IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Начи, като чета - що е то нормалност, стигнах до извода, че явно възрастта не ми понася и губя по нещо. Превъртам! За това, някой да сипе нещо силно, твърдо и и до ръба на дълга чаша ! Веднага ! Да се върна сред мнозинството ! Наздраве!

    https://m.youtube.com/watch?v=XAhTt60W7qo

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

      Човечен си ти, Начкооо, ама само към мъжете си човечен. Е, така де, нали се пееше в една сръбска песен за "друг човек.... друга жена". Кога на мъжете им е добре и на жените е. Освен на тия, де щат да тормозят мъжете си, за да знаят за какво са ги взели. Иначе им се обърква светът.
      П.п. Ако пиша простотии, то е щото ми циклят на главата. Ама, не жени ми циклят, а машини, та е малко по-търпимо.
      Нашта маса вика "НАЗДРАВЕ" вашта! Усили звука, че да не чуваш циклачната машина

      https://www.youtube.com/watch?v=94uaGfcK4-0
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

        Няма да взема отношение по повод на споменатите колеги и причината е проста - с тях си имам по свой си начин една удовлетворителна и балансирана приказка на професионална основа. Не съм проследил изчерпателно, кой от останалите колеги може да с епохвали с подобно нещо, включително и с опонентите им.

        А относно "нормалността" считам, че не може и не трябва да има каквито и да е съмнения във връзка с критериите и блезите.
        1-во. И най-важно - унищожителна и безмилостна самоирония.
        2. Преданост към алкохола, чревоугодничеството и обичайните човешки радости.
        3. Вярност към хетеросексуалния сефер

        Поздрави,
        human nature
        Хер Начев ...,
        https://www.youtube.com/watch?v=NX25...&start_radio=1
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

          Няма да взема отношение по повод на споменатите колеги и причината е проста - с тях си имам по свой си начин една удовлетворителна и балансирана приказка на професионална основа. Не съм проследил изчерпателно, кой от останалите колеги може да с епохвали с подобно нещо, включително и с опонентите им.

          А относно "нормалността" считам, че не може и не трябва да има каквито и да е съмнения във връзка с критериите и блезите.
          1-во. И най-важно - унищожителна и безмилостна самоирония.
          2. Преданост към алкохола, чревоугодничеството и обичайните човешки радости.
          3. Вярност към хетеросексуалния сефер

          Поздрави,
          human nature
          Човечен си ти, Начкооо, ама само към мъжете си човечен. Е, така де, нали се пееше в една сръбска песен за "друг човек.... друга жена". Кога на мъжете им е добре и на жените е. Освен на тия, де щат да тормозят мъжете си, за да знаят за какво са ги взели. Иначе им се обърква светът.
          П.п. Ако пиша простотии, то е щото ми циклят на главата. Ама, не жени ми циклят, а машини, та е малко по-търпимо.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

            Джерманците - традиционно кахърни и отдадени на работата хора, имат една приказка в тази връзка и относно тази категория:

            Einmal im Jahr is gesund! (веднъж годишно е здравословно)
            Споко, аз съм в тази категория и завистливо гледам към Чичи - да дойде да ми прави компания, де! в неопределеното бъдеще!
            И от позицията на опитност и осъзнатост да се притесняваме за ежеседмичните ти корави битки с 25-годишни какички! Пък ако може и съвет да дадем

            Поздрави!

            Don't Give Up
            А, битки, те какичките 25- годишни не се занимават с подрастващи като мен с буен нрав и ищах. Те търсят чичковци с кесии, да ги водят по воаяжи и да не могат едната работа да свършат като хората. За съжаление на дамската петин(м)ка на Кръчмата, наш Чичи не е от тия. Той се крой под полата на лелята и от време на време плахо поглежда отдоле дали не е похванала точилката. А ако случайно е, примирено пита "Баничка ли ще правиш?" Не, Чичи, не, няма да прави баничка. Ще прави козунак. Тестото и яйчицата са й под полата, та ей сега ще го разточи и оплете. Хубаво е да си имаш жена в къщи, да готви и да еъзпитава. Наздраве за Емил и възпитанието! Това по Русо. Може и по Линдгрен.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

              Ти на седмицата май ден й викаш. Това щото ти е къса вече, не я усещаш как бега, бега. Та през седмица не е лош резултат за твойта напреднала възраст. Ще трябва питаме лелята с кво те рани и пои. И с какво бельо съблазнява, Наздраве за запазения сексуален живот при старите хора! В рамките на разумното - през седмица. Или през месец май беше, а? Бързо забравям вече.
              Джерманците - традиционно кахърни и отдадени на работата хора, имат една приказка в тази връзка и относно тази категория:

              Einmal im Jahr is gesund! (веднъж годишно е здравословно)
              Споко, аз съм в тази категория и завистливо гледам към Чичи - да дойде да ми прави компания, де! в неопределеното бъдеще!
              И от позицията на опитност и осъзнатост да се притесняваме за ежеседмичните ти корави битки с 25-годишни какички! Пък ако може и съвет да дадем

              Поздрави!

