IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
    Реанимаацияя, реаанииимациияяя..... Да му мислят атанасовците. Да им честито! Наздраве за приспивния лек махмурлук!
    Явно и при теб утрото не е по-мъдро от вечерта.
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Реанимаацияя, реаанииимациияяя..... Да му мислят атанасовците. Да им честито! Наздраве за приспивния лек махмурлук!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

        Не е ли по - вярно, че щом са такива, каквито са, се дължи на самите тях (същността им с която се раждат) и не зависи от външни фактори ( извън тях ) , като семейство ?

        Дали е по-вярно? От кое? От вярното, ли? По-вярно - от вярното...

        Хм, хм, хм! Хм! Отричате намесата на семейството, мила наша леля!

        Може би поставяте акцента върху самовъзпитанието? Ще имате ли успех, например - в първите години? Не съм много сигурен! Нали точно тогава формираме нашеТО мислене у детето... А трябва ли да става това? Как да става? В каква степен? За мен подобна преценка наистина е трудна!



        Пак се замислих, и пак! Сетих се за тезите на Робин Шарма в "Монахът, който продаде своето ферари"...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


          Хората са такива, каквито са си..., може би - пак от семейството да тръгва всичко...
          Не е ли по - вярно, че щом са такива, каквито са, се дължи на самите тях (същността им с която се раждат) и не зависи от външни фактори ( извън тях ) , като семейство ?

          Коментар


          • Click image for larger version

Name:	20180617_165946.jpg
Views:	1
Size:	12.9 КБ
ID:	3431919



            Много има да учим за футболният патриотизъм на белгийците!

            Може би повече от тях знаят само.... хърватите... ))

            Коментар


            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

              Безимен, Затова сме на тоя свят (хал, т.н) - да отработваме грешките., Идват и ни заливат, но ние сме "инвеституре")), сал дет забравяме, че времето бавно неумолимо работи за себе си Печелившо е здравото, твърдото и устойчиво, устоелият на всички бури ... фундамент Правещият тънки сметки - замира, а който може да даде и го направи безкористно е ..шапка на тояга А и ти май добре им даваш на белгийците - нека се учат ...

              Между другото - много са точни белгийците /вече не съм там/, но бих имал доверие на много от работодателите там. Спазват договорките си. Коректни са. Нещо, което не мога да помисля, че би се случило тук: белгийски работодател - да бачка с наетите от него! Може това да не считаме като плюс, но има своя смисъл. Не визирам Матросов на амбразурата. Много сложно стана, но впечатленията ми са супер. Помрачават ги единствено българите по веригата..., а те /ние/ - винаги търсят/търсИМ.... - знаем го от Алеко... Е, да де - има много да се учим на търпимост, коректност..., белгийците не са далеч от истината, т.е. - по-напред са от нас... и за много от тях не е необходимо да се учат...

              Хората са такива, каквито са си..., може би - пак от семейството да тръгва всичко...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                Мислим да отворим тема ,,Виртуален секс,, у форума, ама срещу заплащане в койни Все пак е форум за инвестиции . нови технологии и иновации.

                Въпрос на договаряне със ръководството на портала.

                ПП. Този Мук и Полки ги насолих, ама ме изтриха.
                Събев, може и да е прав човека, от страничната гледна точка, - не че нема да имаш доволно фенове и фенки за новата тема Може дори да я изкараш на печалба
                Лека вечер на всички, готина и с положителна емоция (по възможност) И приятно изкаравне на именяците (включая тарантулчо) Утре е също готин ден и особено за мойто род, щото имаме Атанасовци (да не забравя да се обадя на няколко човека )

                Коментар


                • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                  Длъжни сме да опитаме, включително - и да грешим. Грешките ни смъкват от облаците, когато забравим, че сме най-обикновени хора.

                  Оффф, ама не бяхме ли инвеститори! Не ми е присъщо да говоря в множествено число. Аз не съм!

                  Тук съм за малко /в смисъл - от правилната страна на тревите..., зелени/...

                  За здравето на Антон! Все пак - да не забравяме, че тоя година вече бях един от малкото Ивановци... ... , не го долюбвам това /мъжко!/ име, но това е дъъъълга история...
                  Безимен, Затова сме на тоя свят (хал, т.н) - да отработваме грешките., Идват и ни заливат, но ние сме "инвеституре")), сал дет забравяме, че времето бавно неумолимо работи за себе си Печелившо е здравото, твърдото и устойчиво, устоелият на всички бури ... фундамент Правещият тънки сметки - замира, а който може да даде и го направи безкористно е ..шапка на тояга А и ти май добре им даваш на белгийците - нека се учат ...

