IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

    Така си е, но платените "разтривки" не влизат в класациите...
    Както се казва в една приказка - трябва да си или млад или богат....Тарантул е имотен с дебел портфейл....

    Наздраве !
    Бъркаш ме с някой. Аз съм млад, свеж, ведър, а портфейлът ми пробит от добри желания. Затова се налага да показвам на дамите мускули, колкото и дефицитни да са. И с акъл да ги омайвам, дори да е незабележим. Но други неща затова пък са ми бележити. Имам два върха на главата. Ще рече, тъп, ала инат. А ти си само стар и баят. Наздраве за мекото на леба!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      И в третата. Нали все хленчи: " Тук ме боли, там ме боли .."
      Наздраве!
      Ти не се обаждай, че милостиво не е споменал ленивите и стипцивите. Пий една водка и замълчи мъдро, ако въобще умееш да мълчиш умно.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

        Как да ме пропуснат, кът не мога да смогна...
        Направи си сметката колко "работа" ме чака....

        3 500 001 мъже има в БГ..
        от тях :
        - 900 К над 65г
        - 400 К под 16г
        - 400 К болни
        - 350 К цигани
        - 300 К турци
        - 300 К маргинали
        - 250 К временно работещи в чужбина гастарбайтери
        - 200 К със супер наднормено тегло, дето хич не мислят за секс
        - 130 К моногамни до смърт
        - 120 К тотални алкохолици
        - 100 К гейове
        - 50 К джендъри

        Останах само аз в желанието си да помогна на всички жени....Не смогвам ....

        Наздраве !

        пп Сори, че си в първата категория
        Чиче, Чиччч, чичковото ми зеленотиквениче, на толко жени за един мъж не мож се помогна. Ще си изскубат косите. Ти с едната лелка и с третинка Кака не може се оправиш, пък искаш още 3 499 998 изтървани по улиците фурии да обслужиш. Остави това на опитните хора кои от хамака дирижират събитията и знаят коя срещу коя да насочат, за да бъдат отношенията в държавата любвеобилни и хармонични. Ти гледай се справиш на микро ниво, а глобалното остави на диригентите с палка (не вълшебна пръчица) в ръка. Наздраве за оркестрирането на националната и световната симфония!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          И в третата. Нали все хленчи: " Тук ме боли, там ме боли .."
          Наздраве!
          Така си е, но платените "разтривки" не влизат в класациите...
          Както се казва в една приказка - трябва да си или млад или богат....Тарантул е имотен с дебел портфейл....

          Наздраве !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

            Как да ме пропуснат, кът не мога да смогна...
            Направи си сметката колко "работа" ме чака....

            3 500 001 мъже има в БГ..
            от тях :
            - 900 К над 65г
            - 400 К под 16г
            - 400 К болни
            - 350 К цигани
            - 300 К турци
            - 300 К маргинали
            - 250 К временно работещи в чужбина гастарбайтери
            - 200 К със супер наднормено тегло, дето хич не мислят за секс
            - 130 К моногамни до смърт
            - 120 К тотални алкохолици
            - 100 К гейове
            - 50 К джендъри

            Останах само аз в желанието си да помогна на всички жени....Не смогвам ....

            Наздраве !

            пп Сори, че си в първата категория
            И в третата. Нали все хленчи: " Тук ме боли, там ме боли .."
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

              Под "сърдит" имах предвид, че от доста време пропускат те разтрият, дори с точилката. Щадят те, щото виждат как ти треперат кунките и ръкунките и си викат, това Чиче нема свърши работа каквъто и масаж му направим, ама и да кръшка не може. Нека си лежи на хамака. Най-много това джапан-е стоманено, де му виси между дупките на мрежата на хамака, да я среже и Чичето да се катурне у кактусите отдоле. Наздраве за бодлите които се излежават около назе!
              Как да ме пропуснат, кът не мога да смогна...
              Направи си сметката колко "работа" ме чака....