              Don't Give Up

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                Мдам, кат сме зле така да сме викам. Позрави, аз вече запразних ☺ от тук та чак до иванов йорданов ден...
                Наздраве, Пепе!

                Don't Let The Sun Go Down On Me

                Коментар


                • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение
                  Предлагам тайна среща на всички нормални тук, понеже полки и индианците ги няма...
                  Няма да взема отношение по повод на споменатите колеги и причината е проста - с тях си имам по свой си начин една удовлетворителна и балансирана приказка на професионална основа. Не съм проследил изчерпателно, кой от останалите колеги може да с епохвали с подобно нещо, включително и с опонентите им.

                  А относно "нормалността" считам, че не може и не трябва да има каквито и да е съмнения във връзка с критериите и блезите.
                  1-во. И най-важно - унищожителна и безмилостна самоирония.
                  2. Преданост към алкохола, чревоугодничеството и обичайните човешки радости.
                  3. Вярност към хетеросексуалния сефер

                  Поздрави,
                  human nature

                  Коментар


                  • Мдам, кат сме зле така да сме викам. Позрави, аз вече запразних ☺ от тук та чак до иванов йорданов ден...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                      Наздраве на всички. Аз си изпълньвам обещанието от вчера.
                      Наздраве ти Пепе,. жив здрав и ти и заслужена почивка, за добре планираното на полученото от космонавта

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        И аз така. Работа за пет пари не съм свършила, ама фчера имах разни сървайвър изживявания, та сега реанимирам.
                        Наздраве, Преци!
                        При мен реанимацията ще е след няколко дни, (надявам се уж) дано ги устискам Наздраве

                        Коментар


                        • Наздраве на всички. Аз си изпълньвам обещанието от вчера.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                            Абре Дърто...
                            Казвам ти тайната за дълголетието в брака и визуалната младост- по еки сефер през ден...

                            Наздраве !
                            Ти на седмицата май ден й викаш. Това щото ти е къса вече, не я усещаш как бега, бега. Та през седмица не е лош резултат за твойта напреднала възраст. Ще трябва питаме лелята с кво те рани и пои. И с какво бельо съблазнява, Наздраве за запазения сексуален живот при старите хора! В рамките на разумното - през седмица. Или през месец май беше, а? Бързо забравям вече.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение
                              Предлагам тайна среща на всички нормални тук, понеже полки и индианците ги няма...
                              Интересно, кои тук минават/ме/ за нормални?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                                Та шантавията - истински случай е следната :
                                По стечение на обстоятелствата, които ще ви спестя , се наложи известно време да водя разговори с един дядо. По - възрастен от собственият ми. На последният ни разговор човекът помоли за телефонът ми и аз нали съм добра душа и много ларж, хукнах да го взимам от колата, когато разбрах , че не трябва за обаждане, а ми иска телефонният номер ! Изпаднах в потрес и не е важно за повествованието, думите ми, но дядото реши да се извинява , за да си оправим отношенията !!! Броих до десет, щото явно пред мен стоеше много объркан човек , след което сравнително спокойно му обясних, че ние , отношения нямаме!

                                Та, precakanoto , тази случка е показателна, че многото тестостерон, не винаги прави един мъж - мъж! Ако можеш да разбереш мисълта ми.

                                Наздраве с пънк!
                                Този дедо сигурно е бил наш Чиче. Казвах му аз, да гледа към 70-годишните, не по-долу, ама слуша ли? Играй мъжко сърце в панталона и иска да се показва. Макар и сбръчкано. Виж аз все още въртя очички по 25-годишните. Защото съм млад по душа и настроения. Не че ми дават телефона си, де. А пък, лелче, по теб си падат дедковци по прозаични, утилитарни подбуди. Нали си дофтурка, та да им под ръка слушалката. Или апарата за кръвно. Наздраве за домашните лечителки!
                                П.п. Каке, ти не влизаш в таа графа. Ти си поболителка. Неодомашнена.

                                Коментар

                                Working...
                                X