IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

    Аз предпочитам в пари, но Човекът парите не го интересуват.....
    Пих 2х25 гр и съм тотално замаян...
    Наздраве !

    пп Два дни ме боли язва ли, гастрит ли...Доста гадно...
    Пробитор, Чиче, Пробитор. И не отлагай.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

      Аз предпочитам в пари, но Човекът парите не го интересуват.....
      Пих 2х25 гр и съм тотално замаян...
      Наздраве !

      пп Два дни ме боли язва ли, гастрит ли...Доста гадно...
      Човекът с главно "Ч" явно е добре запознат с някои твои особености и затова те държи на къс повод
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
        Наздраве от вико екуензе - боря един октопод, че после идва месо и сирене. Ако се обади нещо стомашно, ще го отлагам за България
        За сиренцето бих завидял. И за талянската гледка.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

          Да иззема малко функциите на ТНМ. Студено пресован зехтин на гладно и по - късно отвара от жълт кантарион половин час преди ядене, но също можеш да си го пиеш вместо водичка, Ако ядеш нещо остро, плодове и салати преди това препечени филии. И наблягай на супичките, диетично сготвени. Не преяждай яж на малки порции остави стомаха да почине и спри алкохола за известно време
          4i40 трябва да е щастлив дето не му спря и секса. Мъка, мъка, мъкаааа!
          Наздраве!

          П.П. Къде ми е почерпката?
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            И дума не съм продумвала над казаня за ремонти и майстори. От другаде ще да е таз тежка клетва /Дано ти майстор влезе в къщата!/
            Наздраве!
            Да, да, ама те ще са няколко майстора, май. На различни места. Така е като постоянно се отлагат неприятностите. Наздраве за отложения старт! На перачниците.

            Коментар


            • Наздраве от вико екуензе - боря един октопод, че после идва месо и сирене. Ако се обади нещо стомашно, ще го отлагам за България
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                Аз предпочитам в пари, но Човекът парите не го интересуват.....
                Пих 2х25 гр и съм тотално замаян...
                Наздраве !

                пп Два дни ме боли язва ли, гастрит ли...Доста гадно...
                Да иззема малко функциите на ТНМ. Студено пресован зехтин на гладно и по - късно отвара от жълт кантарион половин час преди ядене, но също можеш да си го пиеш вместо водичка, Ако ядеш нещо остро, плодове и салати преди това препечени филии. И наблягай на супичките, диетично сготвени. Не преяждай яж на малки порции остави стомаха да почине и спри алкохола за известно време

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Отчитането в пари или в натурално изражение го правиш?
                  Наздраве!
                  Аз предпочитам в пари, но Човекът парите не го интересуват.....
                  Пих 2х25 гр и съм тотално замаян...
                  Наздраве !

                  пп Два дни ме боли язва ли, гастрит ли...Доста гадно...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                    Нещо ме споходиха разни ВиК неволи, та ще падат ремонти насред други ремонти. Не оставят човек, де цяла година лентяйства, да си отпочине като хората в края лятото. Язък! Наздраве за отпочиването насред мързелуването!
                    И дума не съм продумвала над казаня за ремонти и майстори. От другаде ще да е таз тежка клетва /Дано ти майстор влезе в къщата!/
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                      Добро утро !
                      Да поработим малко в петък, та да останат сили за събота и неделя....( а и по спомен далечен, трябва и да се отчитам в този ден.. )
                      Тракащия си е добре...Оправдава се с течове от простатата и му е лесно...Хапва, пийва и до тук

                      Наздраве !
                      Отчитането в пари или в натурално изражение го правиш?
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Добро утро !
                        Да поработим малко в петък, та да останат сили за събота и неделя....( а и по спомен далечен, трябва и да се отчитам в този ден.. )
                        Тракащия си е добре...Оправдава се с течове от простатата и му е лесно...Хапва, пийва и до тук

                        Наздраве !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Малко вкиснат ми изглеждаш. Що тъй!? Хайде, няма те закачам, че да не взема да ти разваля лошото настроение
                          Наздраве!
                          Нещо ме споходиха разни ВиК неволи, та ще падат ремонти насред други ремонти. Не оставят човек, де цяла година лентяйства, да си отпочине като хората в края лятото. Язък! Наздраве за отпочиването насред мързелуването!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                            Горкият човечец... дано се пооправи, пускай дебелото псе да му се радва, щом му има вече доверие (много са любвеобилни когато имат доверие), но щеше да е учудващо ако му няма, след толкова много закуски. )
                            наздраве !
                            Впечатлена съм от този човек. Не бях обръщала внимание досега. Мислех, че някой го докарва до кафенето, а се оказа, че сам шофира. Спира колата, изважда си проходилката и така отива до кафенето и до магазинчето със закуските.
                            Харесвам хора, които не се предават, въпреки проблемите и грижите.
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                              Бъркаш ме. Аз съм оня милионера с двете мадами, ама 50 лета по-млад. Наздраве за възмутените зяпачи!
                              Малко вкиснат ми изглеждаш. Що тъй!? Хайде, няма те закачам, че да не взема да ти разваля лошото настроение
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение



                                Ти вероятно си сладура от третия клип - онзи с куикстепа, докато всички други денсят чарлстон. Забележително! Хвала! Голям си хубавец с тази шапка.
                                https://www.youtube.com/watch?v=psch9N4PmO4
                                Бъркаш ме. Аз съм оня милионера с двете мадами, ама 50 лета по-млад. Наздраве за възмутените зяпачи!

                                Коментар

                                Working...
                                X