IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

    На мойта вила има на приземния етаж. Стига да не ги търсиш, появяват се. Наздраве за Зодия Скорпиин.
    Ти па да не останеш назад от 4i40 - Скорпион, та Скорпион.
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Как бащата на Тракатрак затрил позледния змей на тази земя:

      Дядо Трак и последния змей
      https://chitanka.info/text/29406-dja...oslednija-zmej

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Имаш нашта морална подкрепа. В замяна на това очакваме да ни раздадеш по едно книжле с автограф.
        Наздраве, мрънкало!
        Зависи каква книжка тражиш. Имам една жълта книжка. Тиражът й понамаля. Но когато реша да те изтормозя, ще те светна с нея. Колкото до следването на Марандето, не съм рекъл в какво ще го последвам. Например, може да съм решил да се изруся. И да се самолаская като Русото.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Като написа скорпион, та си спомних и аз за един мой приятел от студентските години - когато ходехме на разходка из Природата, обръщаше всеки камък, за да покаже на тогавашното си гадже /настояща съпруга/, че и в България има скорпиони. Така и не намери.
          Наздраве!
          На мойта вила има на приземния етаж. Стига да не ги търсиш, появяват се. Наздраве за Зодия Скорпиин.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

            Нещо подобно - сложих тапети на райета, но на три места съм се объркал в разсейване, та съм сложил еднакви по цвят ивици един до друг. Чудя се дали да ги обърна, Но както се казва, дефектът е ефект. Наздраве за пишман аматьорите на ремонта!

            Наздраве и на Марандето! Тръгнал съм по неговия път.
            Имаш нашта морална подкрепа. В замяна на това очакваме да ни раздадеш по едно книжле с автограф.
            Наздраве, мрънкало!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

              Опасна си, като някой скорпион, излови ме в крачка Имам един приятел- Андрей се казва. От как се знаем, поочти всяка година го поздравявам,(По принцип "Андрей" се води първия сподвижник Исусов, и това ме е впечатлявало, въпреки, че в последствие е имал и грехове да връща.. т..н,) Но тази година - не се сещам, че Андреев ден. Забравих Влизам умислено в един магазин.. Нищо не харесвам и излизам. Незнам защо обаче на излизане се оглеждам Какво да видя - този приятел Андрей иде срещу мен На всичко отгоре пак не се сещам че андреевден .. А той се хили и ми подава една торбичка - знам, казва, че след малко ще ме поздравиш, сега и аз да реванширам, вземи таз чанта, че преди малко си го мислех за теб да я дам E те така, раzбрахме се с една дума и си полафихме
              Като написа скорпион, та си спомних и аз за един мой приятел от студентските години - когато ходехме на разходка из Природата, обръщаше всеки камък, за да покаже на тогавашното си гадже /настояща съпруга/, че и в България има скорпиони. Така и не намери.
              Наздраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Наместо фототапет, най-вероятно. Пак рече да спестиш някой леф.
                Наздраве!

                П.П. Днес било Андреев ден. Де го Русото, че да почерпи?
                Нещо подобно - сложих тапети на райета, но на три места съм се объркал в разсейване, та съм сложил еднакви по цвят ивици един до друг. Чудя се дали да ги обърна, Но както се казва, дефектът е ефект. Наздраве за пишман аматьорите на ремонта!

                Наздраве и на Марандето! Тръгнал съм по неговия път.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Ъхъ, Миранди.
                  Наздраве, Преци!

                  П.П. Да не си срещнал Баба Меца някъде или ти се наложи да черпиш?
                  Опасна си, като някой скорпион, излови ме в крачка Имам един приятел- Андрей се казва. От как се знаем, поочти всяка година го поздравявам,(По принцип "Андрей" се води първия сподвижник Исусов, и това ме е впечатлявало, въпреки, че в последствие е имал и грехове да връща.. т..н,) Но тази година - не се сещам, че Андреев ден. Забравих Влизам умислено в един магазин.. Нищо не харесвам и излизам. Незнам защо обаче на излизане се оглеждам Какво да видя - този приятел Андрей иде срещу мен На всичко отгоре пак не се сещам че андреевден .. А той се хили и ми подава една торбичка - знам, казва, че след малко ще ме поздравиш, сега и аз да реванширам, вземи таз чанта, че преди малко си го мислех за теб да я дам E те така, раzбрахме се с една дума и си полафихме
                  Last edited by precakanoto; 30.11.2018, 20:58.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                    потвърждавам че Андреев ! Забравих го, но преди час и нещо ми се случи нещо андреевско та припомних. Живи и здрави именниците!!
                    кое е русото - маранди ли ?
                    Ъхъ, Миранди.
                    Наздраве, Преци!

                    П.П. Да не си срещнал Баба Меца някъде или ти се наложи да черпиш?
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение


                      П.П. Днес било Андреев ден. Де го Русото, че да почерпи?
                      потвърждавам че Андреев ! Забравих го, но преди час и нещо ми се случи нещо андреевско та припомних. Живи и здрави именниците!!
                      кое е русото - маранди ли ?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                        Така, така, пък поради грешки повтарям някои операции. А други грешки си висят по стените. Наздраве за обмислените ремонти! Другите обаче са по интересни.
                        Наместо фототапет, най-вероятно. Пак рече да спестиш някой леф.
                        Наздраве!

                        П.П. Днес било Андреев ден. Де го Русото, че да почерпи?
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Ясно ... Тесен специалист с широк кръгозор. Затуй толку време ремонти правиш
                          Наздраве!
                          Така, така, пък поради грешки повтарям някои операции. А други грешки си висят по стените. Наздраве за обмислените ремонти! Другите обаче са по интересни.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                            "Стара пещ като разпали,, пожар става" ))
                            Така си е, много пробойни в димоотвода има. Наздраве за старите къщи с ремонтирани системи и чаркове!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                              Кръгозорът ми е широк. Капаците ги оставям за кобилките от високопланинските райони и проходи. Наздраве за наочниците!
                              Ясно ... Тесен специалист с широк кръгозор. Затуй толку време ремонти правиш
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                                Мдаааа, яко бичи Чичи на кън. Темелите се тресат. Нооо стар човек, кво да го правиш.
                                "Стара пещ като разпали,, пожар става" ))

                                Коментар

                                Working...
                                X