IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от eta orel Разгледай мнение

    Грузинци. Огледай ги. По-"европейски" изглеждат от средния "европеец".
    https://m.youtube.com/watch?v=9HXvhQ4Sr2k&t=1m10s

    Абе, Трак, що не отвориш нова музикална тема, че с оная така и не могат да се справят техничарите(?) на форума?
    Не знам как се отваря. Пусни я ти. Колкото до кавказците, искаш да кажеш, че са белички и с правилни черти повече от много европейци. Всъщност повечето европейци май не са европоиди.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
      ​​​​​Докато кавказите са бая по-груби и мъжествени. Неандерталци!
      Грузинци. Огледай ги. По-"европейски" изглеждат от средния "европеец".
      https://m.youtube.com/watch?v=9HXvhQ4Sr2k&t=1m10s

      Абе, Трак, що не отвориш нова музикална тема, че с оная така и не могат да се справят техничарите(?) на форума?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от eta orel Разгледай мнение

        То ест "кавказоид", както в америчко определят чисто европейската кръв.

        А к. ти тнм е с кръв от дивите анадолски полета?
        Не, кавказите са други. Арменците май произхождат от кимерийците. И са по към медитеранците - изнежени. Докато кавказите са бая по-груби и мъжествени. Неандерталци!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от eta orel Разгледай мнение
          Бисер!



          Тука чувствам, обаче, некаква злоба. Ммм?

          Да не е като едно време, кога дърпахме плитките на момиченцата, де най-много харесвахме?
          Ти пък - злоба. С Кака се забавляваме, що тя е блонди, а аз брюне, ще рече много знае, с малко го казва. А блондито дрънка, та не мое спре. И така, правим обмен на мисли. Еднопосочно.
          Last edited by Trakatrak; 09.06.2019, 11:57.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
            Това да не е арменския поп там. Той ще ме изслуша, защото съм арменоид. И ще те порицае, що си кърджалийка.
            То ест "кавказоид", както в америчко определят чисто европейската кръв.

            А к. ти тнм е с кръв от дивите анадолски полета?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Внеси възражението си в писмен вид на адрес: Голямо село, бул. „Тодор Александров“ 31
              Наздраве, Мрънкало!
              Това да не е арменския поп там. Той ще ме изслуша, защото съм арменоид. И ще те порицае, що си кърджалийка.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                Ма, къде ще бега, бе, ми то го мързи да се надигне, кво ли остана да заприпка. На еньовата утрин ще се дотъркаля до тревата, ще позяпа по гръб бледнеещата месечина и каквото е омачкала като валяк, ще му събере маслото с ръка простряна. Еньовден! И после цела година ше се фали, че брала мома билки, ама нито мома било, нито билки.
                Бисер!



                Тука чувствам, обаче, некаква злоба. Ммм?

                Да не е като едно време, кога дърпахме плитките на момиченцата, де най-много харесвахме?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от eta orel Разгледай мнение

                  Ааа, веднага да атакува?
                  А ти ше му бегаш и ше му се връцкаш налево-надесно като матадорка?

                  Пп: ама като му бегаш, оглеждай се назад да не би да му бегаш прекалено и да изостава.
                  Ма, къде ще бега, бе, ми то го мързи да се надигне, кво ли остана да заприпка. На еньовата утрин ще се дотъркаля до тревата, ще позяпа по гръб бледнеещата месечина и каквото е омачкала като валяк, ще му събере маслото с ръка простряна. Еньовден! И после цела година ше се фали, че брала мома билки, ама нито мома било, нито билки.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                    ...май ... тя тая работа с отслабването става само с мотиката ... па то вие сте се на наздраве ... не ви ли заболяват задниците да седите по цял ден бе ...
                    На тях отслабването е кога си изпуснат чантичката или им падне короната за *Леля на годината*.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      За бельото не се бях сещала. Може би защото предпочитам други цветове. Дори съм си нагласила един кат червено, ако Арахната се прежали

                      Червеният вълнен конец играе важна роля в ритуалите и обредите. Такъв се връзва на малките деца, бременните жени и младите майки против уроки. По-възрастните го връзват на лявата ръка за предпазване от болести.

                      На Еньовден червеният конец от една страна е като дар за самодивите /когато е вързан на дърво/, от друга страна е за предпазване от клетвите им, когато е вързан на ръката.

                      Има и много друга символика свързана с него. Една от най-тежките магии за прогонване на късмета от къщата се прави като с червен конец се връзват последователно 3 бели яйца с три бели пера и се поставят под керемидите, до комина. Защото под комина е огнището, а то е смятано за сърцевината на семейството.

                      Дори на животните, които се дават за курбан се е връзвал червен конец на врата.

                      Наздраве!
                      Мисла да препродам кат алено бельо с все пълнежа. Чиче, де си?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Ъхъ, точно тъй. Мургава, чернокоса, черноока, висока 1,55 м и тежа 73 кила. Това за пред виртуала, а дали съм такава в риала е друг въпрос.

                        Червеното бельо, щот Арахната зодия ТелИ / демек биче/, а те се радват баш на тоя цвят
                        В риала е два пъти по-тежичка, а на акъл е блонди.

                        Коментар


                        • https://youtu.be/aLnZ1NQm2uk

                          https://youtu.be/3QS4rfPE2k0
                          Last edited by pepe1234; 09.06.2019, 08:58.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                            А за задникът ми няма да ти обяснявам. Не сме си толко близки
                            Що?
                            Да не би да те боли не от седене, а от нещо друго?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                              ...май ... тя тая работа с отслабването става само с мотиката ... па то вие сте се на наздраве ... не ви ли заболяват задниците да седите по цял ден бе ...
                              Еее, освен мотика има и по - приятни начини
                              А за задникът ми няма да ти обяснявам. Не сме си толко близки

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от eta orel Разгледай мнение

                                Ааа, веднага да атакува?
                                А ти ше му бегаш и ше му се връцкаш налево-надесно като матадорка?

                                Пп: ама като му бегаш, оглеждай се назад да не би да му бегаш прекалено и да изостава.
                                Да, бе ... Си тормозя тялото с бягане и финтове. Абсурд. Още повече, че съм в режим на "пестене на батерията", както казва представителят на Z поколението.

                                Червеният цвят е за засилване концентрацията на Арахната. Да гледа право в него и да не мисли други глупости.

                                Наздраве!

                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X