IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Коментар


    • Добро утро !
      Явно има за дояждане и за допиване (тва си е престъпление) от вчерашния празник, та се пази такова гробно мълчание в темата.
      Надявам се , че не се дое....ва, щоот тая работа не требва да се отлага или свършва некачествено...

      Наздраве !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
        Чай липа с мед.
        Добро утро.
        По-скоро греяна ракия с липов пчелен мед и един резен ябълка за аромат.
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Какво става тука, бре!? СвършихалЕ галантните пианки у Кръчмата!? Няма едно кафе кой да сипи на Lelq.
          Тя и без туй се появява от дъжд на вятър, сега ептен ще ни отсвири.
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Чай липа с мед.
            Добро утро.
            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

            Коментар


            • Наздраве дружина!
              И за Николаевците и за банкерите и за моряците и за рибарите и за балъците!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение

                Емеля, ти от Никопол ле си ?
                ни са прай на луд- Бургас всеки знай!!!

                кака,чорбата е от кмета и никУловците,ракия имам 7 годишна
                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                  Днес е празник на града ни.
                  който има път да мине да изсърба по една рибена чорба.
                  Кажи в кое заведение си предплатил почерпката? И само рибена чорба ли да поръчваме или и ракия към нея?
                  Наздраве!

                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                    Днес е празник на града ни.
                    който има път да мине да изсърба по една рибена чорба.
                    Емеля, ти от Никопол ле си ?
                    Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                    Коментар


                    • Днес е празник на града ни.
                      който има път да мине да изсърба по една рибена чорба.
                      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                      Коментар


                      • Честит Никулден!
                        Да са живи и здрави, тез които имат повод да почерпят!
                        Наздраве!

                        П.П. Племенникът и той Николай - ся му честитих и му рекоф довечера да се натаралянка, щот сега на лекции. Измуча ми нещо в смисъл, че в компанията му нямало баш таквиз пиячи.
                        Направо да се втрещи човек с днешното студентство!!!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Неска е Никулден !!!
                          честит празник на ВСИЧКИ, дет празнуват... Имен ден и професьонален празник...
                          Бъдете здрави и корави !!
                          Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

                            Туй мантра Чиче
                            http://tekstove.info/lyric/view/11433

                            Честит празник на всички рибари, банкери и неизядени калмари! Рибена чорба с малка мастичка на обед за начало на празника. Пък пооослеее....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                              Добро утро и свежа седмица !

                              пп Тракатрак, имам една молба, щото си музикален разбирач и търсач...
                              Сутрин преди 7 по БНР пускат една песен - " аз съм красив, аз съм щастлив, аз съм богат, аз съм доволен..."
                              Действа стимулиращо !

                              Пускай я всяка сутрин в Кръчмата !

                              Наздраве !
                              Аз понеже и без това съм си такъф за кво да я пускам. Само да завиждаш.
                              Не я знам тая песен. Сутрин се будя с трите передови тевета. Рядко пускат музика. Навремето като ми се забие некоя мелодия от радиото и ме държеше до обед. На три годинки съм падал на главата си и сега у кофата непрестанно музика кънти. Ако не слушам няква музика постоянно си тананикам, Една колежка преди дваесетина години търпя, търпя и един ден тропна на бюрото транзистор за да пускам музика, а не свирукащата латерна. Наздраве за музикалните изцепки!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение

                                Не бре, аз търговския посредник имах предвид, но всеки за к'вот си мисли...

                                Шегичка де, сега тествам "новия" форум и ти се случи опитното зайче

                                П.П. И аз не понасям цигарите!

                                П.П.П. Ура, мога да цитирам и да редактирам, остава само някоя песен да постна ама по нататък.

                                Голямо "ура" за невероятните ти постижения!
                                И наздраве!

                                П.П. Как е времето у Русе? Ще трябва да ходя на някаква сбирка в хабитата ти, ама нещо ме мързи, пък и атмосферата и компанията не ме твърде кефят.
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X