IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

    Абре Дърто...
    Казвам ти тайната за дълголетието в брака и визуалната младост- по еки сефер през ден...

    Наздраве !
    Ти на седмицата май ден й викаш. Това щото ти е къса вече, не я усещаш как бега, бега. Та през седмица не е лош резултат за твойта напреднала възраст. Ще трябва питаме лелята с кво те рани и пои. И с какво бельо съблазнява, Наздраве за запазения сексуален живот при старите хора! В рамките на разумното - през седмица. Или през месец май беше, а? Бързо забравям вече.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение
      Предлагам тайна среща на всички нормални тук, понеже полки и индианците ги няма...
      Интересно, кои тук минават/ме/ за нормални?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
        Та шантавията - истински случай е следната :
        По стечение на обстоятелствата, които ще ви спестя , се наложи известно време да водя разговори с един дядо. По - възрастен от собственият ми. На последният ни разговор човекът помоли за телефонът ми и аз нали съм добра душа и много ларж, хукнах да го взимам от колата, когато разбрах , че не трябва за обаждане, а ми иска телефонният номер ! Изпаднах в потрес и не е важно за повествованието, думите ми, но дядото реши да се извинява , за да си оправим отношенията !!! Броих до десет, щото явно пред мен стоеше много объркан човек , след което сравнително спокойно му обясних, че ние , отношения нямаме!

        Та, precakanoto , тази случка е показателна, че многото тестостерон, не винаги прави един мъж - мъж! Ако можеш да разбереш мисълта ми.

        Наздраве с пънк!
        Този дедо сигурно е бил наш Чиче. Казвах му аз, да гледа към 70-годишните, не по-долу, ама слуша ли? Играй мъжко сърце в панталона и иска да се показва. Макар и сбръчкано. Виж аз все още въртя очички по 25-годишните. Защото съм млад по душа и настроения. Не че ми дават телефона си, де. А пък, лелче, по теб си падат дедковци по прозаични, утилитарни подбуди. Нали си дофтурка, та да им под ръка слушалката. Или апарата за кръвно. Наздраве за домашните лечителки!
        П.п. Каке, ти не влизаш в таа графа. Ти си поболителка. Неодомашнена.

        Коментар


        • Предлагам тайна среща на всички нормални тук, понеже полки и индианците ги няма...

          Коментар


          • Поради наближаващите празници , викам е време да украсим Кръчмата и да извикаме коледният дух с една пънкария! Наздраве!

            https://m.youtube.com/watch?v=j9jbdgZidu8

            Коментар


            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

              Благодаря за добрата вест, надявам се да си права, и да се прояви в последствие. Днес концентрация нулева при мен
              И аз така. Работа за пет пари не съм свършила, ама фчера имах разни сървайвър изживявания, та сега реанимирам.
              Наздраве, Преци!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                На добро е, Преци! Докосването на звездите насън или наяве, винаги вещае промяна в посока положителни изживявания.
                Наздраве!
                Благодаря за добрата вест, надявам се да си права, и да се прояви в последствие. Днес концентрация нулева при мен

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                  Значи, идея нямам за какво говориш и най - вече какво искаш да кажеш, но подозирам , че за всеобщото благо е добре и да остана в неведение. С тези ти писания обаче ме подсети една случка, която, когато имам време ще разкажа. Много е забавна!

                  А относно това, че не го знаеш случая със Софикс - чудя се тогава , защо го коментираш?!
                  Може и аз да не съм разбрал правилно, Извинявам се ако звучи объркано, цитатът който коментирах относно софикс беше по-долу: (споменавали са ми че за малко да направи стриптийз в кръчмата, )) но не знаех никакви подробности. А и нали е виртуална, не го намерих за нещо съществено):
                  а това за дядото наистина и мен би потресло !
                  Last edited by precakanoto; 13.12.2018, 15:16.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                    Та шантавията - истински случай е следната :
                    По стечение на обстоятелствата, които ще ви спестя , се наложи известно време да водя разговори с един дядо. По - възрастен от собственият ми. На последният ни разговор човекът помоли за телефонът ми и аз нали съм добра душа и много ларж, хукнах да го взимам от колата, когато разбрах , че не трябва за обаждане, а ми иска телефонният номер ! Изпаднах в потрес и не е важно за повествованието, думите ми, но дядото реши да се извинява , за да си оправим отношенията !!! Броих до десет, щото явно пред мен стоеше много объркан човек , след което сравнително спокойно му обясних, че ние , отношения нямаме!

