IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Много празници из този месец и все хубави
    Честито и от мен!
    То на влюбените като че ли не им трябва специален ден, ако им се случи, може и всеки ден да е празник
    Наздраве кой каквото му е на сърце

    Коментар


    • Изпълнен с любов и благи намерения,

      Наздраве на Кръчмата и Честит Празник!
      Обичам Ви!


      Je T'aime,...Moi Non Plus

      Имам основателни подозрения, че господата не се нуждаят чак толкова от любовта ми, тъй че ...
      абе, вие си знаете!

      Коментар


      • Честит празник на всички влюбени във виното и живота !
        Наздраве!
        Last edited by Lelq; 14.02.2019, 11:03.

        Коментар


        • Честит празник! Да зарежете и да се нарежете. Но с мярка. Два пръста. По неколко пъти. На неколко места. Сдве-три компании.
          https://www.youtube.com/watch?v=Hargy1Y_wt0
          https://www.youtube.com/watch?v=_YMpcdatU_w

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Тез мечки отдавна са на пълен пансион в с. Белица. По заръката на една френска актриса.
            Наздраве!

            П.П. Сетих се за един мръсен виц, като те зачетох. За един ловецq де хвърлил в озадачение расов мечок. Така като се замисля, случката може да се нагоди и за болен, де си търси мечка да го таковата ..., нагази
            Една я били пропуснали. Та наобикаляла болнави и махмурлии да ги натъпчи и надращи за здрави. Ако не станат здрави, барем престават се оплакват, че болни. Бродела къде има габъри и глогинки. Но идела и по поръчка. Чуваш ли, Чиче? За теб мисля, задето старинен и болничав.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
              Тука да е играла една мечка? Цинганска? С обици на ноздрите.. И с дълги вериги прикрепени за тях. Трябваше ме гази за здраве, ама нещо се стреснала и се свила чак в клозета. Ама нашта кръчма има ли мъжко и дамско отделение в клозета или сме със смесена единочка? Наздраве за тоалетните грижи за нуждите!
              Тез мечки отдавна са на пълен пансион в с. Белица. По заръката на една френска актриса.
              Наздраве!

              П.П. Сетих се за един мръсен виц, като те зачетох. За един ловецq де хвърлил в озадачение расов мечок. Така като се замисля, случката може да се нагоди и за болен, де си търси мечка да го таковата ..., нагази
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение



                Хареса ми описанието!


                Без съмнение - защото направих връзка и с някакъв много рошав текст /не зная откъде ми дойде на ум/:


                "ДРът козел - млада върба лющеше..." ...


                Тоя глагол "лющя" - се среща много рядко - и аз лично - никакво съдържание не влагам в него..., ама така де - сетих се..., пък и аналогиите трудно ги правя... ))




                А!
                Браво бе, така изглежда да е!

                Аз самият не съм се усетил с тея ми "лющения", но виж как отстрани се вижда по-добре...

                Коментар


                • Тука да е играла една мечка? Цинганска? С обици на ноздрите.. И с дълги вериги прикрепени за тях. Трябваше ме гази за здраве, ама нещо се стреснала и се свила чак в клозета. Ама нашта кръчма има ли мъжко и дамско отделение в клозета или сме със смесена единочка? Наздраве за тоалетните грижи за нуждите!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от И.Зверов Разгледай мнение
                    Бе кви са тея ви глезотии с кафето?

                    Истинското кафе се прави така:
                    Предишната вечер, на връщане с пощръклелите кози по високото плато на Кения ели Етиопия (Абисиния, взето общо) събираш в торбичката две-три шепи от храста от най-узрелите зърна; олющваш ги, гледайки залеза; на сутрината ги препичаш на ламарината вглъбено по зенски и, като изстинат, ги стъркваш между двата камъка за кафе.
                    Слагаш на ламарината олющеното тенджере, кипваш и насипваш шепа. От тук нататък вариш според вкуса ти, но не забравяй да чуеш козите размърдаха ли се; виж и изгревът как е - на ветър или жега.
                    Седни след малко пред кафата, отлей да остане утайката, прочисти с неколко дълбоки вдишвания ноздрите и сръбвай.

                    Това ви е кафето, кви са тези ваши глезотии?!

                    Послепис: що му казват "арабика" - не знам; требва да е абисиника.


                    Хареса ми описанието!


                    Без съмнение - защото направих връзка и с някакъв много рошав текст /не зная откъде ми дойде на ум/:


                    "ДРът козел - млада върба лющеше..." ...


                    Тоя глагол "лющя" - се среща много рядко - и аз лично - никакво съдържание не влагам в него..., ама така де - сетих се..., пък и аналогиите трудно ги правя... ))





                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                      Готино . Ма трябва да чакам да се пенсионирам, та да тичам след козите и да пия дзен кафе.
                      Сега е по - готино да се наслаждавам на не кой знае какво кафе, но на компанията на страдащ от безсъние мъж!



                      Абсолютно си права .. !!!

                      пп Само да не попаднеш на някое мрънкало кът Тарантул ( или кът моята особа)...

                      Наздраве Лелче !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Стандартна - корите с грамаж 500 грама. Всички други съставки се слагат според тях.
                        Мерси за уточнението...Наистина изглежда вкусна и сочна, и дашна, та ми се виждаше малка.....

                        Наздраве !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от И.Зверов Разгледай мнение
                          Бе кви са тея ви глезотии с кафето?

                          Истинското кафе се прави така:
                          Предишната вечер, на връщане с пощръклелите кози по високото плато на Кения ели Етиопия (Абисиния, взето общо) събираш в торбичката две-три шепи от храста от най-узрелите зърна; олющваш ги, гледайки залеза; на сутрината ги препичаш на ламарината вглъбено по зенски и, като изстинат, ги стъркваш между двата камъка за кафе.
                          Слагаш на ламарината олющеното тенджере, кипваш и насипваш шепа. От тук нататък вариш според вкуса ти, но не забравяй да чуеш козите размърдаха ли се; виж и изгревът как е - на ветър или жега.
                          Седни след малко пред кафата, отлей да остане утайката, прочисти с неколко дълбоки вдишвания ноздрите и сръбвай.

                          Това ви е кафето, кви са тези ваши глезотии?!

                          Послепис: що му казват "арабика" - не знам; требва да е абисиника.
                          Готино . Ма трябва да чакам да се пенсионирам, та да тичам след козите и да пия дзен кафе.
                          Сега е по - готино да се наслаждавам на не кой знае какво кафе, но на компанията на страдащ от безсъние мъж!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                            Чиче обещава, но забравя.
                            Мерси, tnm!

                            Той не нарочно забравя
                            Наздраве, 4i40

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                              Са, баницата е добра със запечена коричка от горе и сочна от вътре, поне на такава ми прилича.
                              А кво пием с баница.

                              Иначе за кво да я правим.
                              Сочна беше, разбира се. Щях да й направя фотосесия и поставена наряза в чиния, но тъкмо да започна със снимките и пералнята подаде сигнал, че приключила. Трябваше да извадя дрехите / няколко ризи/ и да ги простра, щото другите 2/3-ти пълноправни членове на домочадието се изнервят кога ги гладят, ако са много намачкати.
                              Наздраве, сър!

                              П.П. Щях и нещо по-вълнуващото да ти изпратя на ЛС /сметанова торта с ябълки/, но после реших, че ме мързи да снимам.
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                                Малейййй, на Кака й излезъл късмета. Запекла баницата.
                                Добре, че излизането на късмета няма нищо общо с твойта деликатна особа. Корите за баница мухъл щяха да хванат в хладилника.
                                Наздраве, Мрънкало!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X