IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Събев, празнуването на 8-ми декември показва принадлежност към онова голямо, шантаво съсловие, де пие без да повръща, чете дебели книги, без да разбира за какво иде на реч в тях, чертае, смята, научава се да се изразява академично, качва Витоша и други планини, за петте години търкане на банките завързва приятелства до живот ... Нищо общо с абитуриенството, според мен.
    Наздраве и весел празник!
    Туй твоето студентство много романтично било, при мен не беше така.
    А относно абитуриенството ми се живее като за последно , както на абитуриентски бал.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

      Студенти , ама по душа. Понекога направо абитуриенти..
      Събев, празнуването на 8-ми декември показва принадлежност към онова голямо, шантаво съсловие, де пие без да повръща, чете дебели книги, без да разбира за какво иде на реч в тях, чертае, смята, научава се да се изразява академично, качва Витоша и други планини, за петте години търкане на банките завързва приятелства до живот ... Нищо общо с абитуриенството, според мен.
      Наздраве и весел празник!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Поради някакво лично стечение на обстоятелства в началото на декември има подредени няколко последователни празника.
        Малко позакъснях тази година, едва през декември открих сезона на червеното вино.

        Да почерпя с превъзходни неща от любимите ми изби!



        Сира от изба Катаржина.




        Това е един купаж на Братя Минкови - каберне совиньон, каберне фран и мерло.

        Аз пия народни вина, но за почерпката съм се постарал да се отсрамя.

        Коментар


        • Веднъж студент, винаги студент!
          В първи курс ни посрещна един невероятен сладкодумник и ерудит - проф. Тянко Йорданов и ни изнесе едно от прочутите си "конски". "Конско" значеше, че се жертват два академични часа, но се прави опит за въвеждане на ошашавени и загубени младежи в тайнството на новия, академичен живот.
          Запечатало се в съзнанието ми: Студент идело от studium, което от своя страна значело изучаване, но и самообучаване, натърти професорът.
          Запазете любопитството, вкуса към задаване на въпроси, завоюването на нови територии!
          Ако не го направите сами, никой не може да ви накара насила, продължаваше да реди той пред склонните към зубрачество банки!


          Бъдете живи и здрави, бивши, настоящи, бъдещи и ... вечни студенти!!


          Наздраве!

          Spirit Move


          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Арахната зает. Напасва шарките на тапетите.
            Наздраве и честит ти празник! Тъкмо открехвах племенника, че оттук нататък на всеки 8 декември трябва да си честитим празника нищо, че вече не сме студенти.
            Студенти , ама по душа. Понекога направо абитуриенти..

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
              Добро утро !
              Като чета за болежките ви се сещам, че отдавна не се е маркирал Тарантул....
              От ремонти и тапети явно му се е повредило крехкото телце.....
              Въх, въх...язък....
              На по-младите, красиви, умни и можещи да ( си ) честитя празника !!!

              Наздраве !
              Арахната зает. Напасва шарките на тапетите.
              Наздраве и честит ти празник! Тъкмо открехвах племенника, че оттук нататък на всеки 8 декември трябва да си честитим празника нищо, че вече не сме студенти.
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                Какенце,

                Намираш ме в леко приповдигнато-дебалансирано състояние, но независимо, а може би именно затова без всякакви задръжки ще се провикна из цяло гърло:
                Малииииииииииииии,
                Малииииииииииииии,

                Вие там по хабитатовските критерии на туй липса на красноречие ли му викате?!
                Ами, аз ще взема да го сложа в рамка и да прихождам смирено и на пръсти покрай него!
                То туй нищо, ами ще се наложи още изсега д а заложа в навигацията избикаляне на Хабитатоу, че ако вземат да ме разпознаят случайно като лъжепретендент и самозванец, , ще има сочене с пръсти, смях до отъркалване по земята, осъденост на вечна посрама.

                Удинствената ми утеха е, че им изстинаха местата и на Траков, Грую, Импето и Райчо!

                Кви са тези приказки за дофтури?! Неприятно ми е да го чуя и се надявам, че става дума за моментен изблик на разстроено чувство за хумор.
                Моля те, без излишно вглеждане!
                Без сугестии!

                Сън, движение (колкото се може повече), балансирано хранене, адаптирани добавки, но без залитания и без да се изпуска по чаша червено, и ... особено важно -ако лоши мисли налитат кат хищни птици, прогонвай ги със заклинателно усмихнато повтаряне: Добре съм, смея се! А, да не забравя и най-важното накрая: имам чувстото, че у вас се прекалява със секса и това ти отнема от съня! Некой път в тази връзка ще ви разкажа един виц за Айшето.
                "Съветите" си разрешавам, защото очевидно изследванията ти са в обичайна норма.
                А пусна ли си СРП (реактивни протеини) и некои хормон? Сигурен съм, че са в нормата, но ако пак се случи изследване, направи го за успокоение и се кротвай!

                Наздраве!

                С подходящ съпровод,

                Mood booster! Cheerful and upbeat music to lift your spirit | Inspirational mood enhancer songs


                Хер Начев, това при вас е постоянно, а при мен е "когато гръм удари".
                Наздраве и честит 8 декември!

