IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • https://www.youtube.com/watch?v=-DXI4hxm_-o
    Life won't wait for you.

    Коментар


    • https://www.youtube.com/watch?time_c...&v=uohy6fOcu24
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Life won't wait for you.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
          Добър ден.
          Черпня за цялата кръчма, дъщеричката ми днес стана на 7 ,колкото съм я възпитал, толкоз
          Жива и здрава да ти е!
          Наздраве!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
            Ако си намери и някой 'обект" за да изучава анатомията ще постигне големи успехи в нАуката.....
            Голямо текучество, начи ... Два, три месеца и хоп - нова дзвезда на хоризонта. С баща му сме дълбоко изненадани, на кого ли се е метнал откъм тънката част!?
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
              Да ти е жива и здраве!
              Дано и някоя баба се е включила в процеса на възпитанието, щото ако е само до родителите ...мани, мъкаааа
              Наздраве, за снахата!

              П.П. По-кльощавата 1/3-та днес беше на проби за влизане в националния отбор / по нещо си/ и се издъни. Сега ще ближе рани до февруари /тогава пак ще има проби/ и ще съвместява тренировките с уроците по биология

              Ако си намери и някой 'обект" за да изучава анатомията ще постигне големи успехи в нАуката.....

              Коментар


              • Life won't wait for you.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                  Добър ден.
                  Черпня за цялата кръчма, дъщеричката ми днес стана на 7 ,колкото съм я възпитал, толкоз
                  Да ти е жива и здраве!
                  Дано и някоя баба се е включила в процеса на възпитанието, щото ако е само до родителите ...мани, мъкаааа
                  Наздраве, за снахата!

                  П.П. По-кльощавата 1/3-та днес беше на проби за влизане в националния отбор / по нещо си/ и се издъни. Сега ще ближе рани до февруари /тогава пак ще има проби/ и ще съвместява тренировките с уроците по биология
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                    Добър ден.
                    Черпня за цялата кръчма, дъщеричката ми днес стана на 7 ,колкото съм я възпитал, толкоз
                    Честита да ти е !
                    Жива, здрава и умна като майка си !

                    Наздраве !

                    Коментар


                    • Добър ден.
                      Черпня за цялата кръчма, дъщеричката ми днес стана на 7 ,колкото съм я възпитал, толкоз
                      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                        Ти, како, живееш нездравословно. Позволяваш си да изтрезняваш. А това е големо сътресение за организъма.

                        П.п. Каке, тая Гаргина ти ли ще да си? Нещо на твоя стил мяза.
                        Добро утро !

                        Ако ще е гарга, поне да е разрошена....


                        Приятен ден !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                          Ти, како, живееш нездравословно. Позволяваш си да изтрезняваш. А това е големо сътресение за организъма.

                          П.п. Каке, тая Гаргина ти ли ще да си? Нещо на твоя стил мяза.
                          Навремето пиенето ми пречеше на работата, затуй спрях да работя
                          Ся, понеже към заета с упражняването на контрол, даването на мъдри съвети, вещи наставления и компетентни напътствия, изтрезнявам пириодически. Щото в противен случай може да изтърва някое неизпълнение на дадените от мен предписания.
                          Наздраве!


                          П.П. Ко речи!? Га си ме видял да правя реклама на нещо друго, освен на себе си!?
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                            Както много пъти съм споделяла - аз проблеми с пиенето нямам. Кофти ми се отразява изтрезняването, ма за това нивгаж не съм винила напитките.
                            Наздраве!
                            Ти, како, живееш нездравословно. Позволяваш си да изтрезняваш. А това е големо сътресение за организъма.

                            П.п. Каке, тая Гаргина ти ли ще да си? Нещо на твоя стил мяза.
                            Last edited by Trakatrak'; 11.10.2016, 12:57.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                              Учи се на разумно привечерно пиене. Ракия с добро мезе и повечко разредител. Без вино - то е за дневно леко помпане. Бирата и вискито - също. Коняк, ром, вишновка пак така. Вечер може и водка, но добра. И ракията да не е пърцуца или фалше.
                              Сутрин за махмурлука яж сладолед, пий Невробекс. Наздраве и да тий сладко!
                              П.п. Мен ме тормози недоспиването, а не напиването.
                              Както много пъти съм споделяла - аз проблеми с пиенето нямам. Кофти ми се отразява изтрезняването, ма за това нивгаж не съм винила напитките.
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                                Разбира са, Емеля..
                                Тук е ХРАМ !!!
                                ВСЕКИ,
                                ... изпаднал в нужда (от секъкъв характер... еденье и пийне - на корем, ама пари на заем не давам..)
                                ... ели па яден от мрачно-хладни съмнения, относно битието, живота и съдържащите се в него отношения, автомобили, ели геополитически трендове, ели фудболни неволи ...
                                ... закъсал класово, ели ментално-физически..,
                                ... загубил вяра в ПРАВДАТА и СВЕТЛИНАТА,
                                ... с последни сили, умърлушен и изпосталял, НЕКА да почука на дебелата дъбова врата...
                                ще му отворя...
                                ...
                                шкембето е готово... врело..
                                Кафе, ирландско /ко нямаш кафе, не се коси/!
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X