IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

    Хехе, за трети път, трети различен човек ме разкрива днес - ебаси, толкова съм прозаичен, че само жема ми не знае какво искам. Или пък точно защото знае, та затова и не го прави Айде и за теб да сложа една дюлева като трибют за Чиче, както би казал Начев
    Давай друга дюлевка. Тая не се вижда.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

      Комарджия! Такива като теб само за спонсори стават. Душичките това и търсят.
      Хехе, за трети път, трети различен човек ме разкрива днес - ебаси, толкова съм прозаичен, че само жема ми не знае какво искам. Или пък точно защото знае, та затова и не го прави Айде и за теб да сложа една дюлева като трибют за Чиче, както би казал Начев
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

        Аз знам две Фортуни - Фортуна (Дюселдорф) и Фортуна (Ситард) - и двете са ме дънили, като съм ги играл
        Комарджия! Такива като теб само за спонсори стават. Душичките това и търсят.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

          Недей така. Поне с Фортуна е добре да бъдеш от време на време. А тя е бая дърта кака.
          Аз знам две Фортуни - Фортуна (Дюселдорф) и Фортуна (Ситард) - и двете са ме дънили, като съм ги играл
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

            Мда, га ми бяха каки, бяха вървежни, хеле пък Ел Макферсоня или Кармен Електра, преди да забие по черни. Сега, както обичам да се бъзикам с моята благоверна - тя е най-възрастната жена, с която съм бил И май засега няма изгледи това да се промени поради ред причини. И не беше всяка трета, а всяка втора - народът иска да има! Наздраве
            Недей така. Поне с Фортуна е добре да бъдеш от време на време. А тя е бая дърта кака.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

              Крайно му време е да кривне към каки. Наоми му кака. Шифър и тя. Да избира. Ти си трета в колоната. А някои са на принципа "Всяка трета". Така че имаш шанс. Служебно.
              Мда, га ми бяха каки, бяха вървежни, хеле пък Ел Макферсоня или Кармен Електра, преди да забие по черни. Сега, както обичам да се бъзикам с моята благоверна - тя е най-възрастната жена, с която съм бил И май засега няма изгледи това да се промени поради ред причини. И не беше всяка трета, а всяка втора - народът иска да има! Наздраве
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                Н-да! Правилен си!
                Размислих и нема да подавам апликейшън.
                В трета класа на Титаник е било много по-интересно, ама там се разправат нонстоп вицове, пие се евтино винце, танци-манци - разни артистични батки, с ъгловати мускули и безцеремонен изказ, изгарящи погледи, изпускащи обилно феромони, от които на момичетата им омекват коленцата.
                Траков, не моа да отговора на този висок стандарт!

                Припомням си приказката за жабата, дупката ... или гьола май беше!

                Тогава вдигам чаша за капиталистките! Кво им е на тях?! Убави са!

                Наздраве!
                Gwen Stefani - Rich Girl


                Е, внимателно да се подхожда, де!
                Не ща такова рич гърг като долното: Hall and Oates -- Rich Girl

                You're a rich girl, and you've gone too far
                'Cause you know it don't matter anyway
                You can rely on the old man's money
                You can rely on the old man's money…
                Това е то, културен и разбран. Не като мен, де все не ще да се примири с морални норми и физическа неуспеваемост. Ама, тоя свят не е само за послушните момчета и отличниците, де. Може и по заобиколните пътеки.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Тцъ, бре!!! Аз не се фписвам в сегмента на теренните му проучвания - не влизам в диапазона откъм ръст, килограми и възраст. Той ясно си е заявил, че по-долу от показателите на жена си не пада.
                  Наздраве!
                  Крайно му време е да кривне към каки. Наоми му кака. Шифър и тя. Да избира. Ти си трета в колоната. А някои са на принципа "Всяка трета". Така че имаш шанс. Служебно.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Недей са притеснява. Арахната влиза у Кръчмата редовно с тениската за накапване.
                    Наздраве!
                    По снимките от детската градина все с една тишърка гледам ме снимали, ако не съм с престилка и шортички на синьо бяло каре. Понеже слабопаметен, се чудех що така като толку дрешки съм имал. И ми изплува спомен как си искам баш тая фланелка. А съм инат, с две врътки на главата. Та сега кат се замисля, това ще да ми е била тениската за накапване. Тогава с манджа, днес основно с думи. Язък!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                      Пак че се окапеш., ако обясним всички детайли.

                      Основно Грую обича да подрънква на добре изпънато барабанче.
                      Не ме щади. Ям нутела в момента. Ако се окапя, може пък и да ме оближат. Некоя от ваште фантазии. Опааа... По-добре от моите въжделения да е.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                        Пак че се окапеш., ако обясним всички детайли.

                        Основно Грую обича да подрънква на добре изпънато барабанче.
                        Недей са притеснява. Арахната влиза у Кръчмата редовно с тениската за накапване.
                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Тцъ, бре!!! Аз не се фписвам в сегмента на теренните му проучвания - не влизам в диапазона откъм ръст, килограми и възраст. Той ясно си е заявил, че по-долу от показателите на жена си не пада.
                          Наздраве!
                          Откъм ръст се вписваш отлично, ако заявените ТТ данни са верни, за другото - докат не видим, не вервам И за това за жена ми си права - аз си имам принципи, ако ще изневерявам, поне да е с нещо по-качествено от жена ми (или на нейното ниво - пу, пу, да не чуе) - обратното би било обида и за нея (по-голяма, де, то ясно, че е обида по дифолт), и за мен като ценител (уж за такъв се имам). НАздраве и на теб - прегладнях ужасно и съвсем се отнесох
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                            Пак че се окапеш., ако обясним всички детайли.

                            Основно Грую обича да подрънква на добре изпънато барабанче.
                            Изключително точен коментар. Браво! Ща черпя едно Наздраве!
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                              Така де, римски прасци и бицепси си няма. Време е да разнообрази с нещо по-ячко.
                              Тцъ, бре!!! Аз не се фписвам в сегмента на теренните му проучвания - не влизам в диапазона откъм ръст, килограми и възраст. Той ясно си е заявил, че по-долу от показателите на жена си не пада.
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                                Не приемаме такива изявени интелегенте като теб, че ще разгониш момите. Днешната младеж нивото й на четвъртокласник. А теб ште гледат като марсианец от Народната библиотека. За теб оставаме капиталистките. Те се впечатляват от умни бизнес планове за викенда. Например да ги водиш на суингър сбирка.
                                Н-да! Правилен си!
                                Размислих и нема да подавам апликейшън.
                                В трета класа на Титаник е било много по-интересно, ама там се разправат нонстоп вицове, пие се евтино винце, танци-манци - разни артистични батки, с ъгловати мускули и безцеремонен изказ, изгарящи погледи, изпускащи обилно феромони, от които на момичетата им омекват коленцата.
                                Траков, не моа да отговора на този висок стандарт!

                                Припомням си приказката за жабата, дупката ... или гьола май беше!

                                Тогава вдигам чаша за капиталистките! Кво им е на тях?! Убави са!

                                Наздраве!
                                Gwen Stefani - Rich Girl


                                Е, внимателно да се подхожда, де!
                                Не ща такова рич гърг като долното: Hall and Oates -- Rich Girl

                                You're a rich girl, and you've gone too far
                                'Cause you know it don't matter anyway
                                You can rely on the old man's money
                                You can rely on the old man's money…

                                Коментар

                                Working...
                                X