IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

    Че кой иска мъжкарана да го гони с прът в ръка. Хем не бива се съпротивлява, хем як бой ще отнесе. Това мъжкараните с прасци като на римски пехотинец трябва се изолират своевременно. Затова навремето родове, де раждали такива стражошилища, ги пращали високо в планината да охраняват проходите. Наздраве за природните призвания!
    Гледай сега, какви ги редиш. Ми, въобще не е вярно това. Кога у родата се е раждала такава хубостница, веднага са я наричали на конкурентния род, де не смеел да я откаже, че да не стават крамоли в гилдията.
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Е, те тук в тея думи съзирам повече притеснение от колкото съмнение. Що така!?
      Наздраве!
      Че кой иска мъжкарана да го гони с прът в ръка. Хем не бива се съпротивлява, хем як бой ще отнесе. Това мъжкараните с прасци като на римски пехотинец трябва се изолират своевременно. Затова навремето родове, де раждали такива стражошилища, ги пращали високо в планината да охраняват проходите. Наздраве за природните призвания!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

        Ъхъ, баш си е така. Ама Кака май беше жена, макар с пушка и кирка в ръка, така че при нея противопоказно да й се навежда друга жена.
        Nathan Milstein Vivaldi Violin concertos RV 186 - 350 -352 -343 - 213 -340 -233.wmv
        https://www.youtube.com/watch?v=8uMs-7Gtgcs
        Е, те тук в тея думи съзирам повече притеснение от колкото съмнение. Що така!?
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


          Тоя е - ега ти и "специалиста" - дентист... Как така от раз ще вади счупен зъб? Според мен - няма как зъбът да се "разцепи" по дължина, т.е. - в дълбочина и под венеца /където е голямата част от зъба/, за да го вади! За мен тоя очевидно работи плътно с приятел-зъботехник, който е на ръба - да умре от глад и твоя "спец" му търси работа...

          Моят съвет - намери си стоматолоЖКА. Жените са по-точни и коректни в работата си..., а и съвсем различно е, когато жена легне върху теб, ако и да е само и единствено за зъбна интервенция /проникване - или каквото там е необходимо/...
          Ъхъ, баш си е така. Ама Кака май беше жена, макар с пушка и кирка в ръка, така че при нея противопоказно да й се навежда друга жена.
          Nathan Milstein Vivaldi Violin concertos RV 186 - 350 -352 -343 - 213 -340 -233.wmv
          https://www.youtube.com/watch?v=8uMs-7Gtgcs

          Коментар


          • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
            Добра вечер Кръчма.

            Имам да черпя за доста неща,тъй,че наливайте си,Колето да ми види сметката по-късно
            Плащай!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


              Тоя е - ега ти и "специалиста" - дентист... Как така от раз ще вади счупен зъб? Според мен - няма как зъбът да се "разцепи" по дължина, т.е. - в дълбочина и под венеца /където е голямата част от зъба/, за да го вади! За мен тоя очевидно работи плътно с приятел-зъботехник, който е на ръба - да умре от глад и твоя "спец" му търси работа...

              Моят съвет - намери си стоматолоЖКА. Жените са по-точни и коректни в работата си..., а и съвсем различно е, когато жена легне върху теб, ако и да е само и единствено за зъбна интервенция /проникване - или каквото там е необходимо/...
              Тоя доктор си го къткам вече над 10 години. Знае ми и кътните зъби. А този се е счупил, защото имал гранолом. Чудна работа ..., въобще не съм усетила каквато и да била болка.
              Наздраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Добра вечер Кръчма.

                Имам да черпя за доста неща,тъй,че наливайте си,Колето да ми види сметката по-късно
                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Паднах, счупих зъб, предкътник. Стоматологът рече, че нищо не става от него и го извади. Ся, чудя се имплант или коронка да си правя!? Най-вече щот импланти у хабитата не правят.
                  Наздраве!

                  Тоя е - ега ти и "специалиста" - дентист... Как така от раз ще вади счупен зъб? Според мен - няма как зъбът да се "разцепи" по дължина, т.е. - в дълбочина и под венеца /където е голямата част от зъба/, за да го вади! За мен тоя очевидно работи плътно с приятел-зъботехник, който е на ръба - да умре от глад и твоя "спец" му търси работа...

                  Моят съвет - намери си стоматолоЖКА. Жените са по-точни и коректни в работата си..., а и съвсем различно е, когато жена легне върху теб, ако и да е само и единствено за зъбна интервенция /проникване - или каквото там е необходимо/...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                    Ъхъъ....

                    От другата страна и кътника си разклатила.....С едно "падане", два - три пъти си се "разхубавила"....

                    пп Човека търпи, търпи, па накрая....олаби некоя плочка пред блока...

                    Наздраве !
                    А бе, мани! Мениер ми праща любовни съобщения по вайбъра, ама аз нали съм инато без да съм рогато, отказвам да ги чета. Не ми остана здраво място от лявата страна.
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                      Груич, я като по-разбиращ, пусни нови теми за вицове и за любима музика. Досегашните не работят. Пък като имам стимул, търся най-различна музика. За да ве тровкам повечето с цигу-мигу. А ти па ги тровкаш с вицове за добри тъщи.
                      Aз ще пусна, но ще ги изтрият, та няма смисъл - пореден бъг в инвестора - с пръдня боя не става...
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Паднах, счупих зъб, предкътник. Стоматологът рече, че нищо не става от него и го извади. Ся, чудя се имплант или коронка да си правя!? Най-вече щот импланти у хабитата не правят.
                        Наздраве!
                        Ъхъъ....

                        От другата страна и кътника си разклатила.....С едно "падане", два - три пъти си се "разхубавила"....

                        пп Човека търпи, търпи, па накрая....олаби некоя плочка пред блока...

                        Наздраве !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                          Ще ни паднеш ти на имплантите. Щом са го извадили, каква коронка ще правиш. Мост трябва. Но щом е един е малка беля. Може да се подвизаваш като Мата Беззъбата и пак да имаш с кво да хрупаш. А за пиенето зъби не трябват.
                          Да, вярно. Мост исках да напиша. Грешка на клавиатурата.
                          Наздраве!

                          П.П. Зъбите трябва да се в изрядност. Вече имам три пломби. УжасТ.
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Паднах, счупих зъб, предкътник. Стоматологът рече, че нищо не става от него и го извади. Ся, чудя се имплант или коронка да си правя!? Най-вече щот импланти у хабитата не правят.
                            Наздраве!
                            Ще ни паднеш ти на имплантите. Щом са го извадили, каква коронка ще правиш. Мост трябва. Но щом е един е малка беля. Може да се подвизаваш като Мата Беззъбата и пак да имаш с кво да хрупаш. А за пиенето зъби не трябват.

                            Коментар


                            • Груич, я като по-разбиращ, пусни нови теми за вицове и за любима музика. Досегашните не работят. Пък като имам стимул, търся най-различна музика. За да ве тровкам повечето с цигу-мигу. А ти па ги тровкаш с вицове за добри тъщи.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                                Я, сядай на изискано гурме вегетариана, че както временно ме обеззъбиха, нема мога те захапа като прибавка към вълчата салата.
                                Паднах, счупих зъб, предкътник. Стоматологът рече, че нищо не става от него и го извади. Ся, чудя се имплант или коронка да си правя!? Най-вече щот импланти у хабитата не правят.
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X