IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Че съм бърборана, бърборана съм. Ама кога трябва да си извършвам ритуалите и да си почитам традициите, съм много изпълнителна.
    Мълча и дума не продумам откат спусна синджира на герилото, та докат се прибера у къщи.
    Наздраве!
    Забравих, че си веща жена. А в полунощ ли ще пълниш менчето? Да те не изненада некой бабугер в нощта и изпълни едно от желанията предсрочно.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

      Нещо не ми се верва да изтърпиш й мълчиш на водичката. Има да я гълчиш задето не ти изпълнила желанията от миналата година. А Хемил ще я пита да не би случайно да е смълчана биричка преди изпиване.
      Че съм бърборана, бърборана съм. Ама кога трябва да си извършвам ритуалите и да си почитам традициите, съм много изпълнителна.
      Мълча и дума не продумам откат спусна синджира на герилото, та докат се прибера у къщи.
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Не сме, само дет от виртуални, преминахме на реални такива.
        Наздраве!


        П.П. Таз нощ се взема мълчана вода и се наричат желания. Който иска, мое да се пробва.
        Нещо не ми се верва да изтърпиш й мълчиш на водичката. Има да я гълчиш задето не ти изпълнила желанията от миналата година. А Хемил ще я пита да не би случайно да е смълчана биричка преди изпиване.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
          А мълчана ракия?
          Не съм пробвала.
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • А мълчана ракия?
            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
              Нещо таймасажа ви хареса, а? И запуснахте крепките дейности. Заменихте трапезата, де борехте напиткките, с маса де вас да ве мачкат. Наздраве за осъзнаване!
              Не сме, само дет от виртуални, преминахме на реални такива.
              Наздраве!


              П.П. Таз нощ се взема мълчана вода и се наричат желания. Който иска, мое да се пробва.
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Нещо таймасажа ви хареса, а? И запуснахте крепките дейности. Заменихте трапезата, де борехте напиткките, с маса де вас да ве мачкат. Наздраве за осъзнаване!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                  Добро утро !

                  Тва е убаво предложение, но може ли да бъде дефибрилаторКА.....?

                  Наздраве !
                  Тайландска масажистка не щеш ли? Това е Кръчма, а не спа. Макар че..... Ех!!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Добре, де ... Колето да тури у единия ъгъл на бара апарат за мерене на кръвно, за мерене нивото на кръвната захар и един дефибрилатор / за секи случай/.
                    Наздраве!
                    Добро утро !

                    Тва е убаво предложение, но може ли да бъде дефибрилаторКА.....?

                    Наздраве !

                    Коментар


                    • Да отпочнем годината примирено съкрушено. Тихо-кротко поне до новата поредица многобройни именяци. Иванеее???

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                        Аааааа, ставаме, ставаме, но после страдаме. От вчера ранна утрин досега ми се събират към 18 часа сън и дремене. За един час пропуснат два наваксване.
                        Добре, де ... Колето да тури у единия ъгъл на бара апарат за мерене на кръвно, за мерене нивото на кръвната захар и един дефибрилатор / за секи случай/.
                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Абе, ногу сте дефектни, бре!!!
                          Ни за едене, ни за пиене ставате ...хайде да не продължавам с изброяванията.
                          Наздраве!
                          Аааааа, ставаме, ставаме, но после страдаме. От вчера ранна утрин досега ми се събират към 18 часа сън и дремене. За един час пропуснат два наваксване.

                          Коментар


                          • Както започне годината,така отива....
                            Така,че Наздраве!!!
                            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              То ..., почерпките мое да бъдат от различно естество, дет се вика.
                              Наздраве!
                              Мое, мое, но времето на чудесата отмина.....До другата Коледа я камилата, я камиларя.....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение

                                Йеване?
                                Иванов ден е след седмица..Къде си се разбързал ?
                                Тоя вятър по морето ти е схванал кунките....

                                пп Пък може и друго да имаш предвид....

                                Наздраве !

                                Коментар

                                Working...
                                X