                П.П. Рядко боледувам, ама го правя изискано, с финес. Горчивият вкус се оказа от капките за очи.
                Last edited by tnm; 08.12.2018, 15:48.
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Добро утро !
                  Като чета за болежките ви се сещам, че отдавна не се е маркирал Тарантул....
                  От ремонти и тапети явно му се е повредило крехкото телце.....
                  Въх, въх...язък....
                  На по-младите, красиви, умни и можещи да ( си ) честитя празника !!!

                  Наздраве !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                    Sega и аз не знам, как им се вика, може и да нямат име При нас беше "мис. ЕлИзабет Джейн" Ефирна, невероятно мила душа и много деликатни обноски, бяла като свещ,, призрачна, като чудо някакво за иконописта, хем леко непропорционално "грозновата", но пък многообичана .. но се появи некъв неин крив колега, неприятен ингилизин, завлече я из тъмните дебри на мъгливия и мрачен остров, мътните го взели не е препоръка разбира се. Дано е щастлива ))
                    Колега, колега!

                    Да знаеш, колко добре те разбирам!

                    Душа на поет и делник на финансист.
                    Ужаст, дето вика Какето!

                    Set It Off - Duality

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                      Аз водя изключително скучен живот и шантавии за споделяне нямам. Мога да споделя с Кръчмата бутилка червено и да пусна вефа.
                      Наздраве на всички !

                      https://m.youtube.com/watch?v=Is-AEgolHnI
                      Скрита лимонка си ти!
                      Казва ти го лимонка с опит!

                      Ша ти изпиим червеното,

                      Наздраве! Leonard Cohen - In My Secret Life

                      In my secret life
                      In my secret life
                      In my secret life
                      In my secret life

                      I saw you this morning
                      You were moving so fast
                      Can't seem to loosen my grip
                      On the past
                      And I miss you so much
                      There's no one in sight
                      And we're still making love
                      In my secret life
                      In my secret life

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Хер Нечев,

                        Наздраве!
                        Какенце,

                        Намираш ме в леко приповдигнато-дебалансирано състояние, но независимо, а може би именно затова без всякакви задръжки ще се провикна из цяло гърло:
                        Малииииииииииииии,
                        Малииииииииииииии,

                        Вие там по хабитатовските критерии на туй липса на красноречие ли му викате?!
                        Ами, аз ще взема да го сложа в рамка и да прихождам смирено и на пръсти покрай него!
                        То туй нищо, ами ще се наложи още изсега д а заложа в навигацията избикаляне на Хабитатоу, че ако вземат да ме разпознаят случайно като лъжепретендент и самозванец, , ще има сочене с пръсти, смях до отъркалване по земята, осъденост на вечна посрама.

                        Удинствената ми утеха е, че им изстинаха местата и на Траков, Грую, Импето и Райчо!

                        Кви са тези приказки за дофтури?! Неприятно ми е да го чуя и се надявам, че става дума за моментен изблик на разстроено чувство за хумор.
                        Моля те, без излишно вглеждане!
                        Без сугестии!

                        Сън, движение (колкото се може повече), балансирано хранене, адаптирани добавки, но без залитания и без да се изпуска по чаша червено, и ... особено важно -ако лоши мисли налитат кат хищни птици, прогонвай ги със заклинателно усмихнато повтаряне: Добре съм, смея се! А, да не забравя и най-важното накрая: имам чувстото, че у вас се прекалява със секса и това ти отнема от съня! Некой път в тази връзка ще ви разкажа един виц за Айшето.
                        "Съветите" си разрешавам, защото очевидно изследванията ти са в обичайна норма.
                        А пусна ли си СРП (реактивни протеини) и некои хормон? Сигурен съм, че са в нормата, но ако пак се случи изследване, направи го за успокоение и се кротвай!

                        Наздраве!

                        С подходящ съпровод,

                        Mood booster! Cheerful and upbeat music to lift your spirit | Inspirational mood enhancer songs

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
                          Ама и аз имам такова и генетично изчерпване и имам нужда от свежа кръв.
                          [ATTACH=CONFIG]n3415187[/ATTACH]
                          Адриана Лима за да не стават грешки.
                          Наздраве на кръчмата на патерица.
                          Наздраве, Тоше! Добър вкус. За такива изчерпвания като твоето си има оправия . Жизнен екземпляр си ми ти. Все така дръж.

                          Last edited by Selena; 07.12.2018, 23:29.

                          Коментар


                          • Аз водя изключително скучен живот и шантавии за споделяне нямам. Мога да споделя с Кръчмата бутилка червено и да пусна вефа.
                            Наздраве на всички !

                            https://m.youtube.com/watch?v=Is-AEgolHnI

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Леле, Преци! Отдавна не бях чела такова описание на представител на по-нежната част от човешкия род.
                              Наздраве!
                              Дано ти е внесло положителна емоция, ., .. извинявам се ако думите не достигат или се трудно намират.
                              Наздраве

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                                Sega и аз не знам, как им се вика, може и да нямат име При нас беше "мис. ЕлИзабет Джейн" Ефирна, невероятно мила душа и много деликатни обноски, бяла като свещ,, призрачна, като чудо някакво за иконописта, хем леко непропорционално "грозновата", но пък многообичана .. но се появи некъв неин крив колега, неприятен ингилизин, завлече я из тъмните дебри на мъгливия и мрачен остров, мътните го взели не е препоръка разбира се. Дано е щастлива ))
                                Леле, Преци! Отдавна не бях чела такова описание на представител на по-нежната част от човешкия род.
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X