                    Та, precakanoto , тази случка е показателна, че многото тестостерон, не винаги прави един мъж - мъж! Ако можеш да разбереш мисълта ми.

                    Наздраве с пънк!
                    Ах, Lelq! Понякога се препъваме в собственото си чувство за хумор, начетеност и остроумие. Радвай се, че си случила на човек, склонен да приеме отказа и дори да се извини. Защото има и по-лоши варианти.

                    "Не"-то на интелигентна дама, отправен към мъж, "облечен" с власт и вишестояща длъжност, може да подейства като удар с боксова ръкавица по самолюбието на съответния. Последиците са различни, но почти винаги се намира начин дамата да стане потърпевша

                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Та шантавията - истински случай е следната :
                      По стечение на обстоятелствата, които ще ви спестя , се наложи известно време да водя разговори с един дядо. По - възрастен от собственият ми. На последният ни разговор човекът помоли за телефонът ми и аз нали съм добра душа и много ларж, хукнах да го взимам от колата, когато разбрах , че не трябва за обаждане, а ми иска телефонният номер ! Изпаднах в потрес и не е важно за повествованието, думите ми, но дядото реши да се извинява , за да си оправим отношенията !!! Броих до десет, щото явно пред мен стоеше много объркан човек , след което сравнително спокойно му обясних, че ние , отношения нямаме!

                      Та, precakanoto , тази случка е показателна, че многото тестостерон, не винаги прави един мъж - мъж! Ако можеш да разбереш мисълта ми.

                      Наздраве с пънк!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                        Priwet леля, Човещинка разбира се. при това хубава)) Но друго имах предвид, то и аз си мислех, че шантавии и шашкании нямам (да кажем поне не прекалени ))) Но да се прави като в някакъв биг брадър и цялата държава да чете, някак си не ми уйдисва. Не знам, може и това да е вече неква шанатавия - може да съм некъв вид моногамен идиот, - примернно 100 пъти предочитам да е само с 1 човек и любим, отколкото с различни. (все пак е нещо интимно и специално, ) а не щЪ да бройкам, като на конвейер. (сигурно е неква тъпа шантавия, щото май не се среща често, а като гледам каква е ситуацията отстрани - мани мани, както се казва), но си е човещинка, А казват че ако няма убити и ранени - кой-както му харесва
                        За "Софикс" не го знам случаят, рядко влизах в по-социалните теми, събираха се на раздуммка и в "поколението ..над 30г." или нещо такова (имаше там т.нар космонавт,) имаше тема "царя защо е гол" или нещшо такова и т.н. - почти не влизах и из тез места - някога рядко влизах и в кръчмата, зачестих го в последните 2-3 години ... Иначе Софикс си е готин според мен. Мъжкар е, мойто скромно мнение е че се справя добре. и с хапването и с пийването и както е традиция мн, вероятно да се добави "и с третото"
                        Значи, идея нямам за какво говориш и най - вече какво искаш да кажеш, но подозирам , че за всеобщото благо е добре и да остана в неведение. С тези ти писания обаче ме подсети една случка, която, когато имам време ще разкажа. Много е забавна!

                        А относно това, че не го знаеш случая със Софикс - чудя се тогава , защо го коментираш?!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Турцизъм, скъпи ми Грую. Знаеш, предполагам, че комшиите си му викат йогурт на киселото мляко. А те откъде са го взели в техния език, минавайки през голяма част от Азия, идея си нямам.
                          Наздраве!

