IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
    Закусывать надо!
    Проба, проба, 1, 2, 3... Уча се да слагам големи картинки в угодия на Тянка, че много я мръзи да отвара маленките.
    Last edited by Trakatrak'; 31.10.2016, 10:33.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
      Кой шъ сипе, че ми изгоре душата...?
      Закусывать надо!
      Attached Files
      Last edited by Trakatrak'; 31.10.2016, 08:53.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение
        Когато пиеше, какви филми правеше само .....
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
          Кой шъ сипе, че ми изгоре душата...?
          Юбиляра се дърпа!
          http://www.dnes.bg/zvezdi/2016/10/30...zvenost.320383

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
            Само да напомня, че между детето и износващата майка се създава изключителна връзка и прекъсването й е трудно да се оцени. Да пием за естествените износвания и израждания, пък алтернативите само в краен случай.
            Хммм, да. Добре е когато човек може да се възползва от чудесата на съвременната медицина.
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Само да напомня, че между детето и износващата майка се създава изключителна връзка и прекъсването й е трудно да се оцени. Да пием за естествените износвания и израждания, пък алтернативите само в краен случай.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                Аз пък имам приятели, които с триста мъки осиновиха детенце на 1.5 годинки. Да им е живо и здраво!!! Обаче, влязоха в пълния законодателен абсурд, по силата на който майката ще получава само по 340 лева и само 6м отпуск, до навършване на детето на 2 г.
                За да се запознаете с целия абсурд, погледнете и ако искате подпишете тук:

                ПЕТИЦИЯ В ПОДКРЕПА ЗА ЦЕЛЕВИ ОТПУСК ЗА ОСИНОВЯВАНЕ
                След изключително емоционалната бременност с по-кльощавата 1/3-та пълноправен член на домочадието, решихме следващото ни дете да е осиновено. Три пъти през две години си подновявахме документите за кандидат-осиновители, но все не ни идваше реда или ни предлагаха деца, които не се вписваха в малкия ни, но сплотен колектив
                После разбрах, че са ни третирали така, защото си имаме свое биологично дете и са ни избутвали назад в редицата на чакащите. Накрая се отказахме.
                Твоите приятели са късметлии.
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                  Добро утро !
                  Да са живи и здрави децата и техните родители !
                  Нацията се изпортва...
                  Едни деца по нормален начин не могат да направят.....Майките не искат по - рано от 35, бащите рупат стимулатори и енергийни съставки ( от които им падат пи.ките и заприличват на костенурките Нинджа.- много мускул със слаби хормони и силен адреналин...Започват да се заглеждат по съседа на лежанката, друга полза няма....).
                  Жените започнаха да раждат само със Цезарово сечение. Засега се пази в лекарска тайна, за да не спре келепира, но даже и това неестествено излизане на бял свят, оказва своето влияние върху детето, Процентно, тези деца не могат да се справят със живота, боледуват по-често и офффф...не ми се довършва ....

                  Наздраве !
                  По-кльощавата 1/3-та пълноправен член на домочадието е роден по този начин, щото съм с -10 диоптъра на оптиката. Не си спомням от кога не е боледувал, антибиотик да е пил 3 или 4 пъти в живота си, оправя се сам и е научен да се бори и да оцелява.
                  Като изключим факта, че ми въртеше номера от първия месец на зачеването си и поради тази причина изкарах 8 пълни месеца на системи в болницата, нямам по-сериозни оплаквания от дивака. Да ми е жив и здрав!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Добро утро !
                    Да са живи и здрави децата и техните родители !
                    Нацията се изпортва...
                    Едни деца по нормален начин не могат да направят.....Майките не искат по - рано от 35, бащите рупат стимулатори и енергийни съставки ( от които им падат пи.ките и заприличват на костенурките Нинджа.- много мускул със слаби хормони и силен адреналин...Започват да се заглеждат по съседа на лежанката, друга полза няма....).
                    Жените започнаха да раждат само със Цезарово сечение. Засега се пази в лекарска тайна, за да не спре келепира, но даже и това неестествено излизане на бял свят, оказва своето влияние върху детето, Процентно, тези деца не могат да се справят със живота, боледуват по-често и офффф...не ми се довършва ....

                    Наздраве !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                      О,живо и здраво да им е,имам много приятели с тези проблеми,чак ми става неудобно като се съберем.
                      Имам познати със сурогатно родено детенце,една индийка им го износи,голяма работа е това,излезе бяло и синеоко като скандинавче от тъмнокожата майка.
                      Свато, суроганта майка просто дава под наем утробата си /срещу съответното заплащане/, за износване на оплодена яйцеклетка с генетичния материал на двамата родители. Така че, ако те са светли хора, детето ще носи техните черти, дори да го износи и роди чернокожа дама.
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Аз пък имам приятели, които с триста мъки осиновиха детенце на 1.5 годинки. Да им е живо и здраво!!! Обаче, влязоха в пълния законодателен абсурд, по силата на който майката ще получава само по 340 лева и само 6м отпуск, до навършване на детето на 2 г.
                        За да се запознаете с целия абсурд, погледнете и ако искате подпишете тук:

                        ПЕТИЦИЯ В ПОДКРЕПА ЗА ЦЕЛЕВИ ОТПУСК ЗА ОСИНОВЯВАНЕ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                          Баш са си добре. А пък този пич специално, е достоен за уважение.
                          След като със съпругата му опитаха всичко и тя не успя да роди, напряко на природните и обществените / все още в България / закони си имат дете, износено от сурогатна майка. Не си ги имал тези проблеми и едва ли ще разбереш какво е да си готов на всичко, за да имаш свое дете.
                          Наздраве!
                          О,живо и здраво да им е,имам много приятели с тези проблеми,чак ми става неудобно като се съберем.
                          Имам познати със сурогатно родено детенце,една индийка им го износи,голяма работа е това,излезе бяло и синеоко като скандинавче от тъмнокожата майка.
                          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Съкровище, днес аз ще налея, щото имам хубав повод.
                            Един приятел, състудент и бивш колега най-накрая се е сдобил с наследник. Радостното събитие се е състояло преди 25 дни и аз бях първата, която видя малкия хубостник.
                            Да му е жив и здрав, а и той също да е дълги години в добро здраве и да го гледа, че доста закъсня с това си произведение!
                            Наздраве!
                            Ще се включа. Живо и здраво да му е!!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                              Морген.
                              Ша пием,щом има повод.
                              Кака,без да искам да та дразна,ама твоите съученици-добре ли са?
                              Баш са си добре. А пък този пич специално, е достоен за уважение.
                              След като със съпругата му опитаха всичко и тя не успя да роди, напряко на природните и обществените / все още в България / закони си имат дете, износено от сурогатна майка. Не си ги имал тези проблеми и едва ли ще разбереш какво е да си готов на всичко, за да имаш свое дете.
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Морген.
                                Ша пием,щом има повод.
                                Кака,без да искам да та дразна,ама твоите съученици-добре ли са?
                                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                                Коментар

                                Working...
                                X