IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение


    Предполагам, няма нужда да ти обяснявам що пък уважаемите господа си падат по дребни дами с фини, малки длани
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Никва генетика, сър Събев! Харесването на по-едри мъже си е чиста проява на наличието на разум у съответната дама. Щото, застанали един до друг, колкото и да е пищна и доволно закръглена госпожата, на фона на едните му 1,90 м височина и 130 кила живо тегло, всякак ще изглежда изящна и стройна
      Наздраве!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

        По принцип всички жени си падат по едри мъже, генетично заложено.

        Добро утро кръчма.
        Никва генетика, сър Събев! Харесването на по-едри мъже си е чиста проява на наличието на разум у съответната дама. Щото, застанали един до друг, колкото и да е пищна и доволно закръглена госпожата, на фона на едните му 1,90 м височина и 130 кила живо тегло, всякак ще изглежда изящна и стройна
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • А като се замисля, мъжете сте прави! Друго си е едър мъж! И на майтап носи и на други неща

          Готин ден и усмихнат ден!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


            Замислих се... Къде се падат 90-те килограма? Около едрите, или - не толкова, не че е от значение... /за да почваме навреме да режем - оттук-оттам.../? Чак пък - за прецакан ген да говорим! Това - по-скоро при дамите май го има...

            Всъщност, едва ли килограмите са най-важни, ама - лаф да стаА... ))
            Аа кат ме клъвна и не разбрах на кила или гени, утре съм на върха. Днес най - много до Златните и то след четри, когато нормалноте хора се прибират

            Коментар


            • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


              Замислих се... Къде се падат 90-те килограма? Около едрите, или - не толкова, не че е от значение... /за да почваме навреме да режем - оттук-оттам.../? Чак пък - за прецакан ген да говорим! Това - по-скоро при дамите май го има...

              Всъщност, едва ли килограмите са най-важни, ама - лаф да стаА... ))
              Килограмите са последна грижа! Точно схвана мисълта ми, че прецаканият ген е при дамите. Не успях да си довърша мисълта
              Last edited by Lelq; 23.03.2019, 08:13.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                Добро утро, сър!

                Забелязала съм, че в Кръчмата, почти всички мъже, разбират от генетика
                Но не всички жени си падат по едри мъже. Сигурно някой ген им е прецакан
                Наздраве и чао !

                Замислих се... Къде се падат 90-те килограма? Около едрите, или - не толкова, не че е от значение... /за да почваме навреме да режем - оттук-оттам.../? Чак пък - за прецакан ген да говорим! Това - по-скоро при дамите май го има...

                Всъщност, едва ли килограмите са най-важни, ама - лаф да стаА... ))

                Коментар


                • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение



                  За подобни призиви /"леко с алкохола!"/ - ще бъдеш най-позорно изгонена И... от Кръчмата /за другото, което се крие като съдържание, зад съюза и многоточието "И..." - няма да влизаме в подробности..., само - да не ти хареса да те гонят по подобен начин, че ще разтуриш Кръчмата! /... ))

                  ... освен това - никакви подобни опасения нямаме, ако сме позиционирани на Черни връх, където консумацията е в символични количества. :Р
                  Черни връх, няма да е днес
                  Че то като ме изгонят, кво ще ми дреме за Кръчмата - разтурена ли е или не?! Нали аз няма да имам достъп

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                    По принцип всички жени си падат по едри мъже, генетично заложено.

                    Добро утро кръчма.

                    Харесаха ми като двойка.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                      По принцип всички жени си падат по едри мъже, генетично заложено.

                      Добро утро кръчма.
                      Добро утро, сър!

                      Забелязала съм, че в Кръчмата, почти всички мъже, разбират от генетика
                      Но не всички жени си падат по едри мъже. Сигурно някой ген им е прецакан
                      Наздраве и чао !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                        Хубавите ябълки, ги гризкат прасетата . Но това, въобще не е задължително Готин ден и леко с алкохола


                        За подобни призиви /"леко с алкохола!"/ - ще бъдеш най-позорно изгонена И... от Кръчмата /за другото, което се крие като съдържание, зад съюза и многоточието "И..." - няма да влизаме в подробности..., само - да не ти хареса да те гонят по подобен начин, че ще разтуриш Кръчмата! /... ))

                        ... освен това - никакви подобни опасения нямаме, ако сме позиционирани на Черни връх, където консумацията е в символични количества. :Р

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                          И аз не нося... Всеки, имащ себе си за нормален мъж - не носи на /женски/ майтапи!

                          Това - ти ли си, Лайза !?! Добре изглеждаш...

                          Тая вечер, в едно заведение - една готина дама изглеждаше по подобен начин. Много игрива беше /горката/, а гаджето ѝ - не си падаше много по танците... /поне три пъти по-едър от нея..., но не че в това имаше нещо неприемливо.../... Тая не пропускаше танц..., по едно време - не зная по каква логика - се оказа до мен... Каква принцеса! Какво тяло! Осанката - мечта!

                          ............................

                          Сетих се за онзи въпрос на Иванчо:

                          - Кой ги яде тия, хубавите ябълки?

                          - Отличниците, Иванчо!...


                          Риторично: Ние, ПА, дето отличници НЕ сме билЕ - КО СЯ - да мремЕ ли?
                          По принцип всички жени си падат по едри мъже, генетично заложено.

                          Добро утро кръчма.

                          Коментар


                          • Хубавите ябълки, ги гризкат прасетата . Но това, въобще не е задължително Готин ден и леко с алкохола

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                              Аз аз съм Лайза Минели Не носиш на майтап.

                              https://youtu.be/dhka_k6Nqw4

                              И аз не нося... Всеки, имащ себе си за нормален мъж - не носи на /женски/ майтапи!

                              Това - ти ли си, Лайза !?! Добре изглеждаш...

                              Тая вечер, в едно заведение - една готина дама изглеждаше по подобен начин. Много игрива беше /горката/, а гаджето ѝ - не си падаше много по танците... /поне три пъти по-едър от нея..., но не че в това имаше нещо неприемливо.../... Тая не пропускаше танц..., по едно време - не зная по каква логика - се оказа до мен... Каква принцеса! Какво тяло! Осанката - мечта!

                              ............................

                              Сетих се за онзи въпрос на Иванчо:

                              - Кой ги яде тия, хубавите ябълки?

                              - Отличниците, Иванчо!...


                              Риторично: Ние, ПА, дето отличници НЕ сме билЕ - КО СЯ - да мремЕ ли?

                              Коментар


                              • Добра нощ, Кръчма !
                                Влезнах да пия едно , прочетох туй - онуй и излезнах да погледна табелата на вратата На адвокатска кантора, пълна с правни съвети сте го обърнали

                                Наздраве на който пие!

                                https://m.youtube.com/watch?v=uwIGZLjugKA
                                Last edited by Lelq; 22.03.2019, 23:11.

                                Коментар

                                Working...
                                X