IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • 24 часа "инвеститори", или някаква друга дейност... Многото сладост - също почва да нагарча...

    Какъв инвеститор съм, ако не се занимавам цял ден с инвестиции? Никакъв! Дори през ден, и през седмица - пак не се занимавам. Защо пиша в инвестиционен форум? Кой пита? Кой би могъл да зададе подобен въпрос на друг, непознат човек, ако последният не желае дискусия?

    Правя нещо. Това не харесва на някого. Нормално е. Не сме създадени за това - всички да ни харесват... Обратното също е вярно: никой не може да решава кое е добро за мен /да пиша някъде, или - да не пиша/, нито пък - може да ми каже какво да бъде отношението ми към някого...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от malkia Muk
      Отиваш в някакъв инвестиционен форум и отваряш страницата с коментари, за да видиш някаква "инвеститорска" информация.
      Виждаш обаче: "Виртуална кръчма". Чудиш се какво е това! Поглеждаш! След това си казваш "ебати простотията" и затваряш форума.
      Нищо лично!

      некои ора не са ора !

      Коментар


      • Антоне,
        да ти се свети името и да си здрав, прав и курав!
        Last edited by R1a1; 17.01.2019, 18:44.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

          И трите В Кръчмата сме максималисти
          Наздраве!
          Щом е такава работата - наздраве !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

            Съдържанието или фОрмата на разопакованото ? ))
            И трите В Кръчмата сме максималисти
            Наздраве!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
              Благодарско за приветствията и пожеланията, но ставам все по стиснат. Тортата от Грую сам ще си я кльопам. Разопакована.
              Съдържанието или фОрмата на разопакованото ? ))

              Коментар


              • Благодарско за приветствията и пожеланията, но ставам все по стиснат. Тортата от Грую сам ще си я кльопам. Разопакована.

                Коментар


                • Девушка 13 раз ударила мужика ножом, а тот сделал ей предложение в зале суда
                  .......................
                  В Нижнекамске рассматривается дело о нападении женщины на своего сожителя. Она нанесла возлюбленному во время ссоры 13 ножевых ранений, но он заявил о примирении и сделал ей предложение: руки и сердца.
                  я какви неща се случват за антоновден, почерпката е "хванала дикиш"

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                    Амииииииии, гледам и се уча от най-нахитрелите, но да не кажат, че съм като тех слагам по нещо на масата. А за тангото може. Лопай, тропай, вдигай крак и прегъвай кръст, па ако се лъзнем и паднем, аз съм отгоре. Да се не насиня. Все пак аз съм именяка.

                    Честито на всички адаши и адашки и да почерпат! Щедро като мен.

                    П.п. Клипът го нема. Пущай друго.
                    Традиционалист. Никва фантазия, никво въображение.
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Честит Имен Ден, Тарантул !
                      Да си жив и здрав !
                      Да ти е сладко яденето, пиенето и винаги да имаш приятни изненади изкачащи от тортите !

                      Наздраве !

                      Коментар


                      • честито Тарантулчо Жив и здрав да си и още мнооого годинки да черпиш на тоз ден А и по много още други хубави поводи)

                        Коментар





                        • Жив и здрав да си!
                          Не издържах и гребнах един чирпак, ама отзад, че да не разваляме фасона.
                          Last edited by nachev; 17.01.2019, 10:32.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                            Бързам да почерпя, за да не ми речете, че съм стисня. Не барайте тортата, тя е за украшение.
                            Добро утро! Честит празник, инсект!
                            А тортата не я мисли. Ще я запазим

                            Коментар


                            • За мене от тортата на Грую ...... не че другата е лоша ама втората по мъ кефи .......
                              Life won't wait for you.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                                Бързам да почерпя, за да не ми речете, че съм стисня. Не барайте тортата, тя е за украшение.

                                Честито, Трак, Да не се приемам като мрънкало, ама ако искаш да не бараме тортата, която е за украшение, за мен, ако може, нека е тази
                                Наздраве!
                                П.С. Странно, ама за Антон само едно стихче си спомням, дето устата сгрешила, сама промълвила "Антон", пък той бил без стон, щото не е човек, а ДжелезУ
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X