IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

    Нали, с мен едни гащи си готова да скъсаш, а с Чичи цели три - алени, зелени и жлъти. Нема справедливост на тоя свят! Наздраве, Дрънскриминаторке!
    Пий сега една ракия /няколко пъти/, та се разбери сам със себе си. Щото доколкото си спомням, ти сам би отбой за червените гащи, какво остава за другите разцветки.
    Наздраве, Мрънкало!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Уффф, начи!!! И преди съм казвала, дето ДНК-то за мен въобще е без значение. Каквато и кръв да циркулира из вените ми, аз се имам за 100% българка. Така съм възпитана.

      Защото, Мрънкало, патриотизма не се изразява сал със защитаването на Родината с оръжие в ръка, а и със запазване и предаване на следващите поколения на вярванията, ритуалите, традициите, обичаите - т.е всичкото това, което е показател за принадлежността ни към българския народ.

      А теб ти разбира главата от етнология, колкото праситу - от кладенчова вода
      Наздраве!

      Баш. Туше
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
        И ква се оказа , у кръчмата се подвизавали диви Балкански субекти.
        Мъжете засукват доволно мустаци , а пък жените препасани с ками и пушки.

        Че требе да сменим тона, да не вземе некой да се обиди и да си изпатим.
        Арахната от Анадола. Ма мое и близка рода с някой абисински ром да се окаже.
        Наздраве, сър!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

          Именно, именно, омешвали сте се в бандите като свински чрева. И сега даже си не знаеш произхода. Добре че етнолог като мен ти отварга очите. Само глей да не почнеш се забулваш и да ме посочваш като подстрекател за това.
          Колкото до мен пък, моите евентуални източници от зад Анадола ще са на към 1100-1200 години. Стара работа. Кръвта се е усмирила, докато твойта още кипи, дори в казаня. Наздраве, РазДрънканице!
          Уффф, начи!!! И преди съм казвала, дето ДНК-то за мен въобще е без значение. Каквато и кръв да циркулира из вените ми, аз се имам за 100% българка. Така съм възпитана.

          Защото, Мрънкало, патриотизма не се изразява сал със защитаването на Родината с оръжие в ръка, а и със запазване и предаване на следващите поколения на вярванията, ритуалите, традициите, обичаите - т.е всичкото това, което е показател за принадлежността ни към българския народ.

          А теб ти разбира главата от етнология, колкото праситу - от кладенчова вода
          Наздраве!


          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • И ква се оказа , у кръчмата се подвизавали диви Балкански субекти.
            Мъжете засукват доволно мустаци , а пък жените препасани с ками и пушки.

            Че требе да сменим тона, да не вземе некой да се обиди и да си изпатим.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Кат знам откъде ти е коляното, по-вероятно ти да имаш нещо общо с мустакатите анадолци. Че и на вид го докарваш
              Наздраве, Мрънкало!

              П.П. Кърджалиите не са били само турци. Сред тях е имало и много българи, гърци, сърби, босненци. Когато си решил да грабиш, националността е без значение.
              Именно, именно, омешвали сте се в бандите като свински чрева. И сега даже си не знаеш произхода. Добре че етнолог като мен ти отварга очите. Само глей да не почнеш се забулваш и да ме посочваш като подстрекател за това.
              Колкото до мен пък, моите евентуални източници от зад Анадола ще са на към 1100-1200 години. Стара работа. Кръвта се е усмирила, докато твойта още кипи, дори в казаня. Наздраве, РазДрънканице!

              Коментар


              • Я, Пепето нещо не спи...
                На работа ли си?

                Коментар


                • Кака Леля е измъдрила някакъв коан...

                  Коментар


                  • Дааааа .., рядко се вижда причината, пораждаща следствие, но "умните", винаги са го "открили"! Забавно е да се наблюдава ! Не може да се отрече!
                    Наздраве на знаещите отговорите, без да знаят въпросите!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от eta orel Разгледай мнение

                      tnm,
                      пусни една снимка на бельото.
                      Ше ти се дигне цената.

                      Може и както е върху тебе, само си отрежи главата за анонимност.

                      Това тук Кръчма, бре!!! Ней дефиле на Victoria's Secret.
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                        Никви намеци не права. Орлето само се ориентира за вънкашната генетична намеса в родословното ти дърво. Ма ништо обидно нема в таа работа. Просто наместо Тянка Габърска, ще ти викаме Кака Ангорска.
                        Кат знам откъде ти е коляното, по-вероятно ти да имаш нещо общо с мустакатите анадолци. Че и на вид го докарваш
                        Наздраве, Мрънкало!

                        П.П. Кърджалиите не са били само турци. Сред тях е имало и много българи, гърци, сърби, босненци. Когато си решил да грабиш, националността е без значение.
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от eta orel Разгледай мнение

                          Хмм.
                          А изпускането на сапуна в банята?
                          Неее, Лелка ползва само гел за чипкане. Да не й натежава много.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                            Мисла да препродам кат алено бельо с все пълнежа. Чиче, де си?
                            tnm,
                            пусни една снимка на бельото.
                            Ше ти се дигне цената.

                            Може и както е върху тебе, само си отрежи главата за анонимност.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                              Ми, Лелче, щом немаш кво да ти пада, нема с кво да облекчиш кантара. А в таа тема принципно си говорим глупости. И възхваляваме глупостта. Минали сме на правилната страна.
                              Хмм.
                              А изпускането на сапуна в банята?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                                Никви намеци не права. Орлето само се ориентира за вънкашната генетична намеса в родословното ти дърво. Ма ништо обидно нема в таа работа. Просто наместо Тянка Габърска, ще ти викаме Кака Ангорска.
                                Това ми напомня за ангорските кози и котки - много космати.

                                Коментар

                                Working...
                                X