IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

    Прав си! Има ли сефер, илюзиите и битовизмите не сa от значение !
    Наздраве, nachev!

    https://m.youtube.com/watch?v=K6qNNtVNeYs


    Дай Боже всекиму.!

    Наздраве ! ( Извинявам се, че наздравицата е към Начев, а аз се възползвах гадно в тъмнината....)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

      Ех, Леля!
      Битовите проблеми и неволи вгорчават живота ни, а преодоляването им дава илюзорно и измамно усещане за смисъл и съхранен баланс.

      Добре, че поне сеферът върви, виртуалният де!
      When It Comes To Love
      Прав си! Има ли сефер, илюзиите и битовизмите не сa от значение !
      Наздраве, nachev!

      https://m.youtube.com/watch?v=K6qNNtVNeYs

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
        Добро утро и приятен ден !
        Добро утро !

        Коментар


        • Добро утро и приятен ден !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

            Падаш си ти по изтънчените работи. Ма, да не се сецнеш от тоа сецесион и балните му зали излъскани? Наздраве за домашните образци на изящност!
            Въх, фана ма!
            Лека!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Дано поне е пълен с отлежала сливова /троянска, нъл/.
              Наздраве!
              С кайсиева, с кайсиева, отмъкната от Чужденеция.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                Добро утро !

                Малийййй, кът кирка съм.....

                Наложи се таз сутрин да изпия 100 коняк и направо ми блокира тиквата...( сега разбирам как се чувства нашият мин. предс. - да го вее вятъра ..)

                Приятен ден !!!

                Наздраве !

                пп Прочетох, че хер Начев призовава към такъв график ....Малко се затрудних от многословието му , но все пак се чете с удоволствие....
                Това вместо гинко билобата ли? За оросяването помага, но подкосява. Трябва се прилага при целодневен домашен престой на канапето. Или в гардероба на съседа кога е забравил нещо и се е отказал от риболова. А от другата страна на вратата на гардероба жена му загрижено го пита "Миличък, като се отказа от риболова, нема ли отидеш на лов?“ За молци ще отиде той на лов, ми се чини. Ама, ти си пий коняка в гардероба. Това като последно желание. Наздраве!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                  Туй много строго и ръбесто, плаши ма!

                  Резервният ми вариант е мошенцесион!

                  Само ако може повечко, че от отличници не може да се вредиш.
                  Наздраве за несъстоялите се отличници!

                  The Winner Takes It All
                  Падаш си ти по изтънчените работи. Ма, да не се сецнеш от тоа сецесион и балните му зали излъскани? Наздраве за домашните образци на изящност!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                    Така силно бях запленен от тази история, че я оставих да отлежи и кефът да втаса!
                    Тъкмо по моята част - перфектна шантавия!
                    Само мога да се надявам, че Едрата половина освен да бере срам е прегърнал нежно кадънестата кака и са отпразнували със звънък смях пипера на живота!

                    ТНМ, хубаво, та хубаво!

                    Това е годно да стане поздрав, парола, намигване на "Кръчмата"!

                    - Ne kadar?
                    - Еn azından bir sefer!! (поне)
                    Хер, Начев, животът е цветен за такива като мен, теб и останалата клиентела на Кръчмата. Да му мислят другите, които не умеят да се кефят на незначителните неща и виждат света само в бяло, черно и 50 нюанса сиво
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                      Много ти дебела работата при такова колекционерство. Да не те сполети и теб некоя шашмоготика, както някои други напоследък. Наздраве за прагматичния стил!
                      Туй много строго и ръбесто, плаши ма!

                      Резервният ми вариант е мошенцесион!

                      Само ако може повечко, че от отличници не може да се вредиш.
                      Наздраве за несъстоялите се отличници!

                      The Winner Takes It All

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                        Добро утро !

                        Малийййй, кът кирка съм.....

                        Наложи се таз сутрин да изпия 100 коняк и направо ми блокира тиквата...( сега разбирам как се чувства нашият мин. предс. - да го вее вятъра ..)

                        Приятен ден !!!

                        Наздраве !

                        пп Прочетох, че хер Начев призовава към такъв график ....Малко се затрудних от многословието му , но все пак се чете с удоволствие....
                        Да видиш и те, че хич не е лесно!

                        Поздрави!

                        Dust in the Wind

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Хер Начев, май пиенето у реална кръчма взе да ни идва нагорно. Времето за възстановяване се увеличава
                          Наздраве!

                          П.П. Истинска случка.
                          Колега на по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието, турчин, голям зевзек. Пътуват някъде из Делиормана двамата и спират да заредят колата. Бензинджийката много красива кадъна и явно разпознава турчина и пита:
                          - Ne kadar /колко, в смисъл да налее/?
                          По-едрата 1/3-та, да се барне на голямата работа пита колегата си какво да й отговори. Оня му прошепва
                          - Кажи й "bir sefer" /Един път/.
                          И нашият, нали е голям умник, си изпява рецитацията. Кадъната започва да мига на парцали, колегата започва да се хили ... По-едрата 1/3-та се усеща, че нещо не е наред, но вече е твърде късно. Срам, срам, голям срам
                          Така силно бях запленен от тази история, че я оставих да отлежи и кефът да втаса!
                          Тъкмо по моята част - перфектна шантавия!
                          Само мога да се надявам, че Едрата половина освен да бере срам е прегърнал нежно кадънестата кака и са отпразнували със звънък смях пипера на живота!

                          ТНМ, хубаво, та хубаво!

                          Това е годно да стане поздрав, парола, намигване на "Кръчмата"!

                          - Ne kadar?
                          - Еn azından bir sefer!! (поне)
                          Last edited by nachev; 11.12.2018, 12:41.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                            Ех, nachev,
                            да не повярваш чак! И аз имах подобно изживяване с един антикварен бойлер ! Само дето моят романс още не е приключил. Дали поради липсата на домашен началник или липсата на авоари (мноооого е скъп! Заради направо бижутерската или / и часовникарска изработка) Та, още си правя спирали, като серпентини около него и се чудя струва ли си цената външната красота?! Щото аз искам освен да гледам и притежавам и да го ползвам! Пък, ако вътрешно е повреден или изгнил?! Ко праим?
                            Трудно е с тез уреди, ма ако уцелиш е повече и от шестица от тотото
                            Наздраве за топлото!

                            https://m.youtube.com/watch?feature=...&v=tUYGzZ0tQpA
                            Ех, Леля!
                            Битовите проблеми и неволи вгорчават живота ни, а преодоляването им дава илюзорно и измамно усещане за смисъл и съхранен баланс.

                            Добре, че поне сеферът върви, виртуалният де!
                            When It Comes To Love

                            Коментар


                            • Добро утро !

                              Малийййй, кът кирка съм.....

                              Наложи се таз сутрин да изпия 100 коняк и направо ми блокира тиквата...( сега разбирам как се чувства нашият мин. предс. - да го вее вятъра ..)

                              Приятен ден !!!

                              Наздраве !

                              пп Прочетох, че хер Начев призовава към такъв график ....Малко се затрудних от многословието му , но все пак се чете с удоволствие....
                              Last edited by 4i40; 11.12.2018, 11:52.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                                Покрай "Кръчмата" вече започвам от зарана.
                                Старото, дисциплинирано, здравословно, мотивиращо, плакоотмиващо, кефообразуващо, вечерно, елегантно подпийване остана безследно в миналото
                                Ръцете ми чупят стъклени чаши,
                                животът прекършва стъклено сърце! Heart Of Glass
                                Похвална промяна на дневния график.
                                Наздраве, хер Начев!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X