                  Коментар


                  • Моето /неангажиращо/ мнение: отваряш инвестиционен форум... Ама, колко да е инвестиционен? Четеш различни теми. Дори има НЕинвестиционни... И какво толкова неприемливо се е случило? Прескачаме онова, което не ни интересува. Толкова е близо до... разумното мислене: не можем всичко да четем.

                    Мислиш: тук пишат хора. Така е: съвсем обикновени хора са! Това му е хубавото.

                    Друг има различно мнение. И това е добре. Хора - разни. Всякакви.


                    п.п. Вън от горното: имаше някаква информация, че в областта на микробиологията новости, нововъведения... били НАД 30 000 годишно! Е, кой микробиолог, независимо от научните му степени - би могъл да претендира пълни компетенции в областта? Така е във всяка област, ако и броят на новостите да не е в горният порядък.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                      Mani, ти гледай по-добре да не объркаш по това никое време кусинетите из мостовете или формулата за Fa (железото)

                      Длъжни сме да опитаме, включително - и да грешим. Грешките ни смъкват от облаците, когато забравим, че сме най-обикновени хора.

                      Оффф, ама не бяхме ли инвеститори! Не ми е присъщо да говоря в множествено число. Аз не съм!

                      Тук съм за малко /в смисъл - от правилната страна на тревите..., зелени/...

                      За здравето на Антон! Все пак - да не забравяме, че тоя година вече бях един от малкото Ивановци... ... , не го долюбвам това /мъжко!/ име, но това е дъъъълга история...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
                        Първоначално изпратено от malkia Muk
                        Отиваш в някакъв инвестиционен форум и отваряш страницата с коментари, за да видиш някаква "инвеститорска" информация.
                        Виждаш обаче: "Виртуална кръчма". Чудиш се какво е това! Поглеждаш! След това си казваш "ебати простотията" и затваряш форума.
                        Нищо лично!

                        некои ора не са ора !
                        Мислим да отворим тема ,,Виртуален секс,, у форума, ама срещу заплащане в койни Все пак е форум за инвестиции . нови технологии и иновации.

                        Въпрос на договаряне със ръководството на портала.

                        ПП. Този Мук и Полки ги насолих, ама ме изтриха.
                        Last edited by Todor Sabev; 17.01.2019, 21:08.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                          еми видиш ли ...затуй не си "заслужил" енвеститор ...
                          ...за сметка на това: винаги млад /свеж и зелен/!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
                            24 часа "инвеститори", или някаква друга дейност... Многото сладост - също почва да нагарча...

                            Какъв инвеститор съм, ако не се занимавам цял ден с инвестиции? Никакъв! Дори през ден, и през седмица - пак не се занимавам. Защо пиша в инвестиционен форум? Кой пита? Кой би могъл да зададе подобен въпрос на друг, непознат човек, ако последният не желае дискусия?

                            Правя нещо. Това не харесва на някого. Нормално е. Не сме създадени за това - всички да ни харесват... Обратното също е вярно: никой не може да решава кое е добро за мен /да пиша някъде, или - да не пиша/, нито пък - може да ми каже какво да бъде отношението ми към някого...
                            Mani, ти гледай по-добре да не объркаш по това никое време кусинетите из мостовете или формулата за Fa (железото)

                            Коментар


                            • И тази година, благодарение на Антоанети и производни на Антон - отново останах удивен: Антон се среща по.често от Иван!

                              Наздраве!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
                                24 часа "инвеститори", или някаква друга дейност... Многото сладост - също почва да нагарча...

                                Какъв инвеститор съм, ако не се занимавам цял ден с инвестиции? Никакъв! Дори през ден, и през седмица - пак не се занимавам. Защо пиша в инвестиционен форум? Кой пита? Кой би могъл да зададе подобен въпрос на друг, непознат човек, ако последният не желае дискусия?

                                Правя нещо. Това не харесва на някого. Нормално е. Не сме създадени за това - всички да ни харесват... Обратното също е вярно: никой не може да решава кое е добро за мен /да пиша някъде, или - да не пиша/, нито пък - може да ми каже какво да бъде отношението ми към някого...
                                еми видиш ли ...затуй не си "заслужил" енвеститор ...

                                Коментар

                                Working...
                                X