IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Добруютро..!
    Жив, здрав и прав съм !
    Заех мястото на Lelq в тъмната част на кръчмата, отпивам си от бирата и рупам копривата на Тарантул и си мисля за бебета....
    Преци, бебетата родени октомври, ноември и декември са по здрави, кресливи, опърничеви и големи сладури....
    Хранени са с разнообразната българска храна и кухня ( през мамата ) а като се пръкнат, се каляват в студеното !
    Дет се вика, работете, че времето изтича....Ако се надате аз или Тарантул да помагаме, сте се пообъркали....
    Копривата помага, но не достатъчно...
    Наздраве !

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Ама няма да имам сили да чета книгата, бре!!! За такова усилие калории си трябват.
      Наздраве, Мрънкало!

      П.П. С тези треволяци и тоя ориз на китайка ще ме докараш.
      Ше добавя и три търкалца моркуф. Ти прижуря пред очите, та чак да ти просветне. Наздраве, Дрънкалке!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

        Как ще да ти сипа гъбки да ми доволстваш, пухтиш и мляскаш. Само копривка и ориз за теб.
        Ама няма да имам сили да чета книгата, бре!!! За такова усилие калории си трябват.
        Наздраве, Мрънкало!

        П.П. С тези треволяци и тоя ориз на китайка ще ме докараш.
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

          Херът е в кондиция. Разменихме по някой лаф в темата за оптимизма
          Виж за чичо си е притеснително, Нещо липсва напоследък. Хайде, да надяваме, че е по хубав повод, например екскурзия до Португалия
          Тцъ! За Португалията щях да знам.
          Наздраве, Преци!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

            Признат грях, половин грях. И аз завиждам на тарантулския, за вкусната супа (макар, че не е ясно с какви мазнотии я е забъркал - един вид гроздето кисело) А по това време даже не е с благородна завист, но какво да се прави, имах коприва в градината и я затрих, - размножаваше се много хищно и решх да я оставя миналото лято без вода, да се спре малко, тя пък взе, че изчезна, ама така е - без любов и една коприва не ще да вирей, камо ли друго, разкаянието не помогна, та ме яд на себе си и завиждам за супата на тарантул Как може да я изтипоса такава готина на вид, Да си я хапне сега с мерак, и със здраве, без да му пречи завистта )
            Как така я остави без вода? Копривата и без вода си вирее. Да не би вместо вода да си я полял с ракия?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Че печурката какво общо има с постите!? Кат ша сипваш, недей отбира.
              Наздраве!

              П.П. Моята супа от коприва изглежда по подобен начин.
              Как ще да ти сипа гъбки да ми доволстваш, пухтиш и мляскаш. Само копривка и ориз за теб.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                Нищо човешко не ми е чуждо, разбира се!

                Благородната завист е нещо като покаянието, което твоят падре раздава - пък и аз - ако съм съгрешил /завистливо/ - ще се покая - и съм готов! По-добър /и чист/ ще стана, от преди!

                ... от друга страна - нямам шанс да се "поправя", а и не съм на 20...
                Признат грях, половин грях. И аз завиждам на тарантулския, за вкусната супа (макар, че не е ясно с какви мазнотии я е забъркал - един вид гроздето кисело) А по това време даже не е с благородна завист, но какво да се прави, имах коприва в градината и я затрих, - размножаваше се много хищно и решх да я оставя миналото лято без вода, да се спре малко, тя пък взе, че изчезна, ама така е - без любов и една коприва не ще да вирей, камо ли друго, разкаянието не помогна, та ме яд на себе си и завиждам за супата на тарантул Как може да я изтипоса такава готина на вид, Да си я хапне сега с мерак, и със здраве, без да му пречи завистта )

                Коментар


                • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                  Успява, нали не завиждаш

                  Нищо човешко не ми е чуждо, разбира се!

                  Благородната завист е нещо като покаянието, което твоят падре раздава - пък и аз - ако съм съгрешил /завистливо/ - ще се покая - и съм готов! По-добър /и чист/ ще стана, от преди!

                  ... от друга страна - нямам шанс да се "поправя", а и не съм на 20...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    На първо четене липсват 4i40 и хер Начев, а те са от отбора на знаещите, можещите и правещите, та съм леко притеснена. Дано не се задържат много из горите Тилилейски, че и те душа носят.
                    Наздраве, Преци!
                    Херът е в кондиция. Разменихме по някой лаф в темата за оптимизма
                    Виж за чичо си е притеснително, Нещо липсва напоследък. Хайде, да надяваме, че е по хубав повод, например екскурзия до Португалия

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                      Това - с из-лизане - в-лизане - шаването, многото - доста сексуално ми прозвуча..., как ги съчетава лелята тия неща - не зная! Богато въображение!
                      Успява, нали не завиждаш

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение


                        Сложно е ...
                        Един става, друг пада под масата ...някой вдига чаша ....Излизат - влизат .... Много шават . Не можеш ги преброиш !

                        Наздраве!

                        Това - с из-лизане - в-лизане - шаването, многото - доста сексуално ми прозвуча..., как ги съчетава лелята тия неща - не зная! Богато въображение!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                          Днес съм на традиционната веднъж годишно копривена супичка. Верно, направил съм я блажничка с бульон от патешко, пилешко филенце и гъбки, но за теб ще подбера едно черпаче само с ориз и копривка. Нали постиш, та затова. А с патешкото бульонче коварно шти проваля постито.

                          Че печурката какво общо има с постите!? Кат ша сипваш, недей отбира.
                          Наздраве!

                          П.П. Моята супа от коприва изглежда по подобен начин.
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                            И аз така си мисля, че зодиака не влияе на характера, по-скоро може да имат някакви претенции за някакви събития които характерчето тр. да пробва из колелото на съдбата .
                            Но пък сезоните през които е минало дЯтето, преди да се роди, кой знае дали дали не влияят с нещо. Например, чрез хим състав на храните и т.н., та оттам ако се промъкне някакво косвено повлияване, въпреки, че където са един сезон - няма да важИ))
                            Какво става с инвентаризацията, откри ли се някаква корупция, съчетана с липси и повреди
                            (като за морген, както казваше дон емилио)
                            На първо четене липсват 4i40 и хер Начев, а те са от отбора на знаещите, можещите и правещите, та съм леко притеснена. Дано не се задържат много из горите Тилилейски, че и те душа носят.
                            Наздраве, Преци!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение


                              Сложно е ...
                              Един става, друг пада под масата ...някой вдига чаша ....Излизат - влизат .... Много шават . Не можеш ги преброиш !

                              Наздраве!
                              Ветрилник. И самодивите и коконите и кокончовците ... но не вярвам че ще успеят, да заблудят Леля

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                                И аз така си мисля, че зодиака не влияе на характера, по-скоро може да имат някакви претенции за някакви събития които характерчето тр. да пробва из колелото на съдбата .
                                Но пък сезоните през които е минало дЯтето, преди да се роди, кой знае дали дали не влияят с нещо. Например, чрез хим състав на храните и т.н., та оттам ако се промъкне някакво косвено повлияване, въпреки, че където са един сезон - няма да важИ))
                                Какво става с инвентаризацията, откри ли се някаква корупция, съчетана с липси и повреди
                                (като за морген, както казваше дон емилио)

                                Сложно е ...
                                Един става, друг пада под масата ...някой вдига чаша ....Излизат - влизат .... Много шават . Не можеш ги преброиш !

                                Наздраве!

                                Коментар

                                Working...
                                X