IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
    Ша ва замолА, много сте вдигнали стила,чак ни мой ва разбра човек.
    То не са стихове,прози,песнопения,ни може ли едно нормално,човечно-Ай наздраве!!!
    Очевидно не си стигнал до нормалното, човечно /и българско/ - Наздраве! - в края на поста ми. Не съвсем разбираеми за мен причини. Очевидно слухът /и усещанията/ НИ за "мръсна" поезия - все така - по български - ни чертаят начин на мислене. Сигурен съм, че сме винаги най-добрите. Пък и какво толкова казват тия поети? На мен също не ми е ясно, но преписах наготово нещо, пък то взе че се оказа неразбираемо, натоварващо... Абе - мани! Как ги вдигат тия стилове тия поетЕ! Никой не ги разбира. Защо изобщо са си губили времето да пишат? Е, този - Пеньо Пенев - поне като се измори да пише тъпотии, поне е обличал ватенката и е правил нещо полезно... Де ги сега тия поети, дето ще облекат ватенката? Ама, молИМ ти се - кво е тва ватенка, бе, приятел? Това лЕ е новиОТ модел на Порше?...

    Размислих, та стигнах до убеждението, че не съм прав: кой пък пише поезия в кръчмите, ако и те да са виртуални, затова се извинявам, изтривам излишната и натоварваща поезия от поста си - и оставям само същественото: "Наздраве!". Така вече се разбира какво искам да кажа, нали?

    Със здраве и наздраве!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

      От вчера реших си не общувам с форумци с две червени нашивки се не компрометирам пред Техни Сфетейшестфа. Освен това на тия с двете нашивки (млад-сержанти) много им се повдига самочувствието, престават да черпят, ами само чекат некой чужд повод седнат на масата и се разпореждат кой да се държи прилично и кой да го изнесат от масата, че да не падне под нея. Млат-жани?!!
      мани, мани....
      Колкото повече хора те псуват , толкова повече чертички в профила.....

      пп Май вярно трябва да черпя....

      УжасТ !!!

      Ще напълня половин бутилка с дюлевица и ще я допълня със сЪлзи.......

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

        Добро утро !
        От алкохолната кома, в която бях изпаднал снощи, съм пропуснал важното съобщение на Грую ...
        Честито !
        Да ти са живи и здрави !
        Много радостни моменти !

        Наздраве !
        От вчера реших си не общувам с форумци с две червени нашивки се не компрометирам пред Техни Сфетейшестфа. Освен това на тия с двете нашивки (млад-сержанти) много им се повдига самочувствието, престават да черпят, ами само чекат некой чужд повод седнат на масата и се разпореждат кой да се държи прилично и кой да го изнесат от масата, че да не падне под нея. Млат-жани?!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
          Момци, дами, наздраве,
          днес моите момичета стават на достолепната възраст от цяла година, така че яжте, пийте, що ви дУша сака, аз поемам.
          П.С. Не съм го знаел, ама днес разбрах, че уискито вървяло и със суши. Ми наздраве
          Добро утро !
          От алкохолната кома, в която бях изпаднал снощи, съм пропуснал важното съобщение на Грую ...
          Честито !
          Да ти са живи и здрави !
          Много радостни моменти !

          Наздраве !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
            Ша ва замолА, много сте вдигнали стила,чак ни мой ва разбра човек.
            То не са стихове,прози,песнопения,ни може ли едно нормално,човечно-Ай наздраве!!!
            Наздраве и се гласи за двайсшести! Не трябва да оставаш назад от сушито на Грую Груев.
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Ша ва замолА, много сте вдигнали стила,чак ни мой ва разбра човек.
              То не са стихове,прози,песнопения,ни може ли едно нормално,човечно-Ай наздраве!!!
              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
                За мен изтриването е здравословно, поне що се отнася до това, че ме отдалечава от теста /за мъжественост/... ))

                Иначе, моята теза е известна: отново ме трият, защото ме обичат! Нямам съмнения, че всички модератори тук са дами. И всички те прозират рано или късно моите качества....

                Та, с извинения към модературата: все пак вижданията на дамите трябва да се уважават - аз се покривам за по-дълъг период, но преди това припомням куплет от "Пътека" - на този толкова противоречиво тълкуван наш поет - Пеньо Пенев, когото дори са наричали "пролетарски", но нищо пролетарско няма в много от стиховете му, а напротив - има много философски размисли. Та, така:

                Всеки друм става тесен за двама.
                Всяка радост е бременна с мъка.
                Нека никога срещи да няма,
                за да няма след тях и разлъка.

                Наздраве! /цялата "Пътека": https://www.youtube.com/watch?v=7c8bRNds6UE/
                "Всяка радост е бременна с мъка." = Нашите очаквания раждат нашите разочарования.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Lelq
                  Кръчмата е неприкосновена , щото пиянките са незлобливи ! И трябва да има местенце свободно от властта , та свободно да си я обсъждаме
                  Ахъ, че и висоентелигентни сме. Атмосферата у темата изискана, не ходи някак да на трият за щяло и не щяло.
                  Наздраве, Lelq!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Мислех да оставя само едно "Наздраве!" в поста си, след корекцията, но си казах, че може да перефразирам стихчето - сигурен съм, че Пеньо Пенев би се усмихнал разбиращо - лека му пръст! На поета!

                    Всеки друм става песен за двама-
                    щом в кръчмата се наквасим от мъка.
                    Тук и днес ще се срещнем, но няма,
                    да словоблудстваме с теб за разлъка.


                    Наздраве!
                    Last edited by безимeн; 25.01.2017, 11:59.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                      Момци, дами, наздраве,
                      днес моите момичета стават на достолепната възраст от цяла година, така че яжте, пийте, що ви дУша сака, аз поемам.
                      П.С. Не съм го знаел, ама днес разбрах, че уискито вървяло и със суши. Ми наздраве
                      Малейй, как бързо порастват хорските деца!? Живи и здрави да са ти!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение

                        не правя разлика между политиките - дали държавни или на модератури - или са точни, или не са
                        Аз кат прочета думичката "политика" и първата ми мисъл е свързана с розовата тема.
                        Наздраве с питието, дето ме черпи Trakatrak'!

                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Алекс, модераторе, за вълка говорим ...и ти изскочи ))
                          В тази тема НЕ СЕ ТРИЕ!
                          Затова е Кръчма - човек да си отпусне душата на воля


                          За какво си изтрил Безимен? За шегата с бременни мъже?!
                          Ако местната модерация имаше власт ...сигурно и "Джуниър" нямаше да го гледаме, зер Шварценегер да си развява корема надут е голяма обида за рода... Може и да е, не знам...
                          Но, нищо качествено не се е раждало с триене, а с мисъл, свободна, творяща мисъл

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Ъъъъ!? Не разбрах те нещо. Аз така си наричам дамите с голямата баданарка.
                            Наздраве!
                            не правя разлика между политиките - дали държавни или на модератури - или са точни, или не са

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Lelq

                              ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

                              Наздраве !


                              Това с чертичките и аз го гледах. Прилича на тест , ама само само на мъже го гледам. Може да е нещо като орден за заслуги
                              https://m.youtube.com/watch?v=Hk0tHeotroA
                              Хахаа, някакъв тест шъ дъ е )) я, количествен, я качествен ...я за отличане на внимание ))

                              Наздраве

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                                що зачекваш политическа тематика ))

                                Наздраве, Кръчмата )
                                Ъъъъ!? Не разбрах те нещо. Аз така си наричам дамите с голямата баданарка.
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X