IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

    Бахти химиците. Няма друг орган в човешкото тяло като стомаха и червата които така добре да се лекуват с билки. В близкото ми обкръжение не познавам човек с по слаб стомах от моя. Когато почнат проблемите за два три дена го вкарвам час.
    Следобедъка заседнахме у една хубава ресторант-градина, ама бех по сандал и ленени дрешки. А притъмня, застудя и бирата с много лед. Та се чудя чревните ми несгоди дали са от липса на целебно биле или Кака пак е вряла жабешки бутчета за обедъка. Та да знаеш, природните продукти подобни на изкусните химически. Само се не знае кои са с повече примеси. Или се знае?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
      Баси кво е яко в таз Швеция........

      Не е истина........

      Обиколил съм 10% от държавите по света(24 държави) и рядко се впечатлявам,но Швеция заслужава адмирации.

      Европейците са, като бедни братовчеди за Швеците.

      Интелект,култура,стандарт,класа!!!

      Наздраве
      Яко, яко, нейде на юг или поне у центъра. Яяя, отиди на северозапад да издириш пияндето, дето ритна камериерката, да видиш колко е як. Наздраве за контрастите!
      Last edited by Trakatrak; 15.09.2018, 20:16.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Вай, вай, завалията ... Други кусури освен слаб стомах намират ли ти се /прости любознателната ми природа/?
        Наздраве, Събев!
        Слаб му е ангелът. Гааааааа....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

          Бахти химиците. Няма друг орган в човешкото тяло като стомаха и червата които така добре да се лекуват с билки. В близкото ми обкръжение не познавам човек с по слаб стомах от моя. Когато почнат проблемите за два три дена го вкарвам час.
          Вай, вай, завалията ... Други кусури освен слаб стомах намират ли ти се /прости любознателната ми природа/?
          Наздраве, Събев!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

            Това е само вечерна залъгалка. С години го пиех за Лека нощ. Мини един курс Пробитор. По има смисъл.
            Бахти химиците. Няма друг орган в човешкото тяло като стомаха и червата които така добре да се лекуват с билки. В близкото ми обкръжение не познавам човек с по слаб стомах от моя. Когато почнат проблемите за два три дена го вкарвам час.

            Коментар


            • Баси кво е яко в таз Швеция........

              Не е истина........

              Обиколил съм 10% от държавите по света(24 държави) и рядко се впечатлявам,но Швеция заслужава адмирации.

              Европейците са, като бедни братовчеди за Швеците.

              Интелект,култура,стандарт,класа!!!

              Наздраве
              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Нищо, нищо ... на теб ти прилича няколко майстора да те наскачат, че по-качествено да ти белее косата.
                Наздраве!
                Насочвам ги към Габърческу, пещерата на вещата жената. Тя да им оправя кривиците.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                  Ранитидин ми дадоха.
                  След второто апче, мисля за третата убавина...
                  Това е само вечерна залъгалка. С години го пиех за Лека нощ. Мини един курс Пробитор. По има смисъл.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                    Като сме в кръчма, трябва да попържем някого за разнообразие....
                    Тази седмица съм набрал на адвокатите.....Най са ми гадни тези по ЗОП....
                    Нищо не правят а само бъркат нещата, вземат големи кинти и одят да ги арчат по островите....

                    Наздраве за умните !
                    Ама пък има и таквиз виртуози сред тях, ум да ти зайди. Така може да ти изготвят тържната документация, че процедурата да я спечели подходящата фирма. Манипулатори от класа.
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Като сме в кръчма, трябва да попържем някого за разнообразие....
                      Тази седмица съм набрал на адвокатите.....Най са ми гадни тези по ЗОП....
                      Нищо не правят а само бъркат нещата, вземат големи кинти и одят да ги арчат по островите....

                      Наздраве за умните !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                        Да, да, ама те ще са няколко майстора, май. На различни места. Така е като постоянно се отлагат неприятностите. Наздраве за отложения старт! На перачниците.
                        Нищо, нищо ... на теб ти прилича няколко майстора да те наскачат, че по-качествено да ти белее косата.
                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                          Имаш я !

                          Но както препоръча колегата, трябва да спра с еденето и пиенето....
                          Направо се замечтах с какво трябва да те почерпя......

                          Наздраве !
                          Ще ли се справиш или като превантивна мярка да ти пратя малко жълт кантарион /тук съм съгласна със Събев/, де го наскубах по Еньовден? Между другото той, освен че помага при стомашни проблеми, малко и афродизиак го дава.
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            4i40 трябва да е щастлив дето не му спря и секса. Мъка, мъка, мъкаааа!
                            Наздраве!

                            П.П. Къде ми е почерпката?
                            Имаш я !

                            Но както препоръча колегата, трябва да спра с еденето и пиенето....
                            Направо се замечтах с какво трябва да те почерпя......

                            Наздраве !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                              Пробитор, Чиче, Пробитор. И не отлагай.
                              Ранитидин ми дадоха.
                              След второто апче, мисля за третата убавина...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                4i40 трябва да е щастлив дето не му спря и секса. Мъка, мъка, мъкаааа!
                                Наздраве!

                                П.П. Къде ми е почерпката?


                                Коментар

                                Working...
                                X