а не от Чужденеция.
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                          Добро утро !

                          Разгледах снимката долу в темата и само едно не разбирам с моята пияна и дърта глава.....

                          Какво ще правя с обичката на пъпчето...? ( Иначе арменчето си го бива...)

                          Тарантул да ми помогне, че нещо много му се развихрило съзнанието (или подсъзнанието...)

                          Наздраве !

                          пп Поркам си дозата, но с мои домати ! КЕФФФФ...!!!
                          Откъде да знам какво ще правиш с обичката? Макко си извратеняк и може да я ползваш вместо ония азиатските топчета. Ако си чувал. Аз бих предложил да си по-банален и да я употребиш като отправна точка за откровението.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                            Аз от седмица рупам доматки, но не са сочни. Не знам от сорта или от неполиване, тъй като разчитах само на дъжда. Половината са маносани. Пак келява година.
                            Не се измъквай от въпроса ми с доматите...Такива били, онакива, никакви..Писах ти преди време как се гледат домати...Отказа връзката между нАуката и масата...Рупай сега, рупай...
                            Кажи за пъпчето или ще се допитам до Кака..Тя всичко знае и може....

                            Наздраве !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                              Добро утро !

                              Разгледах снимката долу в темата и само едно не разбирам с моята пияна и дърта глава.....

                              Какво ще правя с обичката на пъпчето...? ( Иначе арменчето си го бива...)

                              Тарантул да ми помогне, че нещо много му се развихрило съзнанието (или подсъзнанието...)

                              Наздраве !

                              пп Поркам си дозата, но с мои домати ! КЕФФФФ...!!!
                              Аз от седмица рупам доматки, но не са сочни. Не знам от сорта или от неполиване, тъй като разчитах само на дъжда. Половината са маносани. Пак келява година.

                              Коментар


                              • Добро утро !

                                Разгледах снимката долу в темата и само едно не разбирам с моята пияна и дърта глава.....

                                Какво ще правя с обичката на пъпчето...? ( Иначе арменчето си го бива...)

                                Тарантул да ми помогне, че нещо много му се развихрило съзнанието (или подсъзнанието...)

                                Наздраве !

                                пп Поркам си дозата, но с мои домати ! КЕФФФФ...!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X