IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
    Инсект, да си жив и здрав (на патерица, вече) , да черпиш, все така , дъъъълги години, докато младееш - вдетенявайки се
    Наздраве!
    Благодаря! Ето, ти си прозряла истината.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение



      А иначе - младеж бил.
      Наздраве!
      Някои типове си оставаме вечно младежи. По акъл и по мерак.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

        Добро утро !

        Стига бре ...И в тез събития ли си участвал....
        Не помниш ли, че ти подавах бастончето тогава. Бех мъничко детенце, а ти превит на две дядка. Наздраве за историческите спомени!
        П.п. Насади ли черитата?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
          Със закъснение да кажа на Тарантулчо, по случай вчера, жив и здрав да е и с много ведро настроение. И покрива да се държи
          То нали и днес е един чудесен ден, (св Константин и Елена) а го пътувам от рано, казвам добрутро и понеже още ми се спиии - малко класикрок за разсънване на който се разсънва https://m.youtube.com/watch?v=GmxK9CS3RV0&app=desktop
          ps. Живи и здрави и именниците
          Благодаря за пожеланията! Покривът пак ще го поразтуря на билото, та малко да вдигна наклона на керемидите, че отново капе. Клета Кака ме е клела нещо.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Преди няколко години един господин, когото не познавах, но виждах всяка сутрин около 06:45 часа докато отивах да си пия кафето, ми каза, че иска да вижда на лицето ми усмивка. Защото изглеждам по-добре усмихната, отколкото сериозна. Оттогава избягвам да излизам намръщена или без настроение на улицата.

            Всъщност, не е задължително човек да е усмихнат. Достатъчно е да е лъчезарен, за да внесе положителни емоции в живота на околните.

            Наздраве!
            Ама ти наистина ли излизах в сеем без петнаесе - басииии, аз в толкова трудно ставам от сън, по-скоро към 7.15. Но това е защото не пия кафе - хем пари пестя, хем добутвам още някоя минута сън. Но определено ме изненада с това ранно ставане, което определено не е характерно за интелигентните хора, щото те обичат да си почиват повечко
            Наздраве с огнена вода, щото нали е Косьо и Ленчето, та нестинарите излизат, нищо че според тях това трябва да е през юни, там заради разните църковни реформи с времето


            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
              Се си мислим че тук у кръчмата са се събрали само момци и девойчета,
              поне по дух де.

              Щот по другите теми много сдухани бре. Примерно темата а оптимизма на бфбето

              Наздраве кръчма .
              Щот у Кръчмата влизат и си поръчват пиене хора, де се наслаждават на живота, сър.
              Наздраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                Тодоре, насекъде е пълно със сдуханяци. Само се огледай около теб, независимо къде си(БГ). Няма да видиш ни един усмихнат човек....
                Преди няколко години един господин, когото не познавах, но виждах всяка сутрин около 06:45 часа докато отивах да си пия кафето, ми каза, че иска да вижда на лицето ми усмивка. Защото изглеждам по-добре усмихната, отколкото сериозна. Оттогава избягвам да излизам намръщена или без настроение на улицата.

                Всъщност, не е задължително човек да е усмихнат. Достатъчно е да е лъчезарен, за да внесе положителни емоции в живота на околните.

                Наздраве!

                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                  Де да знам..Помислих, че си го вдигнала....кръвното...

                  пп При това напрегнато ежедневие и 30 + годишните го вдигат.

                  Наздравето сбира !

                  Кръвното ми е непоклатимо - 120/80
                  Аз реших, че заради сезона

                  Най - вероятната причина - някой е решил, че не слушам, дошъл е в съня и ме е набил.
                  Повредата беше външна с последствия и вътрешни ..
                  Наздраве!
                  Last edited by Lelq; 21.05.2019, 12:50.

                  Коментар


                  • Тодоре, насекъде е пълно със сдуханяци. Само се огледай около теб, независимо къде си(БГ). Няма да видиш ни един усмихнат човек....

                    Коментар


                    • Се си мислим че тук у кръчмата са се събрали само момци и девойчета,
                      поне по дух де.

                      Щот по другите теми много сдухани бре. Примерно темата а оптимизма на бфбето

                      Наздраве кръчма .
                      Last edited by Todor Sabev; 21.05.2019, 11:02.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение



                        А иначе - младеж бил.
                        Наздраве!
                        Бил, бил...Но младостта не помни.....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                          Не знам, що реши, че червеното вино е нъц. В прохладна, тиха, лятна нощ си е тамън! Може и пънкария в такава нощ ! Иначе не позна за отбора
                          Идва лято, жега , плаж, море . Почват да прелитат едни гларусииии ........ И минавам твърдо в отбора на бираджиите
                          Наздраве!
                          Де да знам..Помислих, че си го вдигнала....кръвното...

                          пп При това напрегнато ежедневие и 30 + годишните го вдигат.

                          Наздравето сбира !


                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                            Добро утро !

                            Стига бре ...И в тез събития ли си участвал....


                            А иначе - младеж бил.
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                              Ааа, не, аз съм на 20 май. Вчера ме черпиха Деветнайсетомайците. Колкото до средата на 30-те години, малко по-късно след тихия преврат самите превратаджии не се усетиха как ги избутаХМЕ.
                              Добро утро !

                              Стига бре ...И в тез събития ли си участвал....

                              Коментар


                              • Добро утро, Кръчма!
                                Честит празник!
                                Слънце в душата, огън в сърцето, усмивки в очите и много здраве, на празнуващите!
                                Наздраве и страхотен ден !

                                https://m.youtube.com/watch?v=LVlBdc21LaU

                                Коментар

                                Working...
                                X