IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

    Вивалди да си го слуша той ... мене домашното винце ме кара на ръченица ...
    Той вино не пие, а ракия. Тя пък го кара на сън, та затуй пуска Вивалди. Ся му разбрах логиката
    Наздраве, чужденеций!

    П.п. Пося ли есенниците?
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Кви са тез народни музики в Кръчмата!? Вивалди пусни, Вивалди. Мрънкалото толкова труд фърли да ни образова, пък ти с един замах да му изтрийш усилията.
      Наздраве!
      Вивалди да си го слуша той ... мене домашното винце ме кара на ръченица ...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
        https://www.youtube.com/watch?v=K2JFSFr06PA

        Наздраве с новото винце !
        Кви са тез народни музики в Кръчмата!? Вивалди пусни, Вивалди. Мрънкалото толкова труд фърли да ни образова, пък ти с един замах да му изтрийш усилията.
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • https://www.youtube.com/watch?v=K2JFSFr06PA

          Наздраве с новото винце !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

            Слаба памет - щастливо живуркане. А ти кой знай какви кошмарни спомени имаш от тангото и друсането. Да не съм паднал върху теб при епилептичен пристъп. Е, поне съм паднал на меко. Наздраве за изявите с пяна на уста!
            Добре не помниш. Все пак си прегледай телесата за следи от дамско токче
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

              Наздраве с червено , за забравата!
              Lelq, къде беше, докато те нямаше /както питаше навремето Мечо/?
              Наздраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Благосклонно нещо е забравата. Помага ти лесно да преживееш излагацията, за това което си вършил, че и още по-лошото - това, де не си успял да го свършиш
                Наздраве!
                Слаба памет - щастливо живуркане. А ти кой знай какви кошмарни спомени имаш от тангото и друсането. Да не съм паднал върху теб при епилептичен пристъп. Е, поне съм паднал на меко. Наздраве за изявите с пяна на уста!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Благосклонно нещо е забравата. Помага ти лесно да преживееш излагацията, за това което си вършил, че и още по-лошото - това, де не си успял да го свършиш
                  Наздраве!
                  Наздраве с червено , за забравата!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                    Толку съм се бил напил, че съм забравил за друсането и тангото. Ама щом казваш.
                    Благосклонно нещо е забравата. Помага ти лесно да преживееш излагацията, за това което си вършил, че и още по-лошото - това, де не си успял да го свършиш
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

                      Абе ше платя,ама кво сте направили с тея салфетки бре...
                      От тях правехме самолетчета, та да летим на крилата на почерпката. Другият път кога имаш повод да не се направиш на разсеян, ей.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                        Траки, тоя рибай дет си го сложил толко рано на масата, ще иска и винце.
                        Ай наздаве с едно виски сега, после ше се почваме


                        Видя ли, че и без винце върви. Аз напоследък мезе, салатка, първо ястие, второ печенко, десерт, сиренце след десерта, втори десерт все с ракийка ги карам. И с разредител.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Мноуу си изостанал, начи. Това салфетките се фърлят из дансинга докато паплачта танцува. Понеже с мрънкалото друснахме едно главозамайващо танго, салфетките са в повече. Публиката освен, че фърляше салфетки из въздуха и сълзи от умиление триеше
                          Толку съм се бил напил, че съм забравил за друсането и тангото. Ама щом казваш.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                            Айде и един виц, докато оправят темата:
                            - Защо габровките са най-добри в секса?
                            - Щото са много стиснати
                            И им подрязват опашките на мацките.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                              Айде и един виц, докато оправят темата:
                              - Защо габровките са най-добри в секса?
                              - Щото са много стиснати
                              Викам аз на по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието, че е късметлия, а на него ич не му се вярва. Ся ще му зачета вица
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Мноуу си изостанал, начи. Това салфетките се фърлят из дансинга докато паплачта танцува. Понеже с мрънкалото друснахме едно главозамайващо танго, салфетките са в повече. Публиката освен, че фърляше салфетки из въздуха и сълзи от умиление триеше
                                Майка плаче, тряя със Златен кант да са били

                                убу де,нали сте си прекарали чудесно
                                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                                Коментар

                                Working...
                                X