IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

    Кога, кога....?
    Къде, къде ...?

    Наздраве !
    Октомври, у Портогалията. Гласи отличителните белези, че да не станат грешки като у Еладата с весник Демокрация.
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Аз основно блажа. Плажуването го отлагам във времето.
      Наздраве!
      Кога, кога....?
      Къде, къде ...?

      Наздраве !

      пп Все пак внимавай с блаженето....Да става и за плаж....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
        Добро утро !
        Как сте бре ?
        Гледам плажувате и блажите ....
        Убаво, поне няма да потънете ...
        Наздраве !
        Аз основно блажа. Плажуването го отлагам във времето.
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

          Да не намекваш, че сме грешни в сравнение с Твоя Изпосталялост? Глей си там черито и си пей "Ой ти чери, чери, защо не си дон домат гигант." Наздраве за удовлетворителните размери!
          Таз година имам само 2-3 корена дребушак и те нещо мързелуват....
          Реших, че размера има значение за всички благинки, дето ни радват душата ..
          Сега пих една голяма с тройна салата от розов гигант !!!
          Душата ми сияе ...

          Наздраве !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

            Знам ве аз вас, нарочите некой камък, че под него Вълчан бил копал, ама не го закопал.... имането и хоп, туристически обект. Че сте и нарочили неква прогимназия, че била Априлска гимназия само щото чужденец бил минал апрелий месец през Габру паланка и като видел паланкачетата да се борат у калта запитал "Тея габруулиганчета що се не учат и образоват?", та ви присетил, що и това е далавера - образованието. На сичко отгоре сте направили некъф музей на народната простотиа, ама в него нема много народно, ами предимно управленческо - и резил, и излагация, и срам до уши. Наздраве за измислените туробекти!
            Има ли далевера в убразованието, що да няма и в мозейната дейност. Ама кво ли ти разбира на теб главата от кладенчова вода.
            Наздраве!

            П.П. Мноо си изостанал. Мозеят на народната простотия е в далечното минало. Сега имаме интерактивен такъв на индустрията. Следващият път кога преминеш с препълзявания и прибежки из хабитата, мини та прегледай достиженията на аборигените.
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
              Добро утро !
              Как сте бре ?
              Гледам плажувате и блажите ....
              Убаво, поне няма да потънете ...
              Наздраве !
              Да не намекваш, че сме грешни в сравнение с Твоя Изпосталялост? Глей си там черито и си пей "Ой ти чери, чери, защо не си дон домат гигант." Наздраве за удовлетворителните размери!

              Коментар


              • Добро утро !
                Как сте бре ?
                Гледам плажувате и блажите ....
                Убаво, поне няма да потънете ...
                Наздраве !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  А ние агне за курбана в пещ пекохме. И кумовете от Родопите из хабитата разхождахме. Па тая църква, па оня манастир ..., мани остави се.
                  Всичкото старо им се види. Цъкат кат швейцарски часовници, дето селската църква била 160 годишна. Че затуй в Трявна ги заведох, та да видят древен храм - действащ, пише на входа, от 1187 година.
                  Наздраве!
                  Знам ве аз вас, нарочите некой камък, че под него Вълчан бил копал, ама не го закопал.... имането и хоп, туристически обект. Че сте и нарочили неква прогимназия, че била Априлска гимназия само щото чужденец бил минал апрелий месец през Габру паланка и като видел паланкачетата да се борат у калта запитал "Тея габруулиганчета що се не учат и образоват?", та ви присетил, що и това е далавера - образованието. На сичко отгоре сте направили некъф музей на народната простотиа, ама в него нема много народно, ами предимно управленческо - и резил, и излагация, и срам до уши. Наздраве за измислените туробекти!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                    Пак се сурнах към водния комплекс на Зверино. И по пързалки се спусках, да се види колко съм млад по душа. А не като Чичи, де чака само го изпързалят. И прасенце сланинесто по жегите хапнахме, пфуууу, ама като мезе на ракията върви яко. Нема напиване. Е, един не можеше вземе стълбите, ама те на лунна светлина бая развълнувани изглеждат. Ей, вий черни стълби що се надигате? Късото лято требва се злоупотреби, че ни чака дълга топла есен. А дано!
                    А ние агне за курбана в пещ пекохме. И кумовете от Родопите из хабитата разхождахме. Па тая църква, па оня манастир ..., мани остави се.
                    Всичкото старо им се види. Цъкат кат швейцарски часовници, дето селската църква била 160 годишна. Че затуй в Трявна ги заведох, та да видят древен храм - действащ, пише на входа, от 1187 година.
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Аууу, и сърчице ми изпращаш. Мале, мале... Ама не мойш ма разчувства. Кафето чакам.
                      Наздраве!

                      П.П. И аз на пъкник съм тая седмица. Курбан ще правя на кльощавия, че от трите свещи най-рано изгасна тая, де на Богородица я бях нарекла. Затова в събота и неделя ще има напиване с приспиване на една къща за гости в близост до хабитата.
                      Пак се сурнах към водния комплекс на Зверино. И по пързалки се спусках, да се види колко съм млад по душа. А не като Чичи, де чака само го изпързалят. И прасенце сланинесто по жегите хапнахме, пфуууу, ама като мезе на ракията върви яко. Нема напиване. Е, един не можеше вземе стълбите, ама те на лунна светлина бая развълнувани изглеждат. Ей, вий черни стълби що се надигате? Късото лято требва се злоупотреби, че ни чака дълга топла есен. А дано!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                        Ето ти едно голямо кафе да имаш за три дни, щото ще се отправям на пикник, та да не седиш на сухо и глухо. Джапай весело с крака в мътилката и се питай таз сърдечна форма на съдинката случайно ли се е оформила или някой възмутен пешеходец е дялкал с мисъл за коларите. Наздраве за здравите пътища!

                        Аууу, и сърчице ми изпращаш. Мале, мале... Ама не мойш ма разчувства. Кафето чакам.
                        Наздраве!

                        П.П. И аз на пъкник съм тая седмица. Курбан ще правя на кльощавия, че от трите свещи най-рано изгасна тая, де на Богородица я бях нарекла. Затова в събота и неделя ще има напиване с приспиване на една къща за гости в близост до хабитата.
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          След като вчера двама с теб изядохме всичкия сладолед, сипи сега и по едно кафе за събуждане.
                          Наздраве!
                          Ето ти едно голямо кафе да имаш за три дни, щото ще се отправям на пикник, та да не седиш на сухо и глухо. Джапай весело с крака в мътилката и се питай таз сърдечна форма на съдинката случайно ли се е оформила или някой възмутен пешеходец е дялкал с мисъл за коларите. Наздраве за здравите пътища!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                            Айде, днес за всеки ще има независимо от боята с коя е красен и с коя се е навапцал. Задруга "Кръчмата" черпи всички поради горещините, та кога почне ви лепка сладоледът, да се пропиете.
                            След като вчера двама с теб изядохме всичкия сладолед, сипи сега и по едно кафе за събуждане.
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Айде, днес за всеки ще има независимо от боята с коя е красен и с коя се е навапцал. Задруга "Кръчмата" черпи всички поради горещините, та кога почне ви лепка сладоледът, да се пропиете.
                              Last edited by Trakatrak; 16.08.2018, 10:43.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                                Аз пък все си мисла, че за Чиче говориш. "Мрънкалото това, Мрънкалото онова, ще го нацеля аз това Мрънкало!" Ето, сякаш на чичката се заканваш. Така ми мяза на мен. Наздраве за правдивите недоразумения!
                                Накриво ти мяза. Време е да си оправиш преценката.
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X