IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

    А банкнотите кога са на пачки можеш ги вдигаш, нали? Теа не ти тежат. Ти и кюлчета злато би навдигала ентусиазирано, само да ти дадат. Наздраве, Дръндалаверке!
    Това не е работа. Ако става на въпрос, аз и други неща мое да вдигна с лекота, нооооо .... тук въпрос ставаше за положен труд
    Наздраве, Мрънкало!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

      Не мож ма уплаши!
      В неделя бродих напоително и решително из Витоша. За моя изненада - без никакви последици, макар че едната маратонка нещо ми причиняваше дискомфорт.
      Вилата ми е на място, където мечките редовно слизат. При това охотно, ама пък имам голям проблем да примамя там някоя двунога (и дългокрака) мецана. Западащо място сред дивотията е.

      В планината има един водещ приоритет - сигурност. Попаднах на някакви мочурища в неделя и много ми се искаше да припкам по морените и валуните, както съм го правил някога, ама си рекох: ах ти, дърто магаре недно!! Я да си налягаш парцалите и да я караш пенсионерската!
      Толкоз за оффроуда!

      В къщи си имам една, която отдавна е казала, че тецът е най-големият и приятел.
      Аз отдавна съм извън сметката,
      За мой величайший ужас!
      Backstreet Boys - Quit Playing Games
      Хер Начев, къде те бяха отвели пролетните ветрове? Липсата ти у второто сепаре отдясно трайно се усещаше.

      Моето мнение е, че водещият приоритет в планината е подготовката. Нямаш ли достатъчно подготовка - физическа, психическа, знания, умения - няма как да има сигурност.

      Другото важно нещо е, човек да познава сетивата си - зрение, слух, обоняние - и да умее да отсее кое в случая е водещото. Задължително трябва да отдава значение на усещанията си. В градската среда освен всичко друго можеш да се довериш на интуицията си, докато в планината от значение са инстинктите.


      Наздраве, хер!.
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Аз съм изключение, бре!!! У хабитатя обичат да се трудят. Единици сме тези, дето сме любители на далаверите и ентелектуалния труд. Затова мен трудно можеш ме накара да вдигне нещо по-тежко от молив или мишката на лаФтопа.
        Наздраве, Мрънкало!
        А банкнотите кога са на пачки можеш ги вдигаш, нали? Теа не ти тежат. Ти и кюлчета злато би навдигала ентусиазирано, само да ти дадат. Наздраве, Дръндалаверке!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Невинна съм! Освен, ако не може да докажеш противното.
          Наздраве!
          Невинна, виновна, ще гориш с другите вещици. Стига с тея изклучения. Нема само се ползваш с връзки при Тракалото, Чиче, Начко и Груича. Мажната и Орлето да трупат наръчите със съчки. Довечера ше има девещеризация.
          Last edited by Trakatrak; 18.06.2019, 12:53.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

            Така, де! То така му се казва при вас. От приличие. Айдушка етика!
            Аз съм изключение, бре!!! У хабитатя обичат да се трудят. Единици сме тези, дето сме любители на далаверите и ентелектуалния труд. Затова мен трудно можеш ме накара да вдигне нещо по-тежко от молив или мишката на лаФтопа.
            Наздраве, Мрънкало!

            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

              Кака те е наричала нещо. Гаааааа.....
              Невинна съм! Освен, ако не може да докажеш противното.
              Наздраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                И аз открих вчера интересна редичка от култови сладкарници.
                http://socbg.com/2014/11/10-%D0%BA%D...%BE%D1%82.html
                Рубин помниш ли го къде беше?
                На пл. "Народно събрание"?
                И други варианти ми се въртят ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
                  Забравих да споделя за нещо интересно, на което попаднах при търсенето на Орфея.

                  Пет места в София, останали в миналото

                  В края на статията има линк към снимките на американски фотограф, който е снимал България през 1961.
                  И аз открих вчера интересна редичка от култови сладкарници.
                  http://socbg.com/2014/11/10-%D0%BA%D...%BE%D1%82.html

                  Коментар


                  • Забравих да споделя за нещо интересно, на което попаднах при търсенето на Орфея.

                    Пет места в София, останали в миналото

                    В края на статията има линк към снимките на американски фотограф, който е снимал България през 1961.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                      Старо куче медалист си ти.





                      [ATTACH=CONFIG]n3478905[/ATTACH]


                      Кристал в днешно време снимката съм я правил преди 3- 4 години Младежи пак се събират, както и на шадраваните на Народния

                      Не съм бил чак активист. Някои кесеха там всяка вечер. По скоро съм свидетел, нали съм историк.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                        с констатациите почна ти , ако не си спомняш да ти припомня ... колкото до групата ви на "богоизбраните", дето всичко ви е позволено , бОли ме сапа на мотиката ......"Наздраве" !
                        Добре и го каза. Тя се бои от сапа на мотиката, що й намирисва на работа.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                          Я, Жигулката на Майната долу в лево. Сигурно е тръгнал за оная прословута кръчма , ама и забравих името.
                          Верно, бе, с букет в ръка тръгнал да сваля софиянка. А тя от Перник пък.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Тцъ, бре!!! Пак си в недоразбиране. Жега е и тежък мързел ме е захлупил.
                            Наздраве, Мрънкало!
                            Така, де! То така му се казва при вас. От приличие. Айдушка етика!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                              Сцена?! Някой трагикомичен образ може би? В най голямият порой, вместо да му се насладя , трябваше да сменям гума! Сега съм вир - вода и кал
                              Кака те е наричала нещо. Гаааааа.....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                                Всички в гората, ама по различно време ли?
                                Трябва да метнеш бастуна и да излезеш от дивотията, та да може мецана да те хване То се оказа, че са много смели и по града се разхождат даже.

                                С таз сладкарница много ме заинтригувахте. Ще взема утре да отида, след работа да видя, останало ли е нещо от атмосферата за която говорите, да витае във въздуха
                                Ако говориш за Орфея, огдавна не е сладкарница. На югоизточния ъгъл на дългия блок е. Ти да не си нейде наоколо?

                                Коментар

                                Working...
                                X