IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

    Начии, докато не пуска Стиви или Бо(ти)чели, всичко при Леля е ок....
    Щот с това учо....?

    Наздраве !

    пп НОО, червено вино вече нъц....Минаваш в отбора на ракиджиите или на по-естетите - ром, или по богатите - 18 годишно ...уиски !!!
    Не знам, що реши, че червеното вино е нъц. В прохладна, тиха, лятна нощ си е тамън! Може и пънкария в такава нощ ! Иначе не позна за отбора
    Идва лято, жега , плаж, море . Почват да прелитат едни гларусииии ........ И минавам твърдо в отбора на бираджиите
    Наздраве!

    Коментар


    • Инсект, да си жив и здрав (на патерица, вече) , да черпиш, все така , дъъъълги години, докато младееш - вдетенявайки се
      Наздраве!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
        Жив здрав Тракатрак.

        Я скивайте кой се настанил у хамака на тракащия, .
        https://wallhere.com/bg/wallpaper/325665

        И ни занимава с некви маси и почерпки , да ги немаме тея.
        Благодаря, благодаря, ако у тая жега и на това тясно хамаче не свърша работа, поне доволен, че на Чиче му падна чинето като видя къде съм се настанил. Южнопоргугалки ли?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
          Роден си късметлия, Тракчо - Жив и Здрав Бъди!

          Чувал съм ,че 19 Май бил толкова таен и добре изигран,че обикновените хорица,че и доста Над Тях, изобщо не разбрали кво е станало....Нема да коментараме,че не е ои Темата!

          https://www.youtube.com/watch?v=u_zgLDuc4Ek

          И нещо по-леко (като за Водка "Беленькая") - https://www.youtube.com/watch?v=2QuIDUpJj1g
          Ааа, не, аз съм на 20 май. Вчера ме черпиха Деветнайсетомайците. Колкото до средата на 30-те години, малко по-късно след тихия преврат самите превратаджии не се усетиха как ги избутаха.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            И не само ... Каква е тази водка!? Нали знае, че аз безцветни питиета не употребявам.
            Наздраве, 4i40!
            За теб мургаво кафенце. До вечеряска.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Килцата са силно променливи. Мисля, че в ЛК са отразени ръста и цвета на очите.
              Наздраве, Мрънкало!
              Не си забелязала. Има специален чип в женските лични карти, с който се засича лекотата на дамата, за да не може некоя самозванка за рекордьорка по лекота да се представя вместо теб. Ъхъ!

              Коментар


              • Жив здрав Тракатрак.

                Я скивайте кой се настанил у хамака на тракащия, .
                https://wallhere.com/bg/wallpaper/325665

                И ни занимава с некви маси и почерпки , да ги немаме тея.
                Last edited by Todor Sabev; 20.05.2019, 15:28.

                Коментар


                • Роден си късметлия, Тракчо - Жив и Здрав Бъди!

                  Чувал съм ,че 19 Май бил толкова таен и добре изигран,че обикновените хорица,че и доста Над Тях, изобщо не разбрали кво е станало....Нема да коментараме,че не е ои Темата!

                  https://www.youtube.com/watch?v=u_zgLDuc4Ek

                  И нещо по-леко (като за Водка "Беленькая") - https://www.youtube.com/watch?v=2QuIDUpJj1g

                  Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                    Тарантул, да си жив и здрав !!!

                    Каквото ( която ) поискаш на масата, да я имаш.....( Само фнимавай да не ти се яви Кака...)

                    пп Не за друго, но ще ти намира махна, как така на таз богата маса се стиковат шампанско с лук....

                    НАЗДРАВЕ !
                    И не само ... Каква е тази водка!? Нали знае, че аз безцветни питиета не употребявам.
                    Наздраве, 4i40!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                      Здравото любопитство е крайно неделикатно. А от нездравото произлизат верните неща. Човекът искал да се увери, че тез килограми, дето ги носиш, са твоите. Що нали в личната карта пише колко килца си.
                      Килцата са силно променливи. Мисля, че в ЛК са отразени ръста и цвета на очите.
                      Наздраве, Мрънкало!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • И отмен по-здрав!

                        https://m.youtube.com/watch?v=7s3hX_Vaxfs

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Кака кафето го изпи. И понеже беше силно и горчиво, успя да вгорчи и живота на шефа на една от банките у хабитата. Щот не ще да отрази международния ми паспорт като "лични документи".

                          Къде 15 минути се пробва да ми дава наклон на китката, дето съм я поставила зад лявото си ухо ... Не смеел да приеме заявлението ми за дебитна карта с данните от международния паспорт!?!?!? Че и въпроси ми задава - защо, видите ли, не съм си направила нова ЛК!? Може ли мъж на възраст / като теб / да проявява такова не здраво любопитство?

                          За твое здраве, Мрънкало!
                          Здравото любопитство е крайно неделикатно. А от нездравото произлизат верните неща. Човекът искал да се увери, че тез килограми, дето ги носиш, са твоите. Що нали в личната карта пише колко килца си.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                            Наздраве, Тракче - да си ни жив здрав и все така доайен (опс, да не се разсърди Чичо сега ) Сядам и няма да ставам, само да попитам, тази прокрадваща се думичка "стерва" за тнм ли си я турил, или значението ѝ е друго на това, дето аз знам с беглите си познания по широка страна родная
                            Наздраве!
                            Благодаря! Разкри го Чиче, но то видимото не мож се скрие. Очевидно и очевадно, и очиболно е. Ама, нема му се стяга. Он свикна, че нема по-старило от него. Само такива по-патили като твб. Това "стерва" го не знам кво ше рече. Не съм диалектолог. Пък и размътих вече главата по роднинска линия. Добре че малко.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                              Тарантул, да си жив и здрав !!!

                              Каквото ( която ) поискаш на масата, да я имаш.....( Само фнимавай да не ти се яви Кака...)

                              пп Не за друго, но ще ти намира махна, как така на таз богата маса се стиковат шампанско с лук....

                              НАЗДРАВЕ !
                              Чиче, къде се губиш? Подбирал си ми южнопортугалки ли? Мааани гиЧ Дай нещо по балканско - некоя руса сръбкиня или стройна черногорка. Само да не я объркаш с некоя от с. Черногорово, Пазрджишко.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от eta orel Разгледай мнение

                                Като гледам, това е руски тип сервировка - всичко на масата, освен десерта. За да няма ставане - маване и отвличане от масата.

                                Кът шъй тъй - будь здоров!
                                Още толкова години!


                                Пп: май е дамска, водката е в незабележими количества.
                                Под масата е пиенето да се не компрометираме пред дамите. Що те питат " Ще пиете ли или ще танцувате?" А ний ги правим двете неща заедно.

                                Коментар

                                Working...
                                X