IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Orange Ray Разгледай мнение

    В нашто село му се казва "чичо-бичо"
    Мдаааа, яко бичи Чичи на кън. Темелите се тресат. Нооо стар човек, кво да го правиш.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

      Ти не се крий зад гърба ми. С тоя провиснал... нос може да участваш само в класации за капещ нос. Наздраве за съвременната медицина!

      Ако човек не знае, че сте хетеро-зевзеци, би предположил, че прекалено много подробности знаете един за друг... ))

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
        https://www.bgonair.bg/reportazhi/20...-po-trezvenost

        Добро утро !



        Добре, че няма класация по сексуална активност ...Тогава Тарантул щеше да ни дръпне доста назад ....

        Наздраве !
        В нашто село му се казва "чичо-бичо"

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Чи тий малък обектива, бре!!! Кой ти споменава за биометричните данни.
          Наздраве!
          Кръгозорът ми е широк. Капаците ги оставям за кобилките от високопланинските райони и проходи. Наздраве за наочниците!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
            https://www.bgonair.bg/reportazhi/20...-po-trezvenost

            Добро утро !

            Начи, кът гледам на кое място сме в класацията, явно моите 25 гр бъркат подредбата.....

            Добре, че няма класация по сексуална активност ...Тогава Тарантул щеше да ни дръпне доста назад ....

            Наздраве !
            Ти не се крий зад гърба ми. С тоя провиснал... нос може да участваш само в класации за капещ нос. Наздраве за съвременната медицина!

            Коментар


            • https://www.bgonair.bg/reportazhi/20...-po-trezvenost

              Добро утро !

              Начи, кът гледам на кое място сме в класацията, явно моите 25 гр бъркат подредбата.....

              Добре, че няма класация по сексуална активност ...Тогава Тарантул щеше да ни дръпне доста назад ....

              Наздраве !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                Ха-така, ха-така!
                Кажи и.

                И да те допълня, че забрави нещо много важно - ентусиазирана, но и мъдра употреба на алкохол!


                Наздраве!
                HAPPINESS
                То това си е по подразбиране.
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                  Наздраве, ТНМ, днес съм в чужденция, изръшнат я почти цялата - поле и пак поле, нищо не се е променило
                  Ти направо ме фърли в тежко отчаяние. Така се надявах пустата му Чужденеция да е мръдвала с няколко десетки километра по на изток.
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Наздраве, tnm!

                    Коментар



                    • Леля, опасявам се, че може да ме подозираш в безделничество
                      А как ми се искаше да си мислиш, че рано-зарана съм станал, запрегнал съм воловете и съм излязъл по кърска работа, а джезвензето съм го намерил след отместване на планини от полезни дела!
                      Ясно, спукана ми е работата
                      Който си постила накриво, ще чуе на ушенце нежната мелодия:

                      You're Not the Man

                      Наздраве!
                      Не те подозирам в безделничество , а относно воловете, мислех ти е друга идеята, различна от запрягане Наздраве !



                      https://m.youtube.com/watch?v=TxcDTUMLQJI

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Хер Начев, тук работохолиците не са на почит. Ведър мързел, свежо лентяйство ... такива ти ми неща се тачат у Кръчмата.
                        Наздраве!
                        Ха-така, ха-така!
                        Кажи и.

                        И да те допълня, че забрави нещо много важно - ентусиазирана, но и мъдра употреба на алкохол!


                        Наздраве!
                        HAPPINESS

                        Коментар


                        • Наздраве, ТНМ, днес съм в чужденция, изръшнат я почти цялата - поле и пак поле, нищо не се е променило
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                            Добро утро, nachev ! Кафе?
                            [ATTACH=CONFIG]n3410891[/ATTACH]


                            https://m.youtube.com/watch?v=Bj6nhpC5Qbo
                            Наздраве, Lelq!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                              Какви комплекси? Че съм строен, слаб, хубавец и половина, а Чиче е вече само половин човек, що е дърт и вкиснат и му винцето е вкиснато. Това да са ми комплексите.
                              Вчера приключих с основния майстор и днес е ден за запиване. Виртуално и реално. Наздраве!

                              Тази вечер май това ме чака:
                              Чи тий малък обектива, бре!!! Кой ти споменава за биометричните данни.
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                                Леля, опасявам се, че може да ме подозираш в безделничество
                                А как ми се искаше да си мислиш, че рано-зарана съм станал, запрегнал съм воловете и съм излязъл по кърска работа, а джезвензето съм го намерил след отместване на планини от полезни дела!
                                Ясно, спукана ми е работата
                                Който си постила накриво, ще чуе на ушенце нежната мелодия:

                                You're Not the Man

                                Наздраве!
                                Хер Начев, тук работохолиците не са на почит. Ведър мързел, свежо лентяйство ... такива ти ми неща се тачат у Кръчмата.
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X