                          П.П. Моите кумове си му казват "кисело мляко", но например на сладките неща им викат "щървалък". Това, доколкото знам, е турцизирана българска дума.
                          Eпа, не съм го знаял, ако трябва да съм честен
                          Иначе на щървалъка в Македония-та му викат стърволеж - интересно нещо е лингвистиката, ама пусто нямам време за нея.
                          Наздраве!
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                            Е, що? Човещинка!
                            А относно стриптийза , Софикс сам си определи цената и хореографията , ама като кандисах да платя реши, че се е минал. Ако така джитка и на борсата, го е закъсал
                            Priwet леля, Човещинка разбира се. при това хубава)) Но друго имах предвид, то и аз си мислех, че шантавии и шашкании нямам (да кажем поне не прекалени ))) Но да се прави като в някакъв биг брадър и цялата държава да чете, някак си не ми уйдисва. Не знам, може и това да е вече неква шанатавия - може да съм некъв вид моногамен идиот, - примернно 100 пъти предочитам да е само с 1 човек и любим, отколкото с различни. (все пак е нещо интимно и специално, ) а не щЪ да бройкам, като на конвейер. (сигурно е неква тъпа шантавия, щото май не се среща често, а като гледам каква е ситуацията отстрани - мани мани, както се казва), но си е човещинка, А казват че ако няма убити и ранени - кой-както му харесва
                            За "Софикс" не го знам случаят, рядко влизах в по-социалните теми, събираха се на раздуммка и в "поколението ..над 30г." или нещо такова (имаше там т.нар космонавт,) имаше тема "царя защо е гол" или нещшо такова и т.н. - почти не влизах и из тез места - някога рядко влизах и в кръчмата, зачестих го в последните 2-3 години ... Иначе Софикс си е готин според мен. Мъжкар е, мойто скромно мнение е че се справя добре. и с хапването и с пийването и както е традиция мн, вероятно да се добави "и с третото"

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                              Сигур така ще да е - аз редовно съм преследван от нещо или разрешавам сложни ситуации насън, Това значело, че съм неискрен и нещо ме извъчвало, което е твърде странно, понеже съм неискрен само към жена си (понякога, но тя не знае), обаче това почти не ме измъчва, щото на 100 км след табелата на наше село не се брои

                              Чиче ми е рекъл нещо у История-та, ама не разбрах какво точно - напЦувал ли ме е, поФалил ли, та да река едно наздраве в негова чест.

                              П.С. Туй към тнм, щото тя е по Родопите, вчера случайно разбрах, че на киселото мляко на родопски диалект му викали огурть - баси, дали е вярно?

                              Турцизъм, скъпи ми Грую. Знаеш, предполагам, че комшиите си му викат йогурт на киселото мляко. А те откъде са го взели в техния език, минавайки през голяма част от Азия, идея си нямам.
                              Наздраве!

                              П.П. Моите кумове си му казват "кисело мляко", но например на сладките неща им викат "щървалък". Това, доколкото знам, е турцизирана българска дума.
                              Last edited by tnm; 13.12.2018, 12:15.
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                На добро е, Преци! Докосването на звездите насън или наяве, винаги вещае промяна в посока положителни изживявания.
                                Наздраве!
                                Сигур така ще да е - аз редовно съм преследван от нещо или разрешавам сложни ситуации насън, Това значело, че съм неискрен и нещо ме извъчвало, което е твърде странно, понеже съм неискрен само към жена си (понякога, но тя не знае), обаче това почти не ме измъчва, щото на 100 км след табелата на наше село не се брои

                                Чиче ми е рекъл нещо у История-та, ама не разбрах какво точно - напЦувал ли ме е, поФалил ли, та да река едно наздраве в негова чест.

                                П.С. Туй към тнм, щото тя е по Родопите, вчера случайно разбрах, че на киселото мляко на родопски диалект му викали огурть - баси, дали е вярно?

                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X