IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    И кукуруза
    Наздраве, Мрънкало!

    Пък кукуруза ви основна прехрана - качамак.И за други работи става. Него хич не бихте го дали. Наздраве, Дрънкалке!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
      Начи, децата са размазващи, обаче , агитката дружно решихме да се насладим и на батковците, та ще си откарам до среднощ
      Наздраве!
      Гледай да не повториш. От една да влезеш в друга. Ще е уникален случай.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

        ,,tribulus terrestris,,
        Аз се оправям с витамини все още. А на Чиче дори зъбките нема му помогнат. Предлагам да го вземем като кинохроникьор. Щото ще е съвсем хладнокръвен. Поради липса на еректус и интерест.

        Коментар


        • Начи, децата са размазващи, обаче , агитката дружно решихме да се насладим и на батковците, та ще си откарам до среднощ
          Наздраве!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

            ,,tribulus terrestris,,

            Е, не!!! Това беше грубо.
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

              До къде, до къде ще отскочим? Да знам къф багаш да подготва.
              ,,tribulus terrestris,,

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                Амии, вас просто ви е било стиснато да хабите зърната боб.
                И кукуруза
                Наздраве, Мрънкало!


                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                  Ти па - къде се слагаш? Той ще отскочи с дамата до ... /някъде си - затова и не казва маршрута предварително!/

                  Самолета е двуместен. /до 50-килограмово гадже може да ти седне в скута..., ако ти си под 100-те иииии... - със знанието на пилота, разбира се!/ )
                  Ти не скиваш ли, че самальотчето луксозно. И мадами има за гостята.Ама щом не се броиш вътре, стой си отвънка. "Риба Уанда" гледал ли си?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                    Не, че не е е подходящо на Черни връх за бедрата ми, ама температурата, още не ми се струва подходяща. Дендрариума е пълен с жаби и там, наоколо бях. Но сега имам културно - масово мероприятие на стадиона. Отивам да подкрепя един осемгодишен брейкър Бирата, предвидливо си я взех на слизане от Златните и добре че. Направих бартер с младежите с музиката - кенче за кюфте. Всички се качили да ядат. Само аз бях на бира. Радваха ми се на съобразителността За смяна на доктора - няма време . Зора е голям Принцовете, не са ли предубедени към бременни жаби или принцеси? Представяш ли си да попадна на някой необременен от подобни тежести ... Късмет! Айде до по - късно, че трябва след малко да вляза в агитката и да раздам себе си, под форма на крясъци, подскачане и други екстри, та майка му да черпи бира после
                    Браво, Лелче!
                    Чудесен избор на слово и знаци!
                    Лъха на радост, оптимизъм и добро настроение!
                    Пу-пу-пу!
                    Last edited by nachev; 17.03.2019, 18:19.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                      До къде, до къде ще отскочим? Да знам къф багаш да подготва.

                      Ти па - къде се слагаш? Той ще отскочи с дамата до ... /някъде си - затова и не казва маршрута предварително!/

                      Самолета е двуместен. /до 50-килограмово гадже може да ти седне в скута..., ако ти си под 100-те иииии... - със знанието на пилота, разбира се!/ )

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Основната разлика между постоянните обитатели на двата хабитата навремето е била, че едните били индивидуалисти и другите били принудени да се кооперират /земеделската работа се нуждае от сдружаване, докато занаятчийството можеш да си го вършиш сам/. Тази съществена разлика довела и до разни други - да речем, грамотността.

                        Не знам дали знаеш, но на първите избори след Освобождението почти всичките мъже от моя хабитат гласували, като написвали името на партията, за която държат, а севлиевци пускали в урните зърна от царевица и боб - едното за едната партия, другото да другата - оти не можели да пишат. Което е повод за вече над стогодишни подигравки от автохтонното поселение на моя хабитат
                        Наздраве!
                        Амии, вас просто ви е било стиснато да хабите зърната боб.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                          Махнете ги тези коне, кобилките са обяздване, да не се бъркат с оня трол кобилкина
                          Айде на масата



                          и си сипете който кво му сака душата

                          Що, бе, вчера цял ден й честитиха именния ден. Като е рускиня и не разбира, та черпи.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
                            Сега не почерпих , но другия път ще пратя частния си самолет да отскочим поне до ....................................

                            До къде, до къде ще отскочим? Да знам къф багаш да подготва.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                              Не, че не е е подходящо на Черни връх за бедрата ми, ама температурата, още не ми се струва подходяща. Дендрариума е пълен с жаби и там, наоколо бях. Но сега имам културно - масово мероприятие на стадиона. Отивам да подкрепя един осемгодишен брейкър Бирата, предвидливо си я взех на слизане от Златните и добре че. Направих бартер с младежите с музиката - кенче за кюфте. Всички се качили да ядат. Само аз бях на бира. Радваха ми се на съобразителността За смяна на доктора - няма време . Зора е голям Принцовете, не са ли предубедени към бременни жаби или принцеси? Представяш ли си да попадна на някой необременен от подобни тежести ... Късмет! Айде до по - късно, че трябва след малко да вляза в агитката и да раздам себе си, под форма на крясъци, подскачане и други екстри, та майка му да черпи бира после
                              Гледай да не родиш, докато крякаш, че на горкото ще му е фърлен пъпа на стадиона. Заради майка му. Дубиозата и ний тука я преслушвахме.

                              Коментар


                              • След подобни словоизлияния, все пове че се убеждавам, че малко се пие в тази държава
                                Наздраве
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X