              3 500 001 мъже има в БГ..
              от тях :
              - 900 К над 65г
              - 400 К под 16г
              - 400 К болни
              - 350 К цигани
              - 300 К турци
              - 300 К маргинали
              - 250 К временно работещи в чужбина гастарбайтери
              - 200 К със супер наднормено тегло, дето хич не мислят за секс
              - 130 К моногамни до смърт
              - 120 К тотални алкохолици
              - 100 К гейове
              - 50 К джендъри

              Останах само аз в желанието си да помогна на всички жени....Не смогвам ....

              Наздраве !

              пп Сори, че си в първата категория

              Коментар


              • За всеки по нещо:

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                  Добро утро !
                  Не съм сърдит а уморен и не ми се мърдаха кунките....Чета, хапвам от благинките, пия ви пиенето и се опъвам в хамака на снимката....
                  Тва дето пишеш, че е увиснало, звъни кът самурайска стомана.....

                  Наздраве !

                  Под "сърдит" имах предвид, че от доста време пропускат те разтрият, дори с точилката. Щадят те, щото виждат как ти треперат кунките и ръкунките и си викат, това Чиче нема свърши работа каквъто и масаж му направим, ама и да кръшка не може. Нека си лежи на хамака. Най-много това джапан-е стоманено, де му виси между дупките на мрежата на хамака, да я среже и Чичето да се катурне у кактусите отдоле. Наздраве за бодлите които се излежават около назе!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                    Добро утро !
                    Не съм сърдит а уморен и не ми се мърдаха кунките....Чета, хапвам от благинките, пия ви пиенето и се опъвам в хамака на снимката....
                    Тва дето пишеш, че е увиснало, звъни кът самурайска стомана.....

                    Наздраве !

                    Да не си сложил некъв имплант.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                      Ъхъ, таквизи също ги има. Да те водят в Тайланд и за да не ги притесняваш да ти бутнат в джебчето за харчлък 500 гущерета и те пратят да си поиграеш с местната масаж-общност. Ама не може ги срещнем такива благородни души. Що все бабички. Пък ний да не сме като Чиче. Не че и той се уредил. Нещо неразтрит и сърдит ми се вижда напоследък. Явно лелята не го е разтривала с точилката. Което ще рече, че не е кръшкал в последно време. Изхърбавял и му увиснало... ченето.... на чичето. Наздраве за провесените дрънкулки!
                      Добро утро !
                      Не съм сърдит а уморен и не ми се мърдаха кунките....Чета, хапвам от благинките, пия ви пиенето и се опъвам в хамака на снимката....
                      Тва дето пишеш, че е увиснало, звъни кът самурайска стомана.....

                      Наздраве !


                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                        За да си до такава мадама у хамака си требват много повече неща от акъл. Или тази у хамака да не е много с акъла си.
                        Ъхъ, таквизи също ги има. Да те водят в Тайланд и за да не ги притесняваш да ти бутнат в джебчето за харчлък 500 гущерета и те пратят да си поиграеш с местната масаж-общност. Ама не може ги срещнем такива благородни души. Що все бабички. Пък ний да не сме като Чиче. Не че и той се уредил. Нещо неразтрит и сърдит ми се вижда напоследък. Явно лелята не го е разтривала с точилката. Което ще рече, че не е кръшкал в последно време. Изхърбавял и му увиснало... ченето.... на чичето. Наздраве за провесените дрънкулки!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                          Ако не сте на хамака до такава мадама, значи не сте си още загубили акъла. А ако сте, стойте си така, акъл не ви трябва. Наздраве за благополучното малоумие!

                          За да си до такава мадама у хамака си требват много повече неща от акъл. Или тази у хамака да не е много с акъла си.

                          Коментар


                          • Ако не сте на хамака до такава мадама, значи не сте си още загубили акъла. А ако сте, стойте си така, акъл не ви трябва. Наздраве за благополучното малоумие!

                            Коментар


                            • Оххааа!!!





                              Коментар


                              • Пийте по неколко коктейла на купона от мое име. Ако не са чували за мен, то си е за техна сметка. И за ваша.
                                https://www.youtube.com/watch?v=o1RducJbUdc

                                Коментар

                                Working...
                                X