IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Добро утро!

    Днес с теб ще правим инвентаризация - трябва да констатираме дали има загуби при наличния състав
    Наздраве, Lelq!
    Пребройте първом самодивите, че бегаха вчера по нивите. От стрес.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Добро утро!

      Днес с теб ще правим инвентаризация - трябва да констатираме дали има загуби при наличния състав
      Наздраве, Lelq!
      Ти така ги стресна снощи, че не се знае днес загуби ли ще броим или ослушващи се в тревата

      Наздраве, tnm!

      ​​​​​​​https://m.youtube.com/watch?v=RnbQkyskDM4

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        А язвата, подаграта, ишиаса ... и зацапаната оптика!? Сакън, недей се нагърбва с такива тежести.
        Наздраве, Мрънкало!
        Не се безпокой за хората с тегоби. За теб се грижи, де няма кво да ти тежи - ни мозък, ни сърце, дори ни дробче. Не си ти вкусна карантия, а само постно хрущялче. Наздраве, Дрънкалке!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


          Този пост би трябвало да е насочен към дамите...

          Батковците - чичовци и дядовци - можем да сме спокойни, ако ни е забърсала съответната самодива..., дори и да не е била с бялата си премяна... /без нея - още по-добре/…

          Значи - и спокойното пиене на питието може да е само /и за предпочитане!/ - в подходящата компания на русалката...
          Да се надяваме, че ви е забърсала съответната самодива, за да е по - пивко
          Наздраве!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
            Добро утро, Кръчма!
            Мина Благовещение, вече не е опасно и може спокойно да си пиете питието, дори в неподходяща, за изтънчените пиянки компания !

            Наздраве и готин ден!

            https://m.youtube.com/watch?v=RYnFIRc0k6E
            Добро утро!

            Днес с теб ще правим инвентаризация - трябва да констатираме дали има загуби при наличния състав
            Наздраве, Lelq!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
              Добро утро, Кръчма!
              Мина Благовещение, вече не е опасно и може спокойно да си пиете питието, дори в неподходяща, за изтънчените пиянки компания !

              Наздраве и готин ден!

              Този пост би трябвало да е насочен към дамите...

              Батковците - чичовци и дядовци - можем да сме спокойни, ако ни е забърсала съответната самодива..., дори и да не е била с бялата си премяна... /без нея - още по-добре/…

              Значи - и спокойното пиене на питието може да е само /и за предпочитане!/ - в подходящата компания на русалката...

              Коментар


              • Добро утро, Кръчма!
                Мина Благовещение, вече не е опасно и може спокойно да си пиете питието, дори в неподходяща, за изтънчените пиянки компания !

                Наздраве и готин ден!

                https://m.youtube.com/watch?v=RYnFIRc0k6E
                Last edited by Lelq; 26.03.2019, 10:06.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                  Къде се, къде са самодивите? Може ли и аз да се поизложа.... с две три. Натюр ще се изложа.
                  А язвата, подаграта, ишиаса ... и зацапаната оптика!? Сакън, недей се нагърбва с такива тежести.
                  Наздраве, Мрънкало!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                    Няма, тнм, няма, ние, дъртите, макар тук май да минавам в графата на младите, знаем Фатки в такива случаи, така че реномето го пазим, няма да се даваме я

                    Двама българи отиват да свалят чужденки на морето, още първия ден се забиват в една дискотека, виждат две мадами и почват да ги черпят. Черпили ги те, пили, веселили се, накрая се заклатушкали с чужденките към хотела, но още щом влязли в стаята, единият паднал и заспал мъртвешки сън. Става той на сутринта, гледа леко гузно другия, а той му вика:
                    - Брато, добре че бях аз, да спася българската чест!
                    - Ама как... - пита невярващо нашият човек - Как, ти... и двете ли?
                    - Не бе, преди да заспя и аз, им казах, че сме румънци.

                    Ти, както и преди съм писала, си нашта гордост / на Кръчмата / Знаем, че ще сториш всичко по силите си, че и свръх тях за запазване доброто име на питейното заведение.
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Бива ли такива подвеждащи въпроси, Lelq!? Естествено, че съм загрижена за уважаемите господа. Представяш ли си да ги докопа някоя самодива!? Хайде, по - младите представители на съответния пол - иди, дойди. Ама има и такива, де ще сринат доброто име на Кръчмата. Мани, маниии. По-добре да си стоят дома днес.
                      Наздраве, Lelq
                      Къде се, къде са самодивите? Може ли и аз да се поизложа.... с две три. Натюр ще се изложа.

                      Коментар


                      • Блажите ли, блажите ли с благи вести? Блажете, от утре нема. Днес с шаран, утре с коприва. Набрал съм си малко да провера как е кога постите. Наздраве!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Бива ли такива подвеждащи въпроси, Lelq!? Естествено, че съм загрижена за уважаемите господа. Представяш ли си да ги докопа някоя самодива!? Хайде, по - младите представители на съответния пол - иди, дойди. Ама има и такива, де ще сринат доброто име на Кръчмата. Мани, маниии. По-добре да си стоят дома днес.
                          Наздраве, Lelq
                          Няма, тнм, няма, ние, дъртите, макар тук май да минавам в графата на младите, знаем Фатки в такива случаи, така че реномето го пазим, няма да се даваме я

                          Двама българи отиват да свалят чужденки на морето, още първия ден се забиват в една дискотека, виждат две мадами и почват да ги черпят. Черпили ги те, пили, веселили се, накрая се заклатушкали с чужденките към хотела, но още щом влязли в стаята, единият паднал и заспал мъртвешки сън. Става той на сутринта, гледа леко гузно другия, а той му вика:
                          - Брато, добре че бях аз, да спася българската чест!
                          - Ама как... - пита невярващо нашият човек - Как, ти... и двете ли?
                          - Не бе, преди да заспя и аз, им казах, че сме румънци.


                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • https://www.youtube.com/watch?v=fvPtsSFEzLs

                            Наздраве !!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                              Да благовещение е! Май съм изпълнило заръките без да искам. Даже за деня, мисля да се върна към ..лоното на църквата
                              Преци, свещ ли ще ходиш да палиш или риба ще приготвяш за вечеря!?
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                                Това, като грижа или проклятие , трябва да се възприема , от физически по - силната част?

                                Наздраве , tnm!
                                Бива ли такива подвеждащи въпроси, Lelq!? Естествено, че съм загрижена за уважаемите господа. Представяш ли си да ги докопа някоя самодива!? Хайде, по - младите представители на съответния пол - иди, дойди. Ама има и такива, де ще сринат доброто име на Кръчмата. Мани, маниии. По-добре да си стоят дома днес.
                                Наздраве, Lelq
                                Last edited by tnm; 25.03.2019, 16:59.
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X