IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

    Така беше, по спомен.
    R1 a1 ?
    Не отговарям, понеже миналия път като Изеров ме баннаха завинаги "поради мултиакаунтинг", макар това да беше единственият ми останал акаунт. Имхотеп се оплака от мен тогава и ме баннаха форевър.

    Така че не казвам, дали едно време съм бил R1a1.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

      Падре рече веднъж, ако пробват да ме гепят "запас" - в ниакъв случай в тутракан Къде си се занесъл, чак там, май заради каийсиевата реколта
      не бе , жената е от там ...... значи и аз съм там ...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Джон Бийст Разгледай мнение

        По мой спомен: "Сдается комната со всеми удобствами, с видом на море, одинокому интелигентному холостяку, плата вперед".
        ​​​​​​Обявата е от Васисуалий Лоханкин, дадена след като го напуска жена му Варвара, за да отиде при инженер Птибурдюков.
        Така беше, по спомен.
        R1 a1 ?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

          Тутракан , в центъра на културата ! Ш'та черпа и тебе едно... малко ...
          Падре рече веднъж, ако пробват да ме гепят "запас" - в ниакъв случай в тутракан Къде си се занесъл, чак там, май заради каийсиевата реколта
          Last edited by precakanoto; 19.03.2019, 19:06.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

            Тутракан , в центъра на културата ! Ш'та черпа и тебе едно... малко ...
            Чей да си запала Чесната...
            Идвам, летя!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Джон Бийст Разгледай мнение

              Ти къде си?
              У софийско едвам утре-други ден ще почнат да се разпъпват джанките.
              Тутракан , в центъра на културата ! Ш'та черпа и тебе едно... малко ...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
                Наздраве Кръчмааа ! Ей как са нацъфтели кайсиите , па как жужат пчелите ! Радост за окото и душата !
                Ти къде си?
                У софийско едвам утре-други ден ще почнат да се разпъпват джанките.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                  Оптиките е замотал и си помага в съкратен вид ... В една от главите за великия комбинатор го описваха, как разчитал съкращения. Четейки някаква супер-сгъстена мисъл в обява за вестник, всичко на по една-две срички с точки, - публикувана така, за да е по-кратка обявата , Той естествено ги разчете безгрешно, все едно му е на родния език.
                  По мой спомен: "Сдается комната со всеми удобствами, с видом на море, одинокому интелигентному холостяку, плата вперед".
                  ​​​​​​Обявата е от Васисуалий Лоханкин, дадена след като го напуска жена му Варвара, за да отиде при инженер Птибурдюков.
                  Last edited by Джон Бийст; 19.03.2019, 18:52.

                  Коментар


                  • Наздраве Кръчмааа ! Ей как са нацъфтели кайсиите , па как жужат пчелите ! Радост за окото и душата !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Това Др-ке ...що ми прозвуча като Другарке, а не Дрънкалке!?
                      Оптиките е замотал и си помага в съкратен вид ... В една от главите за великия комбинатор го описваха, как разчитал съкращения. Четейки някаква супер-сгъстена мисъл в обява за вестник, всичко на по една-две срички с точки, - публикувана така, за да е по-кратка обявата , Той естествено ги разчете безгрешно, все едно му е на родния език.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                        Малиййй и ти се направи на ложарка. Н-ве, Др-ке!
                        Това Др-ке ...що ми прозвуча като Другарке, а не Дрънкалке!?
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Тука за момичешките панделки, Боним:
                          https://m.youtube.com/watch?v=Q2POKr9-MY8

                          И малко за фантазията от тех пак:
                          https://m.youtube.com/watch?v=eN6Rgyr8ums

                          ​​​​​​​И полет към Венера:
                          ​​​​​​​https://m.youtube.com/watch?v=QFoZINmrELQ

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Не мой да ми се дърпаш така, че само още повече ме амбицираш
                            Наздраве, Мрънкало!

                            П.П. Щом ще подмладяваш астмите, по-добре си пусни по една далдърма. /малии, къф съм спец по лозята/
                            Малиййй и ти се направи на ложарка. Н-ве, Др-ке!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                              Сооории, мацце! Вино не праим. Само синджирена. А пускам клечки, че да подмладя асмите. Така че кой ракийка пие, бих го почерпил....... с дюлевка чичовска.
                              Не мой да ми се дърпаш така, че само още повече ме амбицираш
                              Наздраве, Мрънкало!

                              П.П. Щом ще подмладяваш астмите, по-добре си пусни по една далдърма. /малии, къф съм спец по лозята/
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                                Абе, Леля, ти докато си мислиш за гаджета и си гласувала да ми отрежат главата поради говорене на глупости

                                Я, моля те, прочети пак!
                                Или пък водиш няколко паралелни разговора в повече форуми.
                                Голямо наздраве!
                                Благодаря за кака Бет, пуснах си нейната песен, но в съпровод на видеото долу: Днес ми е ден за нетатуирани каки.


                                Ryan McGarvey Blue Eyed Angel Blues
                                Не ама явно съм за очила и спокоен живот ! Ще те глезя с нетатуирани по - късно, че сега се спускам по една серпентина, а и аз искам да " израстна"
                                Голямо наздраве!

                                Коментар

                                Working...
                                X