IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Ха, ти ще кажеш, че не е модерна. И сред днешните младежи битува мнението, дето идеалната жена трябва да може за прави 70 неща, едното от които е мусаката.
    Наздраве!
    70 ...? ... бе тя 7 да мое да прави пак ше е добре ......днешните младежи и тея 7 не могат ти изброи ...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

      Мусаката не е модерна. Само е вкусна. Наздраве за бабините вкусотии!
      Ха, ти ще кажеш, че не е модерна. И сред днешните младежи битува мнението, дето идеалната жена трябва да може за прави 70 неща, едното от които е мусаката.
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

        И на меки и на твърди ци.. съм съгласен...
        С мая и се оставят топките да поотлежат цяла вечер ( кът полегнала е Тодора за тез, които я пожелаха..)
        На сутринта св разтягат над загрятата мазнина и се потапят в блаженно църцорене......Вадят се леко зачервени( кът младо пиленце при греховни помисли ) и се мажат обилно с мед....Сладкото блаженство се разтапя от топлината на мекицата, но няма време да потече, щото е погълната от всеядната паст на чичката......

        Наздраве !
        Добре, че у хлебопекарната има функция за замесване на тесто без последващо печене. Инак с тоя мой мързел другите 2/3-ти пълноправни и едното непълноправно щяха да стоят гладни утре.
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

          Ти на сланинка, 4i40 на меки и твърди, аз смятам да съм на калъп мусака
          Мусаката не е модерна. Само е вкусна. Наздраве за бабините вкусотии!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
            Затрупа ли ви? А ракийка под ямурлука дали се намира! И малце сланинка да има и ще е "Пей сърце!"
            Ти на сланинка, 4i40 на меки и твърди, аз смятам да съм на калъп мусака
            Last edited by Lelq; 23.02.2019, 10:31. Причина: Забравих да напиша , какво смятам и стана прекалено загадъчно

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Ясно, решила си да се скатаваш.
              Наздраве, Lelq!
              Нямам нищо общо с подобни. Аз съм по - готина

              Коментар


              • Затрупа ли ви? А ракийка под ямурлука дали се намира! И малце сланинка да има и ще е "Пей сърце!"

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                  Добро утро !
                  Кът прочетох последните доплънки се сетих за Тарантул ...



                  Наздраве !
                  А знайш ли до колко е доживял Балан? Още десетина годинки ти остават дотам. Не бързай, ще се препиняш, ще се връгаляш и едва ше станеш. А като станеш, нема ти се пий. Наздраве за дълголетиците!

                  Коментар


                  • Добро утро !
                    Кът прочетох последните доплънки се сетих за Тарантул ...

                    Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                    Наздраве !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Ред е на мекици - в събота или неделя. На тях ще кандисаш ли?
                      Наздраве!
                      И на меки и на твърди ци.. съм съгласен...
                      С мая и се оставят топките да поотлежат цяла вечер ( кът полегнала е Тодора за тез, които я пожелаха..)
                      На сутринта св разтягат над загрятата мазнина и се потапят в блаженно църцорене......Вадят се леко зачервени( кът младо пиленце при греховни помисли ) и се мажат обилно с мед....Сладкото блаженство се разтапя от топлината на мекицата, но няма време да потече, щото е погълната от всеядната паст на чичката......

                      Наздраве !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение



                        Ся разбираш ли кво му е на Тарантул...
                        Старост - нерадост...

                        Наздраве !

                        пп Има лек за твоите неволи, но поради пустия ти мързел, не щеш да правиш баница ....
                        Ред е на мекици - в събота или неделя. На тях ще кандисаш ли?
                        Наздраве!

                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                          Грую имаше Ма не помня черпи ли?
                          Ясно, решила си да се скатаваш.
                          Наздраве, Lelq!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Това не слънчице, драги. А отблясъци от мълниите, де са на аватара ми. Търси сигурно укритие, докато ми премине беса
                            Наздраве!
                            Е, важното е, че ме осветява. Електрика праиш. Затова те ядосваме - повече да се тръшкаш.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение



                              Ся разбираш ли кво му е на Тарантул...
                              Старост - нерадост...

                              Наздраве !

                              пп Има лек за твоите неволи, но поради пустия ти мързел, не щеш да правиш баница ....
                              Аз се успивам от много мислене, бе. Насън.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                                Ко да праиш?! Живот!
                                Наздраве , инсект!

                                https://m.youtube.com/watch?v=Jne9t8sHpUc
                                Наздраве, наздраве, ама само песнички ни пускаш. Ми, сложи барем един постен сач, да се завъртим около масата. Чиче ще наизвади дюлевка, Кака - кайсиева и аз ще дойда с мерак и апетит.

                                Коментар

                                Working...
                                X