IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

    Добро утро !

    Сексът всичко лекува....
    Кът си го забравил кът лек, как да помагаме.. ? Може би трябва да съберем кинти за един "подарък " .....

    Здрави да сте !
    Рогато, инато ..., но Кръчмата си е като краста
    Наздраве за добре дошъл!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

      Много съм си добре, вдигам кръвно, куцукам от ишиас и подагра, стомахът ме свива от язва, главата боли от синузит и кашлям от бронхит, но въпреки това все още мога да извърта некоя спекулация и да пусна друга провокация. Така че слагай масата, ний прииждаме. Наздраве за вълните на кротките цунами!

      вдигам кръвно, куцукам от ишиас и подагра,
      стомахът ме свива от язва,
      главата боли от синузит
      и кашлям от бронхит

      4i40 за добре дошъл да изважда лирата /музикален инструмент/ и да започва да дрънка. На тази мерен реч и трябва музикално оформление.
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

        Добро утро !

        Сексът всичко лекува....
        Кът си го забравил кът лек, как да помагаме.. ? Може би трябва да съберем кинти за един "подарък " .....

        Здрави да сте !
        Я, Чиче се прибра с дюлевката. Ако ще ми напазаруваш некоя студентка, глей да е нещо по-екзотично. Ама да е от некой факултет все пак, а не от Факултето. Слагай дюлевата на масата.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

          Много съм си добре, вдигам кръвно, куцукам от ишиас и подагра, стомахът ме свива от язва, главата боли от синузит и кашлям от бронхит, но въпреки това все още мога да извърта некоя спекулация и да пусна друга провокация. Така че слагай масата, ний прииждаме. Наздраве за вълните на кротките цунами!
          Добро утро !

          Сексът всичко лекува....
          Кът си го забравил кът лек, как да помагаме.. ? Може би трябва да съберем кинти за един "подарък " .....

          Здрави да сте !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
            Бахти счупихте се от иедене и пиене поне на картинки.
            От тях се ненапълнява. И стомахът на изпитания не се подлага. Да не говорим за главата. Но пък не е чак толкоз сито, опито и весело. Ерзац веселба е това нашето. Прелюдия към истинската.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Дъската, върху която са сложени ракията и мезето в хабитата я наричат танур
              Наздраве!
              Тази думичка съм я чувал някъде?Ама не мога да се сетя къде - веднъж имах едно проектогадже, дето така и не ми стана гадже, от Габрово. Много хубаво момиче - руса, с голяма уста, симпатяга, обаче беше малко чалната, а брат ѝ беше боксьорче и учеше в НСА, та честно казано не ми се занимаваше особено с нея, щото си сметнах риск рейшото и не ми хареса. Гергана май се казваше - покрай нея започнах да харесвам кожените панталони и клинове върху нежната част от человечеството - на мъжката (да ме прощава Начев) стоят гротескно Наздраве за спомените
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение
                Оооо имаме... воала Наздраве!

                В Народната библиотека такива сме ги нагазили......... За книгите говоря.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Рано те нагази грипа тая година. Щот ако беше в добро здраве, това въображение нямаше да го напишеш.
                  Наздраве!
                  Много съм си добре, вдигам кръвно, куцукам от ишиас и подагра, стомахът ме свива от язва, главата боли от синузит и кашлям от бронхит, но въпреки това все още мога да извърта некоя спекулация и да пусна друга провокация. Така че слагай масата, ний прииждаме. Наздраве за вълните на кротките цунами!

                  Коментар


                  • Бахти счупихте се от иедене и пиене поне на картинки.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                      Нещо много утихнахте. Да не сте се събрали в Габроу и да напивате тянкината кайсиева. Почерпете и нас, де! Авантата е голем келепир.
                      П.п. Вчера си купих китайски спиртомер. До 100 алкоградуса?! Тия кви напитки правят, че и пият?
                      https://www.youtube.com/watch?annota...&v=NKSrRhmvQro


                      Рано те нагази грипа тая година. Щот ако беше в добро здраве, това въображение нямаше да го напишеш.
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                        Тури нещо булгаристанско бря, каква е таз маляшка вода от пералнята Я една ракия със сланинка - ухаааа
                        Дъската, върху която са сложени ракията и мезето в хабитата я наричат танур
                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Оооо имаме... воала Наздраве!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение
                            Наздраве на Кръчмата - по едно ципуро за всеки

                            Тури нещо булгаристанско бря, каква е таз маляшка вода от пералнята Я една ракия със сланинка - ухаааа
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • [QUOTE=Trakatrak;n3392924]
                              Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение
                              Наздраве на Кръчмата - по едно ципуро за всеки

                              Да я беше изпържил. Ний да не сме нипончета?
                              Мезим с пушената на преден план..., на втори план е вечерята.

                              Коментар


                              • [QUOTE=maverik;n3392911]Наздраве на Кръчмата - по едно ципуро за всеки

                                Да я беше изпържил. Ний да не сме нипончета?

                                Коментар

                                Working...
                                X